Zravost po Duphastone...

24
21.9.06 21:30

Zravost po Duphastone...

Ahoj kocky,
aj vy ste stale jedli po Duphastone? Uz som z toho zufala. Absolutne to neviem ovladnut… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

685
22.9.06 08:38

Ahoj Mayo,
tak to teda nebyl můj případ. Duphaston jsem brala do 12tt a nevím, jestli to souviselo s ním nebo s prvním trimestrem obecně, ale na jídlo jsem neměla ani pomyšlení. Co 2 hodiny se sice ozval hlad, ale představa jídla mi zároveň zvedala žaludek. Hrozné stavy :? .
Teď už ho neberu a chuť už se mi pomalu taky začíná vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
22.9.06 08:39

Dobré ránko,

tak já jsem brala Duphastone v prvním trimistru a měla jsem dost velké nevolnosti, takže já jsem naopak zhubla :wink: Možná , že ta tvá žravost nebude jen duphastonem , ale prost těhu :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
22.9.06 09:13

No ja beriem duphaston, aby som dostala po 4 mesiacoch menzes. :roll:
A dnes mam nehorazne nalady. Chvilu mi je do placu, prsia mam ako melony a cela som nejaka spuchnuta. Tento tyzden spom, pribrala urcite aj 2 kg. Ale snad to bude len zavodnenim. :lol:

Dokonca som mala aj nehoraznu zimnicu vcera vecer a chytila som mikozu.
Mam pocit ze na mna lezie vsetko… Pomooooc 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
22.9.06 09:44

Maris , já tohle měla první cyklus s Proverou. Sežrala bych i slona, prsa mě bolela tak, že jsem si nemohla na:,–(it podprsenku a rozbrečelo mě, když mi 3× za sebou upadla na zem lžička :lol: :lol: :lol:

Další cykly už se to srovnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
22.9.06 09:55

Ahojky,
a naco si brala Proveru?

No ja asi budem mat tesne pred menzesom, lebo som ho vy:,–(ila v stredu rano tak asi to uz na mna ide. Mam chut vyskocit z koze. :D

Picha ma lavy vyjecnik ako slak a zacina ma boliet hlava. Uz to vidim ze ma caka uzasny vikendik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
22.9.06 22:30

Maris, brala jsem ji, resp. stále ji beru, abych vůbec dostala MS. Čekám teď na doporučení do CAR. Tak se drž a nesněz i počítač :lol:

Dobrou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2109
28.9.06 12:55

no obecne hormony zvysuji chut k jidlu,zalezi na tobe jak se s tim poperes,mam zkusenost,ze jsem pribrala po agolutinu,norethisteronu,provere a hak 15kilo,vlastne jsem na zacatku lecby v 18letech mela 49kilo,ted mam 62,porad se to udrzuje,proste uz to dolu nedam,at delam co delam,ale u me je hlavni problem otekani,beru jeste leky na stitnou zlazu,duphaston,prednison a jeste mi chteji dat neco na ovu,ale zase musim rict,ze jsem na tom byvala hure,ted jsem docela v pohode,na to,ze toho beru tolik a prednison zadrzuje vodu,tak i doktor se me ptal,jak to delam,ze vypadam cim dal lepe :wink:

no tim jsem uplne odbocila,takze jsem chtela rict,ze proste nesmis tolik jist,hodne se hybej,protoze hubnout po hormonech jde hodne spatne :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama