Suché pupínky na stehnech

Anonymní
24.3.17 12:44

Suché pupínky na stehnech

Zdravím všechny,

nesetkal jste se prosím někdo s tímto kožním problémem? Je mi 24 let a na obou stranách stehen (pouze z vnější strany) mám na pomak pupínky, které nejsou viditelné, ale když je poškrábu tak se odlupuje suchá kůže a je tam pak po odloupnuti kůže tecicka krve. Nesvedi to, vůbec o tom nevím, ale v pořádku to asi není…mám to už poměrně dlouho, ale zatím jsem to neřešila. Budu ráda za Vaše odpovědi. Děkuji a hezký den, foto přikládám…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5706
24.3.17 13:10

Teda, to mám taky a nikdy mě nenapadlo, že by šlo o problém. Počkám si na rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.3.17 13:27
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,nesetkal jste se prosím někdo s tímto kožním problémem? Je mi 24 let a na obou stranách stehen (pouze z vnější strany) mám na pomak pupínky, které nejsou viditelné, ale když je poškrábu tak se odlupuje suchá kůže a je tam pak po odloupnuti kůže tecicka krve. Nesvedi to, vůbec o tom nevím, ale v pořádku to asi není…mám to už poměrně dlouho, ale zatím jsem to neřešila. Budu ráda za Vaše odpovědi. Děkuji a hezký den, foto přikládám…

tak nejlépe zkusi promazávat - začala bych něčím obyč př měsíčková indulona.. může to být přesušená kůže z vody nebo mýdla, ale pokud by se to přes víkend nezlepšilo, šla bych se poradit na kožní - to může být cokoliv včetně nějakého atypického ekzému, lupenky, a nebo jen nějaká reakce př na látku textil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
24.3.17 13:41

Mě to přijde jako suchá kůže :nevim: ekzém nebo alergická reakce na něco mě vždy svědila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 13:58

Jojo, je to suchá kůže, jen jsem si říkala, proč je to jakoby suchý puchýřek nebo pupínek…není to klasicka suchá supinata pokozka…Děkuji zkusím tu indulonu :) a uvidíme jestli to časem vymizí…

• Nahlásit
  • Citovat
749
24.3.17 14:19

Něco podobného má moje 4-letá dcera. Má spíš ty pupínky v takových hnízdech na stehnech a na holeních obou noh. Doktor mi nic neporadil, dal mi mast EXCIPIAL U Lipolotio, která nepomáhala. Bylo jedno jestli jsem to mazala, nebo ne - a to jsem mazala fakt poctivě. Pak jsem mazala konopnou mastí, která taky moc nezabírala. Pak jsem zkusila mast Locoid Lipocream (obsahuje kortikoidy) a ta zabrala nejvíc. Hnízda se zmenšila a odcestovala kousek jinam. Takže s ní budu pokračovat.
Má to již rok, zřejmě jí to taky nesvědí, protože si nikdy nestěžovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 14:43

Já to mám na pažích, řešila jsem kdysi s kožařkou - je to jen kosmetická záležitost, neškodné. Taky mi radila mazat Excipial Lipolotio, chvilku jsem mazala, pak se na to vykašlala. Nic to není, maximálně to něčím promazávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama