Zopa Jumper

Anonymni
26.1.09 11:25

Zopa Jumper

Prosím má někdo golfky Zopa Jumper? Mám větší dítě tak hledám golfky s větší plochou na ležení, taky se budu užívat v zimě, prosím o nějaké info
Majka :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mejnye
17.9.11 16:32

golfky zopa

Dodbrý den, ano mám doma golfky zopa jumper zelené zachovalé, pouze pro jedno dítko. Máte zájem? Ráda nafotím

• Nahlásit
  • Citovat
29.8.12 09:51

Pokouším se o oživení diskuze, chtěla bych tyto golfky a zajímaly by mě vaše zkušenosti, jestli jste s nimi spokojení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
29.8.12 10:18

Byla jsem moc spokojená, až na špatné ovládání jednou rukou, pak když dítě vedeš za ruku, ale jinak byly super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
8.4.14 16:35

Golfky Zopa Jumper

Holky, mám dotaz pro ty, které mají vlastní zkušenost s golfkama Zopa Jumper. Máme je cca 14 dní a nějak si nemůžu pořád zvyknout na ty dvě rukojeti. Mám pocit, že jednou rukou je neuřídím :?. Nemáte nějakou vychytávku, jak na to, třeba přídavný madlo mezi rukojeti :D? Jinak super, lehké, stabilní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
8.4.14 17:52

Já je teda nemám, ale uvažuju o nich, takže jsem ráda, že si je pochvaluješ.
S těmi rukojeťmi Ti bohužel neporadím, já je mám i na současných golfkách (Chicco Liteway) a jednou rukou je uřídím, takže to by mi nevadilo. :nevim:
Tak snad něco poradí ostatní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
8.4.14 19:33

@katsha já je mám a taky můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
8.4.14 19:52

Dík, tak to je super. :) Ještě bych je chtěla vidět naživo, ale jinak mi podle obrázku přišly dobré. Hlavně, že mají vpředu dvojitá kolečka, celkem velký koš, je k nim fusak, nánožník a pláštěnka, váha taky není špatná, cenově jsou taky přijatelné. My už právě od Zopy máme dvě autosedačky Zopa Carrera a houpací lehátko a jsme moc spokojení. :palec: Kámoška měla nějaký hluboký kočár a taky v pohodě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.14 20:42

@sisi 1111 jedině ty přední kolečka zacvakni, aby ti nezatáčela :think:
@katsha taky doporučuju, ale ta pláštěnka je k smíchu :roll: i na jedněch stránkách jsem to četla, ale já koupila pár dní předtim novou pláštěnku na velkej kočár a je i na golfky, takže jsem to neřešila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
9.4.14 09:32

@krťousová
Aha, dík, no pláštěnku mám k současným golfkám, tak snad by seděla. :nevim: :) Když tak koupím nějakou univerzální, to není taková pálka. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.14 11:17

@katsha ja si myslim, ze by mohla jit i k tem golfkam co mas :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
9.4.14 11:31

Holky, já dneska dopoledne malé dala prvně tu pláštěnku na ty golfky taky, no je teda malá, jen přes předek. Ale zase na ní tak hnusně nefoukalo :palec:, tak mě dneska posloužila skvěle. Jsem z nich nadšená, fakt jsou fajn. Na ty rukojeti si taky zvyknu, chce to cvik :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
9.4.14 11:42

Holky a date sem foto jak se na to ma ta plastenka umistit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.14 13:07

To bych videla taky rada…snazila jsem se ji tam jednou strcit a vubec jsem neprisla, jak :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
9.4.14 13:09
@krťousová píše:
To bych videla taky rada…snazila jsem se ji tam jednou strcit a vubec jsem neprisla, jak :roll:
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama