Ztrácím mléko?

57
4.2.16 17:35

Ztrácím mléko?

Ahoj holky. Porodila jsem před 2 týdny. Krásně se mi rozjelo mléko, v pondělí mi přímo teklo z bradavek a měla jsem prsa silně nalitá, malé stačilo pít cca 5-15 minut. Teď od včera se to najednou zhoršilo. Mléko na máčknutí teče, ale prsa necítím tak nalitá a mléko už mi samo od sebe neleje a malá pije dýl. Ztrácím mléko? Také jsem úterý, středa měla horečky, mohlo se jen pozastavit díky tomu? Mám na zánět prsu nasazený Autmentin od doktorky, ale nevěřím, že to zánět byl, protože horečky mi přestali hned po 1 léku - to antibiotika nemohli tak rychle zabrat. Může mít vliv na mléko i tyhle léky? :( Nechci přijít o mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
4.2.16 17:38

@roza12 neztrácíš, jen se to přizpůsobuje potřebám mimča.. to že pije dýl - už zvládne víc nasát, proto to dýl trvá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
4.2.16 18:21

Koj dál pořád stejně, jak si mimčo řekne. Žádný stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
4.2.16 18:22

@roza12 neztracis,taky sem první týden kojila tak, že teklo samo od sebe, ve horký vaně přímo strikalo :mrgreen: prsa byla hezky velká a nalita, asi po 3 týdnech jsem si myslela ze mléko ztrácím, malé to stačilo. Pila déle, ale pila. prostě se depa mléko tolik, kolik mimco potřebuje :-) je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
4.2.16 18:26

To se máte holky, moje prsa nechápou, že se nemají nalívat v takovém množství, mléko stříká samo stále, je už všude po zdech :mrgreen: Prsa mám jak cihly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 18:28

Jak psaly ostatni holky, je to normalni. Ostatne kdo by chtel mit pul roku v kuse nalite balony, ze :) jen se nenech vydesit, kdyby v nejblizsim +- tydnu miminko zacalo mit hlad treba pul hodiny po kojeni, v te dobe mivaji miminka rustovy spurt. A mne to teda jako nedostatek mlika pripadalo, kluk chtel pit skoro nonstop. Tak se nenech vystresovat a at to jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
4.2.16 18:31

@Hermio :mrgreen: jsou radosti, viď :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16056
4.2.16 19:20

@Hermio mela sem to stejne nez sem prestala kojit tak sem byla nalita, beda jak malej pil a najednou pustil, bylo zlity vsechno kolem :D bejt treba jenom par minut bez podprdy nemyslitelny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 19:26

Možná je to jen přechodné…nicméně jestli chceš podpořit laktaci, perfektně se mi osvědčilo homeopatikum ricinus comunis 5CH, 5 kuliček pod jazyk co tři hodiny přes den.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
4.2.16 19:38
@Hermio píše:
To se máte holky, moje prsa nechápou, že se nemají nalívat v takovém množství, mléko stříká samo stále, je už všude po zdech :mrgreen: Prsa mám jak cihly :mavam:

Nám to strikalo všude při sexu :mrgreen: tím vzrušením :dance: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama