2. IVF a další čekáníčko ....

Snažení

Ahojky snažilky, tak vás po delší době všechny zdravím, mám pár dní před 2. pokusem IVF, tak mi držte palečky. Sice vím na jednu stranu, do čeho jdu, ale znáte to, strach a určitá naděje v očekávání ty jen tak nezmizí.

Tentokrát mi páni doktoři zvolili a naordinovali trošku jiné léky, místo Synarelu spraye, který se musel stříkat mi píchli před 14 dny jednorázovou depotní injekci, teď tři dny mi přítel píchá do bříška Puregon (předtím jsem měla Gonal F - ale to je tréměř stejné) , jediný rozdíl je v dávkách, vloni jsem měla 187,5 jednotek, teď mi dávky zvýšili na 225 jednotek, tak snad to k něčemu bude dobré… všechny vyšetření mám stále v pořádku, hladiny hormon. profil, kultivaci, atd, ale problém je s e spermijkami, jak jsem vloni psala, jestli si některá z vás pamatuje…přítel letos absolvoval zákrok v lednu na odebrání spermií - MESA/TESE, mimochodem nic příjemného, říkám upřímně, podle toho jak se cítil, ale chtěl pro mimi udělat maximum a já si toho velice cením - a ty se zaplať pánbůh našly, byly jsme štěstím bez sebe, nikdo nedoufal, ale bohužel nejsou dobré, nějak morfologicky - laicky řečeno jsou pomuchlané a mají velmi malou šanci oplodnit mé vajíčko, :-(( no nebudu vzdychat, ale musíme jít dál, udělali jsme oba pro mimi vše co jsme mohli, teď je to na štěstí.......­......tak to potřebuju nejvíc a vy všechny taky, tak vám jednu mega velkou dávku posílám i já,
papa July

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
delfínek
Kecalka 209 příspěvků 05.06.07 19:49

Ahoj July,

četla jsem si tvůj článek, a tak trošku vím jak se cítíš, páč mám za sebou mnoho inseminací, ale ted nás čeká naše první in vitro.

Já doufám, že se to napodruhé podaří! Přeju ti aspon jedno miminko! Protože třeba se tentokrát poštěstí a budou dvě!!

Chtěla jsem se zeptat, kolik ivf můžeš po sobě dělat, a jak dlouhé musí být mezi nima přestávky?

ahoj,

Delfínek

 
Aknel2
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 06.06.07 15:33

Ahoj,
jsem jiný případ než ty. U nás je problém na obou stranách já díky genetické vadě netvořím vajíčka a manžel má špatné spermio. Nyní čekám na výsledek druhého pokusu s darovanými vajíčky. Věř, že vím jak se cítíš. Přeju ti moooc štěstíčka a brzy na testíku //.

Delfínku, co se tyce tve otazky,
podle meho zalezi na tom, zda stimulujes nebo ne. Ja si dala po prvnim pokusu mesic pauzu a sla do druheho.

Mejte se a hodne stesti.

Aknel

 
delfínek
Kecalka 209 příspěvků 06.06.07 16:22

dík za odpověd, tak mám radost, že to jde tak rychle! Já myslela, že se na to musí dlouho čekat…no, ale co když to nevyjde ani po druhé a pak ti třeba dojdou ty zmražené embrya, to znamá, že musíš znova na tu operaci při které ti odebírají znova vajíčka?

dík

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama