Zvyknu si na podpatky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 17:56

Zvyknu si na podpatky?

Zdravim,
predevcirem jsem si koupila kotnikove kozacky na podpatku, nejsou po kotnik ale spis poloviny lytka, hezky mi obepina nohu.
Akorat ma dost vysoky podpatek, siroky ale vysoky..
Ja nikdy takove boty nenosila ale vypadaji uzasne a navic v nedeli mam rande, tak si na ne potrebuju zvyknout :lol:

Nejaky veliky problem nemam, akorat jak doslapuju tak jde strasne videt jak s sebou skacu, nevim jak to popsat ale tim podpatkem se odrazim od zeme a hopsnu.
nevim jak si na to zvyknout, protoze vim jak blbe to vypada..
Nejake rady? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19151
11.1.22 18:09

Ano, ale musíš se na tom naučit chodit. A tedy to natrénovat před tím rande - je to dovednost, opakování dělá mistra. Takže s odpadem, pro mlíko a vůbec hezky v kozačkách :-D

1. kup si gelové podpatěnky a nalep je pod patu. je to dobro :-D
2. dělej kratšíkroky. Chce-li člověk chodit jako dáma, tak to prostě nejde rázným efektivním krokem.
3. našlapuj přes patu - tedy přes podpatek. A ideálně nohu před nohu, ne rovný rázný krok. Zároveň pokud se člověk naučí ten holčičí krok noha před nohu, tak aby to vypadalo přirozeně a ne jako na modním molu, tak to je zatraceně sexy prvek, takový ten podprahový, kterého si vědomě málo který chlap všimne, ale podvědomí to velmi dobře registruje.

Tady to je docela pěkně vidět

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

4. když přijdeš domů, promasíruj ty nohy, ideálně s masážním balonkem - koupíš v lekárně a pak při promazávání něčím mastným a nebo chladivým, pokud ty kozačky nejsou dobře konstruované a bude to bolet.

Příspěvek upraven 11.01.22 v 18:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
11.1.22 18:09

Jedine trenovat doma :-) na široký se zvyknout dá, na úzké je to o dost horší :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
11.1.22 18:11

Být tebou v neděli jsi vezmu pořádnou obuv v které se cítíš jistě a neboli zní nohy ;)
A nebo chceš aby tě celou cestu držel a chytal do náručí až budeš padat? :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
11.1.22 18:15

Chodit, chodit, chodit…závidím, že můžeš nosit podpatky. Já teoreticky taky, ale s výškou přes 180 cm a manželem o 5 cm menším to neni to pravé no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
11.1.22 18:19

Na podpatku je dobré umět se houpat v bocích, nesmíš být prkenná, jinak sebou škubes, protože ti schází prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
11.1.22 18:54
@TO_IT píše:
Na podpatku je dobré umět se houpat v bocích, nesmíš být prkenná, jinak sebou škubes, protože ti schází prostor.

Ve svých mladých letech jsem se pokoušel dělat modeling, tedy asi před 20 lety a 20 kily :D a ano zhoupnutí v bocích, podsazený, zpevněný zadek, rovný záda jsou důležité. Pokud to takto neudržíš, budeš vypadat jak špatně ovládaná loutka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2399
11.1.22 18:57

Spolužačka učila jinou spolužačku na podpatcích tak, že ji prostě čapla za ruku a vzala jí v nich běhat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16815
11.1.22 19:04

No a chces na tom rande ze sebe delat nekoho jineho…? :think:
Co kdyz ten chlap chce normalni sportovni holku a ne „damu“, ktera si musi davat bacha na kazdy krok.
Anebo se ti to podari, bude ti trvale na podpatcich dobre..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.1.22 19:12

Se divím, že na podpatcích bez problémů chodím, když jsem teď zjistila, jaká je to strašná věda, tak bych snad měla jít někam požádat o diplom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
11.1.22 19:48
@Fuflík píše:
Se divím, že na podpatcích bez problémů chodím, když jsem teď zjistila, jaká je to strašná věda, tak bych snad měla jít někam požádat o diplom.

hele, už jsem se setkal se spoustou holek, co si mysleli, že umí chodit v podpatcích. Ale „umí“ a „umí“ je rozdíl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
11.1.22 19:56
@Lucie_Sx píše:
No a chces na tom rande ze sebe delat nekoho jineho…? :think:
Co kdyz ten chlap chce normalni sportovni holku a ne „damu“, ktera si musi davat bacha na kazdy krok.
Anebo se ti to podari, bude ti trvale na podpatcich dobre..?

a proč to musí být někdo jiný, jen tím, že si dá potpatky? Znám hodně žen, co si umí vzít podpatky na rande, do divadla,…, tenisky na sport, pohorky na tůru, lyžáky na svah a pořád je to jedna a ta samá holka, co se cítí pohodlně ve všem. Já si taky rád vezmu oblek a zajdu do divadla, volné tričko na voliš, cyklodres na kolo, termotričko na tůru,… a ani jednou si na nikoho nehraju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16815
11.1.22 22:52
@gabrriel píše:
a proč to musí být někdo jiný, jen tím, že si dá potpatky? Znám hodně žen, co si umí vzít podpatky na rande, do divadla,…, tenisky na sport, pohorky na tůru, lyžáky na svah a pořád je to jedna a ta samá holka, co se cítí pohodlně ve všem. Já si taky rád vezmu oblek a zajdu do divadla, volné tričko na voliš, cyklodres na kolo, termotričko na tůru,… a ani jednou si na nikoho nehraju.

Vsak jo, ale ona pise, ze nikdy takove boty nenosila, takze ona k temto zenam nepatri :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 07:00

@Lucie_Sx
co to je? :D
Ja nosim kozacky s lehkym podpatkem a ne vysokym a co je spatneho na tom, ze jsem si koupila boty s podpatkem a chci v nich jit na rande? To si hned hraju na nekoho jineho?

• Citovat
  • Nahlásit
47
12.1.22 11:00

Já bych na tvém místě radši začala s nějakýma nižšíma a postupně zvyšovala. Já jsem v pubertě hrozně chtěla nosit podpatky, ale mamka mi na to vždycky řekla „vždyť na tom neumíš chodit“ (jak bych taky mohla, když jsem žádný neměla :D), ale pak jsme si prostě koupila lodičky na 3mc podpatku, zvykla si a postupně zvyšovala. 6cm už je dneska pro mě jak kdybych žádný neměla.

Jinak souhlasím s tím, co se psalo výše, když máš podpatky, musíš dělat kratší kroky, jinak to vypadá hrozně. A v tom je taky schovaná podstata podpatků, kratší kroky = větší houpání v bocích = víc sexy chůze a to je přece ten důvod, proč si je pořizujeme a občas v nich trpíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat