ZŠ Hostivař

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
92
9.1.14 11:47

ZŠ Hostivař

Prosím o zkušenosti s touto školou, paní učitelkami v prvních třídách a cokoliv Vas napadne a moc dekuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
4.12.14 01:22

Ahoj jsem na tom stejně, ale nikde nemůžu najít žádné info. Jako by snad na té škole podepisovali slib mlčenlivosti či co :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
4.12.14 19:19

Zadejte do vyhledavače ZŠ Kozinova. Kamarádka tam učí. Fajn ředitelka, dobře spolupracující kolektiv, tudíž učitelé nejsou už preventivně ve stavu nas… a jsou dobře naladění na práci. jediná „nevýhoda“ je celkově vyšší věkový průměr učitelů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
7.12.14 17:35

Děkuju moc za odpověď. Já právě tu školu internetem prohnala už hodněkrát, ale nenašla jsem osobní zkušenost, a ta je pro měn nejdůležitější :)
Takže ještě jednou díky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
10.10.15 13:06

Já na tuto školu slyším jen samá negativa. Zastaralý učitelský sbor, pomalu neumí s emailem apod. Nedokáží pořádně připravit děti na přijímačky na střední školy…je to možná brzy řešit před nástupem do první třídy, ale dítě tam chodí 9 let a představa, že pak dítě přeřazuji jinam je hrozná.
@sloninka mohu se zeptat, v jaké třídě kamarádka učí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
10.10.15 18:56

@Monivo Nejsem si jistá, jestli by až tak konkrétně chtěla, abych ji zmiňovala. Napíši to takhle - učí různé třídy, různé předměty. A pořád trvá, že je tam maximálně spokojená. Ona, kolegyně, děti i ředitelka jsou v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.19 14:51

Měl jsem to tam strašně rád, škola je na skvělém zázemí v blízkosti Toulcův dvůr, Kino, atd… Je vybavena interaktivními tabulemi, tělocvičnami a venkovními hřišti. Připravila mě skvěle k přijímacím zkouškám na střední školu. Když si vzpomenu na svoje dětství, tak tahle škola mi ho udělala opravdu krásné. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat