Zvláštní vzrušení

Anonymní
17.2.20 08:40

Zvláštní vzrušení

Ahojky promiňte že anonymně ale je to dost intimní. Poslední dobou mám trošku problém se vzrušeností asi si myslím. Bude mi 22 let a začla jsem mít náhle vzrušení a to je jedno kde a kdy. Hlavně se mi to děje když jdu večer spát že mám takový vzrušivý tlak tam dole a nechce přestat. Po nějaké dlouhé době přestane ale stane se že třebas ne a třebas s tím počítám jdu do práce a z práce domů. Je pravda že čtu erotické knihy ale ty čtu už od svých 16-17 let. Žiju i sexuální život tedkon 2 roku a sice ne tak často bohužel kvůli okolnostem je to málo kdy, kdy se snoubencem dostaneme k milování ale vždycky je to krásný když se to povede. Se zrušením jsem nikdy neměla problém a najednou tedkon s tím mám problém že to přijde odnikud a pak zase přestane a vůbec nevím. A nevím z čeho to je a je mi z toho do breku. Nevíte někdo co to může být nebo prožívá to tady někdo? :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2370
17.2.20 08:44

Asi potřebuješ častěji sex. Si mladá, to není nic neobvyklyho. Pokud není snoubenec po ruce tak si pomoz sama ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
23.2.20 20:01

A není to projev ovulace? Já v době ovulace bývám častěji vzrušená, než v ostatní dny :woman_shrugging_tone2:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama