Zpráva do ppp

1097
27.4.16 21:06

zpráva do ppp

Holky mám dotaz máme jít do ppp na kontrolní vyšetření poslali mě dotazník pro učitelku ale já moc nechci aby věděli ve školce že tam jdeme. Byli jsme tam minulý rok kvuli odkladu do školy. Myslíte že to nebude vadit když nepřinesu vyplněný ten dotazník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33431
27.4.16 21:14

Proč by to nemohli vědět? Vždycky je lepší, když se k tomu škola/školka vyjádří, vidí dítko zase v trochu jiné pozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24195
27.4.16 21:17
@lynč píše:
Holky mám dotaz máme jít do ppp na kontrolní vyšetření poslali mě dotazník pro učitelku ale já moc nechci aby věděli ve školce že tam jdeme. Byli jsme tam minulý rok kvuli odkladu do školy. Myslíte že to nebude vadit když nepřinesu vyplněný ten dotazník.

Můžeš trochu vysvětlit, proč nechceš, aby ve školce tak závažnou věc věděli? A jak mají v poradně dítě dobře vyšetřit, když jim budou chybět podstatné informace o chování dítěte v kolektivu? Zatajit poradnu před školským zařízením úplně postrádá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
27.4.16 21:18
@lynč píše:

ja si myslim, ze to vadit bude u nas v PPP by chteli zpětnou vazbu navíc je vždy lepsi když se k tomu vyjadri učitelka nebo škola netajima bych to zákon schvalnosti byva ze se to stejne casem provali a bude ostuda ;) ale spis bych me to vadilo principove pac je to soucas toho cehosi a ja bych to umyslne nedodala :nevim: alr tva věc a tve rozhodnuti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1097
27.4.16 21:22

No on jde spíš na psychologický vyšetření při jednom vyšetření se vztekal tak jsem dostala přednášku o výchově. Na vyšetření školní zralosti nám řekla že už chodit nemusíme. Jen ta psycholožka že ho chce ještě vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
27.4.16 21:22

Nevím. poo nás tedy nikdy žádný papír od učitelek nechtěli. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
28.4.16 06:54
@lynč píše:

Ne vadit to nebude, řekneš jim tam proč to nechceš, možná ti vysvětlí proč by to bylo vhodné, ale pokud ty nechceš, nutit tě do toho nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
28.4.16 20:22

Holky díky nakonec jsem to učitelce dala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.20 14:02

Jdeme v pátek se synem do PPP. Manžel v pondělí vyzvedl ve školce zprávu. Mám určité výhrady k tomu, co tam učitelky napsaly. Je možné se pak v PPP vyjádřit?

• Citovat
  • Nahlásit
23273
4.3.20 14:06

A jaké výhrady? Vyjádřit se k tomu určitě můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8538
4.3.20 14:26
@Anonymní píše:
Jdeme v pátek se synem do PPP. Manžel v pondělí vyzvedl ve školce zprávu. Mám určité výhrady k tomu, co tam učitelky napsaly. Je možné se pak v PPP vyjádřit?

taky jsem měla výhrady, když jsme s psycholožkou probíraly proč tam jsme, toto jsem jí řekla a ona si udělala poznámku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.20 14:34

@divine woman původně jsme se domluvily na něčem jiném.
@bublinek ptala se tě, nebo jsi s tím začala sama?

• Citovat
  • Nahlásit
8538
4.3.20 14:44
@Anonymní píše:
@divine woman původně jsme se domluvily na něčem jiném.
@bublinek ptala se tě, nebo jsi s tím začala sama?

já jsem to řekla sama, protože tam uvedla A ale už ne B, protože by pak A nemělo smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.20 14:50

@bublinek bylo to něco hodně podstatného?

• Citovat
  • Nahlásit
27007
4.3.20 14:50

Edit: Špatná diskuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie