zoubky

28
9.10.06 11:14

zoubky

ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá, než vyroste zoubek po prořezání z dásně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.10.06 11:28

Myslím docela dlouho, tak měsíc než to byl pořádný zub!
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
53
9.10.06 11:30

Omlouvám se, nebyla jsem přihlášená.
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
9.10.06 15:55

Tak tak, Jájovi byl zoubek cítit pak povylezl že byl venku (jako celá šířka zoubku) ale než mu vylezl úplně trvalo min. měsíc..... řekla bych i dýl :wink: :lol: Mě je jedno jak dlouho leze než vyleze celý, ale mohlo by trvat jen chviličku to prořezávání :( … ale říkám si už jen 13 zubů a jsme za vodou :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2114
9.10.06 16:02

Omlouvám se že se vetřu s dotazem, ale kolik vlastně má mít batole zubů :?: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
9.10.06 16:05

Sany,20 mléčných zubů,pokud se dobře pamatuju.Eliška zatím nemá ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.06 19:18

Asi je to i různé zub od zubu. My máme zatím 4- ty dolní 2 řezáky jsou celkem malé a vyrostly rychle-asi za 2 týdny, ale horní jsou větší, prořezaly se už před měsícem a ještě kousek jim určitě schází. :D
Není spěch. Těšíme se na stoličky, ty prý dávají dětem zabrat, tak uvidíme. Máte už někdo stoličky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.06 19:19

Asi je to i různé zub od zubu. My máme zatím 4- ty dolní 2 řezáky jsou celkem malé a vyrostly rychle-asi za 2 týdny, ale horní jsou větší, prořezaly se už před měsícem a ještě kousek jim určitě schází. :D
Není spěch. Těšíme se na stoličky, ty prý dávají dětem zabrat, tak uvidíme. Máte už někdo stoličky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
9.10.06 19:49

Hm, když 20 tak kdy doroste zbylých 12 :?: Ok, 4 moudráky v dospělosti ale pořád mi tam tedy hapruje 8 zubů :?: 8O :oops:

Janulinka: malá má už 4 stoličky, od té doby co jí začly růst zuby tak téměř bezproblému všechny, ťuk, ťuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
9.10.06 20:03

Ahojky Sany,

tech zbylych 8 doroste pri „prezubovani“ po sestem roce.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
9.10.06 21:47

Díky Vám za vyjasnění :lol: No starší si zatím na zuby posledních pár let nestěžovala :D Asi to holkám přepočítám ať mám i názorný příklad :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama