Zpocené ruce

25.3.17 16:44

Zpocené ruce

Ahoj, mám problém se zpocenýma rukama. Samozřejmě jsem četl podobné diskuze, ale většinou jsem jen našel, jak lidé sdílí tento problém, ale moc řešení jsem nenašel. Jestli jsem něco přehlédl, tak se omlouvám. Zkoušel jsem i různé antiperspiranty, ale nepomohly. Cévy mám v pořádku. Pište prosím jakýkoliv fungující způsob řešení. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2605
25.3.17 16:51

Driclor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5823
25.3.17 17:17

Mamka na to trpela desne, moje deti ji nechtely ani drzet za ruku. Koupila si nejaky pristroj, elektricky antiperspirant. Tukala jsem si na celo, bylo to fakt drahy. A opravdu to pomaha. Pouziva to cca 1 mesicne a nemuze si to vynachvalit. Lepsi nez ty chemicky srajdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 17:27
@Vemas píše:
Lepsi nez ty chemicky srajdy

Když je to lepší tak na jakém principu to funguje?

Jinak za mě Driclor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 17:50

Driclor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5823
25.3.17 18:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 19:26

Máme v rodině vyzkoušený kdeco, driclor trochu pomůže, ale svědí, bolí, pálí, a zase tolik taky nepomůže, máme vyzkoušený i botulotoxinoový injekce, cena 8 tisíc, působily asi 3 měsíce a to ještě ne na sto procent, určitě nejlepší je elektrický antiperspirant, jsou různé druhy, cena tak kolem 10 tisíc, ale u nás - používá ho syn, ani ten není tak dokonalý. Je na něj desítky možná stovky kladných recenzí, fakt to pocení úplně odstranuje, při používání dejme tomu jednou měsíčně udělat předepsanou kůru, ale asi po roce a půl začaly účinky slábnout, kůra se musela opakovat stále častěji, až nakonec přestal působit. Takže tak půl roku vůbec nepoužívat, a pak to zase na půl roku fungovalo a tak pořád dokola. Máme ho už několik let. Ale syn je asi fakt výjimka, asi jsou stovky spokojených uživatelů, myslím, že se mu dá věřit. Ale jak říkám u nás ne.Pak už snad jen operativně odstranit potní žlázy, což nám přece jen přijde hodně drastické a hlavně nevratné. No a pak už jen čekat, že někdo vymyslí ještě něco lepšího a zatím stále a stále mokré ruce. Ale ten antipersirant je asi nejlepší řešení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 12:20

Hitchcock

Děkuji za názory. No o tom electro antiperspirantu jsem samozřejmě přemýšlel, 90% recenzí přístroj chválí. Někde jsem zaslechl, že lidem platí za psaní recenzí, ale tak snad to není pravda. No zkusím našetřit. Jinak klidně pište další nápady, a děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama