Zpoždění menstruace a potom prisla

Anonymní
10.1.20 11:05

Zpoždění menstruace a potom prisla

Zdravím chci se zeptat na radu.
Měla jsem zpozdenou ms celý měsíc. Po měsíci prisla ale byla taková jiná tri dny úplně silna dva dny klidnější a pak ještě den spineni a vždy jsem. Měla ms jen 3-4 dny maximálně.
U ms strašná bolest břicha a zad. spozdeni 4 dne jsem delala tt ale negativni s přítelem se snažíme o dítě ale pořád nám to nějak nejde snažíme se uz pres rok. Nevíte o co prosím může jít ma nekdo podobnou zkušenost? Děkuji za všechny rady. 13.1 jdu k zenskemu doktorovi ale i tak by mě zajímal vás názor. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5891
10.1.20 11:39

Možná anovulační cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5701
10.1.20 11:50
@Anonymní píše:
Zdravím chci se zeptat na radu.
Měla jsem zpozdenou ms celý měsíc. Po měsíci prisla ale byla taková jiná tri dny úplně silna dva dny klidnější a pak ještě den spineni a vždy jsem. Měla ms jen 3-4 dny maximálně.
U ms strašná bolest břicha a zad. spozdeni 4 dne jsem delala tt ale negativni s přítelem se snažíme o dítě ale pořád nám to nějak nejde snažíme se uz pres rok. Nevíte o co prosím může jít ma nekdo podobnou zkušenost? Děkuji za všechny rady. 13.1 jdu k zenskemu doktorovi ale i tak by mě zajímal vás názor. :roll:

Příčiny mohou být různé - hormonální nerovnováha, biochemické těhotenství, anovulace, psychika, stres, nemoc atd.. To ti nikdo neřekne, zpoždění se může stát, to není nic neobvyklého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 12:17
Jenže já nikdy neměla zpoždění max den nebo o den dříve
@Anonymní píše:
Zdravím
@bartsch píše:
Příčiny mohou být různé - hormonální nerovnováha, biochemické těhotenství, anovulace, psychika, stres, nemoc atd.. To ti nikdo neřekne, zpoždění se může stát, to není nic neobvyklého.
  • Nahlásit
  • Citovat
5701
10.1.20 12:20
@Anonymní píše:
Jenže já nikdy neměla zpoždění max den nebo o den dříve

Nejsi robot ;) Těch vlivů, které zpoždění způsobí je mnoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 12:53

Tak vám všem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie