3D ultrazvuk

Těhotenství

Tak jsem vám jen chtěla napsat, co jsem zjistila na 3D ultrazvuku. Celé těhotenství jsem si myslela, že čekám chlapečka, nevím vlastně ani proč, ale nějak jsem to cítila. Možná to bylo i tím, že moje mamka byla u kartářky, ještě předtím než jsem otěhotněla a paní kartářka jí řekla, že bude mít brzo vnuka.

Poté jsme i s přítelem „zadělávali“ miminko s tím, že bude Vašíček, tak by se náš chlapeček jmenoval :-) Po tatínkovi. Také na ultrazvuku mi paní doktorka již asi v 15. tt týdnu řekla, že to vypadá na chlapečka, takže jsem miminku v bříšku říkala… Vašíček :-)

Pak jsem byla na ultrazvuku ve 20. t. u jiné paní doktorky a ta mi řekla, že se přiklání k holčičce, byla jsem tím velice zaskočená a nevěřila tomu :-), ale říkala, že si není jistá, že to není vidět. Pak jsem byla na ultrazvuku ve 21. tt a také jiný pan doktor řekl, že by na první pohled řekl holčičku, ale miminko mělo nohy u sebe, takže to nešlo prý určit.

Přítel už z toho byl jaksi nervózní, tak jsme se rozhodli, že půjdu na 3D ultrazvuk, aby nám zjistili pohlaví. Jela jsem kvůli tomu do Mostu a pan doktor nám řekl, že budeme mít holčičku. Vůbec jsem tomu nemohla nějak uvěřit, ale zároveň jsem byla šťastná, holčičku jsem si vždycky přála. Nevěděla jsem, jak to říct příteli. Pak jsem mu volala a byl tak trochu zklamaný, těšil se na chlapečka, ale to byl jen ten první okamžik.

Jsme rádi, že je naše holčička, které dáme jméno Sofinka, zdravá a nic jiného jsme si nepřáli, až na to, že mám tisíc modrých věcí, ale je to to nejmenší. Je to sranda, jak mě má intuice zklamala, všechny testy vycházely na kluka, i to jak vypadám, jaké mám bříško. Ale nevadí, každý to máme jinak. Moc se těším na Sofinku.

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 02.08.11 08:31

Ahoj-holčičkám modrá děsně sluší :lol: A uvidíš,přítel bude nejpyšnější táta.Hlavně že je miminko zdravé :lol:

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 19355 příspěvků 2 inzeráty 02.08.11 10:09

Nechci aby to vyznělo zle, ale nechápu tady tu hondu za pohlavím … Jet kvůli tomu ještě na nějaký speciální utz - ale je to samozřejmě každého věc.
My si to nenechali říct a každý tipuje kluka. Nesoustředím se na to a neřeším to, hlavně, že je to podle dosavadních výsledků zdravé.
Každopádně gratulace a s růžovou opatrně … taky myslím, že holčičce může modrá slušet :)

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.08.11 10:23

Gratuluji k holčičce a přeju pohodový zbytek těhu a bezproblémový porod :hug:
Taky jsem celou dobu „cítila“ kluka, na utz kluk a bum, narodila se nám krásná Dominika :pankac:

 
klarushka
Závislačka 3884 příspěvků 02.08.11 11:37

myslím že modrá pro holčičku bude fajn :) určitě hezčí než růžová pro kluka :wink: přeju pohodový zbytek těhotenství :kytka: :kytka:

 
Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 02.08.11 12:52

Ono to může nakonec skončit jinak :lol: Jinak já honbu za pohlavím chápu, já to chtěla vždycky vědět, u prvního jsem vyloženě chtěla kluka, holku nee, nevím proč, byla bych asi zklamaná, kdyby to byla holka. Ale určitě bych ji milovala, to je jasné. A u druhého mně to bylo jedno, ale byla jsem strašně zvědavá :mrgreen:
Kdy máš termín? Jsem zvědavá, co se z toho tvého břicha nakonec vyklube :lol:

 
Munenka
Kecalka 145 příspěvků 02.08.11 14:45

Tak to znam taky, do 32. tydne tehu nam rikali, ze to je kluk a az ve 33. tydnu mi oznamila doktorka, ze to bude holka. Uz jsme meli i kocarek zeleny a spoustu modrych oblecku, byla jsem si je extra nakoupit v Londyne u segry, kdyz byly vyprodeje. Ted po dvou letech se nam narodil kluk, tak to konecne vyuzijeme. Takze, radim vsechno schovat, treba pak prijde ten kluk…

 
saiiimona
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 02.08.11 14:54

Řeším teď něco podobnýho, ve 14.tt mi dr. řekl, že to vypadá na kluka, teď v 19.tt prý zase na holku, tak jsem zvědavá jak nakonec dopadnem :-) Každopádně na holčičku máme vybrané stejné jméno :-) Tak asi budeme muset taky frčet na 3D..
Každopádně přeju zdravé miminko a poodový porod :kytka: :mavam:

 
finduska
Extra třída :D 13661 příspěvků 02.08.11 16:36

my jsme chteli chlapecka,asi 3krat nam rekli holcicku-tak jsme se s ni ,,smirili,,–nemuseli jsme-zklamana jsem byla asi tak minutku :-P :-P a chlap mujse zamyslel a povida-jako holka bude mit vetsi sanci dostatse do reprezentace :-P :-P :-P :-P no na konec mame fakt Kluka :-P :-P :-P a jsem za nej stastna,ale za holcicku bych byla taky,i kdyz srdce chtelo vice chlapecka :palec:

 
TessAg  02.08.11 18:33

Znáš to „chlapi chtějí kluka, ale z holky se můžou posr.t“ :mrgreen:

My na tom byli podobně, byli jsme přesvědčení, že to je kluk a na UTZ ve 21.tt nám 3× potvrdili, že holčička a od té doby pokaždé…

Ale nemůžeš si být 100% jistá…až na porodním sále :mrgreen: :palec:

 
NikolinkaK
Stálice 77 příspěvků 09.08.11 20:26

Ahoj, tak termín porodu mám 29.11., a s tou honbou za pohlavím, samozřejmě člověk je rád za cokoliv hlavně že je to zdravé, není to věc, která by se dala vybrat, ale je fajn to vědět, jak má člověk říkat miminku v bříšku..nejde o nic jiného, jsem šťastná, že budu mít holčičku, a byla bych šťastná i za chlapečká, prostě jen jsme to chtěli vědět…a ultrazvuku 3D nelituji v žádném případě, máme pět krásných fotek naší holčičky..a k tomu video…přítel nemohl být se mnou, tak pro něj to byl neskutečný zážitek doma :-), samozřejmě říká se, že stoprocentní je, až když se miminko narodí…ale myslím si, že to 3D už je přece jenom jistější..a pindík tam fakt nebyl…

 
kakacko
Povídálka 45 příspěvků 16.08.11 18:20

My jsme šťastní za to, že jsem konečně po třech letech těhotná a je jedno co to bude, ale je srandovní, když chceme vědět pohlaví, tak se nám točí tak aby to nebylo vidět, a nebo nám tam strčí ruku :-D jsme ve 25týdnu a v září jdeme na 3D, tak uvidíme zda se bude schovávat :lol: Přeji ať je miminko zdravé

 
kakacko
Povídálka 45 příspěvků 16.08.11 18:20

My jsme šťastní za to, že jsem konečně po třech letech těhotná a je jedno co to bude, ale je srandovní, když chceme vědět pohlaví, tak se nám točí tak aby to nebylo vidět, a nebo nám tam strčí ruku :-D jsme ve 25týdnu a v září jdeme na 3D, tak uvidíme zda se bude schovávat :lol: Přeji ať je miminko zdravé

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama