Zpoždění 17dní

8
16.9.20 16:20

Zpoždění 17 dni

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jestli jste to některa měla taky, že jste měla zpozdeni 17dni ale test negativní cítím se nafoukla ale ms necítím vůbec může to by přesto těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.9.20 16:27

Pokud tělo test ukazuje že těhotná nejsi tak zkrátka nejsi. já jsem jednou ms nedostala 25 dní.. měla jsem snad všechno co nasvědčuje tehotenstvi ale byla to hormonální nerovnováha. Objednej se na vyvolavacku. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
2
16.9.20 17:42

17dni zpoždění jsem měla na testu slušnou dálnici  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
16.9.20 23:26

@Naysy zajdi si dr.. Takové zpoždění už by byl tt jasně pozitivní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 14:36

Já měla minulý měsíc zpoždění 20 dní a test negativní. Byla z toho 3 cm cysta…

• Citovat
  • Nahlásit
8
19.9.20 20:22

Tak menstruaci ještě stále nemám cítím pořád lehce jako kdyz má přijít, ale nic na, gyndu jdu až 8.10. V pondělí kupují znova test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
19.9.20 23:47
@Naysy píše:
Tak menstruaci ještě stále nemám cítím pořád lehce jako kdyz má přijít, ale nic na, gyndu jdu až 8.10. V pondělí kupují znova test

Budete znovu testovat zbytečně. Kdybyste byla těhotná, už by byl pozitivní ten předcházející. MS buď do návštěvy doktora přijde, anebo ne. Pokud ne, tak vám ji vyvolá. Pokud netrpíte nějakými dalšími zdravotními komplikacemi a je to jen o tom, že MS nepřišla, dál bych to neřešila a počkala na návštěvu lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16266
20.9.20 08:27

@Naysy Ahojky Zajdu si na gyndu na vyvolání, já byla minuli týden, a dneska jsem 17.den co nemám MS, a injekce nezabrala, jestli nemám teď cystu :zed: :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16266
20.9.20 08:37

@Naysy Ještě mě napadlo, dej si horkou vanu, a červené víno, stačí 2.decka, mě to zabralo, a teď ne a ne, se spustit :? :roll:.
Jsem taky zvědavá, jestli nebudu muset po 14.dnech znovu na další injekci, test tam není nic, a jen to zbytečný kupovat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama