Zoubky a průjem?

Dia
34
26.9.05 13:01

Zoubky a průjem ?

Ahoj mamky, potřebuju radu. Naše malá má už proříznuté 3 zoubky, dva dole, jeden nahoře, myslím, že každým dnem se prořízne druhý nahoře. Do teď jsme se zoubkama neměli problém, bylo to bez teplot, bez průjmu, prostě jsme o nich nevěděli. Až dneska do rána měla malá průjem a teď dopoledne zase. Je úplně v pohodě, nemá teplotu, hraje si jako vždycky, nebrečí. Trošku mě to vyděsilo, ale myslíte, že to může být k těm zoubkům i když do teď rostly v pohodě ? Předem díky za odpověď :o) D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
26.9.05 13:06

Ja si myslim, ze to tim muze byt. U nas probihalo sest zubu naprosto identicky bez teplot a ten sedmy nas dost trapi.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
26.9.05 16:21

Ahoj, nejspis to se zoubky souvisi. Pri rustu zoubku muze byt prujem i zvysena teplota. Sany+svisti 7m,6l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
22.7.11 20:37

Ahoj, potřebuji poradit.Dcerce je 14 měsíců a právě se jí klubou čtyřky zoubky.Má citlivou pokožku a ta stolice a moč je tak agresivní,že má strašně opruzelou prdelku.Větráme, mažeme, měníme častěji plenku,ale stejně se oprudí. jak se zbavit průjmu, nebo jí mám změnit jídelníček? Jí včechno…Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
22.7.11 20:56
zabkakvak píše:
Ahoj, potřebuji poradit.Dcerce je 14 měsíců a právě se jí klubou čtyřky zoubky.Má citlivou pokožku a ta stolice a moč je tak agresivní,že má strašně opruzelou prdelku.Větráme, mažeme, měníme častěji plenku,ale stejně se oprudí. jak se zbavit průjmu, nebo jí mám změnit jídelníček? Jí včechno…Děkuji za radu

podle mě to nepomůže, my to máme při zubech taky, zkoušela jsem jí měnit jídelníček dřív když rostli ty první zoubky, dávat jen čistou vodu na pití a jen mrvičku a stejně to nepomohlo, pomohlo až zub vyrostl a přestali průjmy :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
23.7.11 06:34

Ahojky, naše dcerka měla při prořezávání zoubků taky průjem a byla bez teplot. Taky byla hodně podrážděná a plačtivá. Většinou se z průjmu oprudila, ale po dni, dvou se jí opruzenina spravila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama