Zpožděná ms 5 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:15
Zpožděná ms 5 dní

Hezky den vsem, mam zpozdeni 5 dni, bolesti jako pri ms, prsa napnuta a bolava. Do toho me druhy den neskutecne boli na prave strane bricha. Test negativni. Mam to nejak resit nebo jeste vyckat? :roll: :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:24

Mam to same. Jsem nervni, snad ms jeste dorazi, uz by asi byl test pozitivni ne?

Soňa7
Povídálka 17 příspěvků 02.03.19 14:26

No podle toho co jsem cetla uz jo, ale nektere to maji pozitivni i pozdeji. Treba az po 10-14 dnech zpozdeni

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 02.03.19 14:27
@Anonymní píše:
Hezky den vsem, mam zpozdeni 5 dni, bolesti jako pri ms, prsa napnuta a bolava. Do toho me druhy den neskutecne boli na prave strane bricha. Test negativni. Mam to nejak resit nebo jeste vyckat? :roll: :roll:

No pet dni uz je dost. Ja sice taky cetla, ze to muze byt i pozdeji, ale u me to tedy tak nefunguje. Kdyz nemam pozitivni test tak max tri dny po MS, tak to je proste zpozdeni. Udelej si ibiskovy caj a dej se do klidu a melo by se to do dvou dnu pustit. Jinak bych se uz objednala na gyndu.

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 02.03.19 15:42
@Soňa7 píše:
No podle toho co jsem cetla uz jo, ale nektere to maji pozitivni i pozdeji. Treba az po 10-14 dnech zpozdeni

Záleží, kdy máš ovulaci. Od toho se to vše odvíjí.

Katule11111
Nováček 9 příspěvků 02.03.19 17:08
Snažíme se o miminko

Mám 4 dny zpoždění ms měla dorazit 27 vždycky to mám přesné snažíme se o miminko moc si to přejeme dneska test bohužel / :nevim: mám i takové příznaky bradavky mě bolí břicho mě bolí jako bych to měla dostat píchání ale takové bolesti mám už přes týden furt mě bolí hlava jsem hrozně unavená když jsem byla před týdnem na běžné prohlídce tak Doktor mi řekl že žádný zánět nemám že jsem podle doktora zdravá měřím si pravidelně bazální teplotu a mám jí přes 37 doktor řekl že to může být těhotenství že může být ještě brzo aby něco viděl jsem zoufalá

Soňa7
Povídálka 17 příspěvků 02.03.19 17:37

@Katule11111 mam to stejne.

Soňa7
Povídálka 17 příspěvků 02.03.19 17:38

@P4ja zalezi, jestli se da verit kalendari. Testy na ovulaci si nedelam.

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 02.03.19 18:57
@Soňa7 píše:
@P4ja zalezi, jestli se da verit kalendari. Testy na ovulaci si nedelam.

Právě proto, že se nedá věřit kalendáři nebo přiblblým aplikacím v telefonu, nejde říct, kdy by mělo být něco vidět.

Katule11111
Nováček 9 příspěvků 02.03.19 19:18

@Soňa7 jsem hotová z toho čekání moc si to přejeme a hlavně jak mi pořád je cítím že jsem těhotná mám takový pocit

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 02.03.19 20:17
@Katule11111 píše:
Mám 4 dny zpoždění ms měla dorazit 27 vždycky to mám přesné snažíme se o miminko moc si to přejeme dneska test bohužel / :nevim: mám i takové příznaky bradavky mě bolí břicho mě bolí jako bych to měla dostat píchání ale takové bolesti mám už přes týden furt mě bolí hlava jsem hrozně unavená když jsem byla před týdnem na běžné prohlídce tak Doktor mi řekl že žádný zánět nemám že jsem podle doktora zdravá měřím si pravidelně bazální teplotu a mám jí přes 37 doktor řekl že to může být těhotenství že může být ještě brzo aby něco viděl jsem zoufalá

A proč jsi zoufalá? KDyby ti řekl, že nemůžeš mít děti a nebo máš nějaké komplikace kvůli kterým nemůžeš otěhotnět, pak by to bylo zoufalství. Ale to, že si musíš pár dnůpočkat, řece není tragedie. :nevim: :nevim:

Katule11111
Nováček 9 příspěvků 02.03.19 20:36

@P4ja tak přejeme si miminko už dlouho i můj skoro manžel by už byl šťastný kdyby to vyšlo zítra je to 5 dnů bez ms test dneska negativní ale ty příznaky všímá si jich i partner v pondělí půjdu k doktorovi tak uvidíme … :nevim: zoufalá z toho čekání

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 03.03.19 08:15
@Katule11111 píše:
@P4ja tak přejeme si miminko už dlouho i můj skoro manžel by už byl šťastný kdyby to vyšlo zítra je to 5 dnů bez ms test dneska negativní ale ty příznaky všímá si jich i partner v pondělí půjdu k doktorovi tak uvidíme … :nevim: zoufalá z toho čekání

Doktor ti stejně nic neřekne. Nic neuvidí. Max zvýšenou sliznici, která může znamenat těhotenství, ale taky MS. Může ti vzít krev, ale z jedné hodnoty stejně nic moc nezjistí. A pokud máš test negativní, pak to,co popisujes těhotenské příznaky vůbec být nemusí. Ty se objevují s růstem HCG. Já bych nikam nešla, je to zbytečné a abys pak nebyla zklamaná :nevim:

Katule11111
Nováček 9 příspěvků 03.03.19 14:01

@P4ja doktor mi řekl že mám přijít když do pondělí nedostanu

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 03.03.19 14:25
@Katule11111 píše:
@P4ja doktor mi řekl že mám přijít když do pondělí nedostanu

To jí, ale stejně těhotenství neuvidí. Max ti píchne vyvolávačku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama