14denní kojenec a problém se spaním

24.04.19

Dobrý den,

mám doma 14denního chlapečka a v noci spinká hezky – vydrží třeba i pět hodin a pak se mi už budi normálně každé dvě hoďky na kojení. Ale máme problém, relativně je to každý den. Někdy se mi probudí dopoledne v určitou hodinu a pak už nespí někdy odpoledne. Třeba dneska zrovna se vzbudil kolem deváté a od te doby spal párkrát, ale fakt jen chviličku. Je třeba skoro celý den vzhůru a poplakává, že už nevíme co.

Zívá, přijde mi, že mu padají očička, že se snžíi zabrat a nejde mu to. Vůbec mě nenapadá, čím to může být. K doktorovi jdeme v pátek, tak mu to určitě řeknu. Bojím se, jeslti to třeba nemůže být mlékem, že by bylo slabé, ale u kojení mi vytuhne, a když ho chci dát do postýlky, tak se probere a konec.

Jen me zajímá Váš názor.

Předem děkuji

Jana Čurdová
25.04.19

Zdravím Vás,

toto je normální chování novorozence…
neexistuje slabé mléko… je ho dost nebo málo…

nespokojenost není jen o hladu, dítě si u prsa řeší tisíc různých problémů… a jeho základní potřeba je kontakt s mámou. Naplnte jeho potřeby a bude spoKojené.

Můj první syn taky spal jen dvakrát denně 15min a buď byl u prsa nebo si o prso hlasitě říkal, jiná varianta neexistovala :-) Nejspokojenější byl u mne v posteli, postýlku jsme moc nepoužívali.

J.Č