Ztráta panneství

Anonymní
20.10.19 09:17

Ztráta pannestvi

Panneska blána
Dobrý den
Nějakou dobu sme zkoušeli se milovat s přítelem ale nikdy to neslo max 2/3cm dovnitř
Já nějak nenosím tampony
Jednou teď nedávno sem si je dala ty normální
Je možnost ze mě to odpanilo
Ps( pořad to bolí když dávám dovnitř a i vyndavam
(Moje rodina je moc nábožná a jestli by to věděla asi by to nedopadlo dobře prosím o pomoc :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.10.19 09:24

Na 11 let poměrně vyspělý příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 09:25

Je mi 16

• Nahlásit
  • Citovat
20.10.19 09:34

Tampónem se opravdu neodpaníš :lol: Až to příště budete znovu zkoušet s přítelem kupte si lubrikační gel nebo masážní olejíček a uvolni se a půjde to samo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3697
20.10.19 09:46
@Anonymní píše:
Je mi 16

Tvoje rodina je věřící a ty ne?? V hodně věřících rodinách a že jich znám! Je sex až po svatbě. Takže ty jsi černá ovce :,( na sex je brzy, i kdybys věřící nebyla. Vždyť jsi sotva po základce s uz riskuješ těhotenství. Ani bys nedodělala střední…tedy u tebe tipuju spíš učiliště :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 09:48
@Simonkaa01 píše:
Tampónem se opravdu neodpaníš :lol: Až to příště budete znovu zkoušet s přítelem kupte si lubrikační gel nebo masážní olejíček a uvolni se a půjde to samo

To bych zas tak uplne netvrdila, hymen se da pretrhnout kdecim a penis to vazne byt nemusi, staci kdyz je hymen slaby. Ale v tomhle pripade bych to taky tipla na spatnou lubrikaci. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 10:31

@truelly Tak to by mě zajímalo, v kolika byl tvůj první sex. Já si myslím, že v 16 je to ještě dost dobrý. V dnešní době holky přicházejí o panenství i ve 12… Nikde nepíše, že by to zkoušeli bez kondomu, tak bych hned nikoho neosočovala skrz to, že riskuje těhotenství… Nevidím nic špatného na tom, aby 16letá holka žila sexuální život. Mě to na střední teda nijak neovlivnilo a žádnou antikoncepci jsem nikdy nebrala a nikdy neotěhotněla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 14:24

Já sama mela první sex v 17.letech a nemyslím si že je brzo když jí je 16 kolikrát jsem slyšela že to dělají 13.lete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
29.10.19 14:30

Lubrikant z obyčejné drogérky, správná atmosféra a je to :) hlavně nečti kdesi cosi, jak to strašně bolí :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
29.10.19 21:54

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama