Reklama

Avent netekoucí hrnek - funguje?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:57
avent netekoucí hrnek

Prosímm vás máte někdo tento hrnek já ho koupila a příjde mi že nefunguje… ve spod je taková guma když tam je hrnek neteče ale když z něj chce malá pit tak nic neteče… jednou jo jednou ne..

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 08.08.18 16:13

Přesně z toho důvodu jsem koupila jiný. Zkusila jsem i ten ,,zázračný" nebo kouzelný a skončila u lahve s brčkem,že které pije dost a rád. Všechny ty netekoucí ho nebavily a jen si cucnul

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31131 příspěvků 08.08.18 17:08

Mame ho taky, ale mensi.. Tu gumu musis dat tak, aby byla zbruba na stredu toho pitka.. Jakoze savicky jinak to netece.. Jinak stoji celkove zaprd.. Zaprve se furt musi hlidat jrstli je ta guma spravne a za druhe, sice netece tim pitkem ale tece vsude okolo takze ho stejme musim noait v pytliku kdyz si ho davam do tasky :roll: no budeme kupovat taky jiny..
Jo a k ty gume.. Jak je tak takovej ten „vyrostek“ :mrgreen: tak ten musi bejt tam kde je to pitko-savicka nebo jak to nazvat :mrgreen:

ajurka
Stálice 97 příspěvků 08.08.18 20:00

@a12 ok děkuju.. prodam ho asi… malá mi stejně pije z normální flašky od aventu

Káťa19
Kelišová 7102 příspěvků 36 inzerátů 14.08.18 12:24

Ahoj :mavam: budte tak hodne a napiste recenzi na hrnecky Avent nebo i jine https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?… :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >