Zvláštně nafouklé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 22:10
Zvláštně nafouklé břicho..

Zdravím, zřejmě zde nemám zrovna co pohledávat, neboť je mi 15 let, ale čas od času zde pročítám diskuze na zajímavá témata.. Teď nastal čas, položit svůj dotaz. :)
Už pár měsíců mě trápí tak divně nafouklé břicho.. bez ohledu na to co sním.. někdy víc, někdy méně.. uvažovala jsem nad těhotenstvím :roll: což snad ne, naposledy jsem s klukem byla na začátku října a podotýkám, že jsme spolu nespali, max se mazlili a tak, s tím, že minimálně jeden z nás měl spodní prádlo :think: Od té doby co mi myšlenka na těhotenství vlezla do hlavy jsem pročetla spousty diskuzí na toto téma a zjistila, že není zas tak nemožné otěhotnět nějak tak.. Každopádně test byl negativní a menstruaci jsem od té doby měla každý měsíc, takže tak.. Ale to břicho je opravdu divné, nejsou to špeky, jsem hubená a to břicho je prostě nafouklé jak balón, jakože, přes oblečení to nejde vidět, zas tak šílený to není, ale když třeba ležím nebo sedím, tak to fakt nafouklý je a hodně, ale jde to v pohodě zatáhnout :think: No, já fakt nevím, co by to prostě mohlo být, možná by bylo logické navštívit doktora, ale mám hrozný strach, že jsem těhotná 8o což by byl fakt průser.
Doufám, že někdo minimálně může tušit, čím to může být, protože já už si fakt nevím rady :roll:
Děkuju moc.

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 10.03.19 22:12

Zkus přestat jíst nadýmavé potraviny. Těhotná nejsi.

Mišule86
Kecalka 190 příspěvků 10.03.19 22:13

Těhotná nejsi určitě :palec:

vokishka
Extra třída :D 14055 příspěvků 10.03.19 22:13

Uz ctu nekolikatou disuzi holjy 15, co ma divny bricho. Bouli na nem,neco si nahmata atd. Mam dojem,ze je to porad tataz zakladatelka.

Anndy9
Kecalka 193 příspěvků 10.03.19 22:14

Těhotná fakt určitě nejsi :)

BaraRed
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 10.03.19 22:28

Neměla jsi styk = nejsi těhotná. Spíš se zaměř na to, co jíš a pročti si diskuze na téma zdravé výživy. ;)

Mišule86
Kecalka 190 příspěvků 10.03.19 22:29

Zajímalo by mě, kde jsi četla, že není nemožné otěhotnět „nějak tak“ :zed:

ShadowDancer
Kecalka 319 příspěvků 10.03.19 22:54

To je tak, některým nepomůže ani sex v pomalu přesné minutě ovulace a dokonce kolikrát ani IVF, některé jsme se snažily roky… a některé do toho holt vletí přes spoďáry. :nevim:
Těhotná fakt nejsi. Víc pij, každý den nějakou fyzickou aktivitu a omez nadýmavé jídlo. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama