Těhotenství je krásná věc

Těhotenství

Je mi 22 let a před zhruba šesti měsíci jsme se s přítelem rozhodli mít miminko. Vždycky jsem si přála mít dítě. Příteli bude v listopadu 30. Nejdřív jsme se rozhodovali, zda do toho jít nebo ne, přece jen je to zodpovědnost. Tak jsme si někdy koncem ledna řekli, že do toho prostě půjdem a uvidíme, za jak dlouho to vyjde. Zrovna jsme měli kamarády, kteří se snažili skoro rok. Vyšlo nám to téměř hned, a to 22. února.

Nedostala jsem menstruaci asi tak týden a něco, tak jsem si koupila test a na testu nebylo nic, tak jsem z toho byla taková smutná a objednala jsem se k doktorce, která vždy objednavala do dvou týdnů, mě ale objednala hned do týdne, takže i tak jsem tam šla brzy.

Paní doktorka mě prohlédla i mi udělala ultrazvuk a jenom řekla, že těhotná nejsem, z ultrazvuku, že se tam udělala nějaká bublinka, ale že to nemůže označit za těhotenství. Vzali mi krev a druhý den jsem měla volat na výsledky. Druhý den to bylo úterý jsem volala na výsledky a sestřička mi řekla, že podle krve těhotná nejsem. Tak jsem byla smutná, ale stejně jsem nějak tušila, že těhotná jsem.

Asi tak v sobotu, to byl přítel v práci, jsem si znova dělala těhotenský test a už jsem ho chtěla vyhodit, tak jsem si všimla, že tam jsou dvě čárky, byla jsem fakt šťastná. Přítel také, i když jsme nečekali, že by to takhle rychle mohlo vyjít. Počkala jsem týden a pak se objednala k paní doktorce. Když jsem k ní šla, tak se podívala na ultrazvuk a opravdu náš drobeček už tam byl, bylo to takové kolečko a tlouklo mu tam srdíčko, to bylo tak krásné.

Těhotenství je opravdu krásný pocit. Naštěstí mi není vůbec zle, takže než jsem začla cítit pohyby, tak mi to vůbec nijak nepřišlo. Teď když cítím pohyby, tak se těším na každý okamžik, kdy to tak je. Když jsem poprvé cítila pohyby, bylo to opravdu zvláštní, takové jakoby bublinky. No je to prostě paráda.

Teď nás mimčo zlobí s tím, že se nám nechce ukázat na ultrazvuku, abychom věděli, zda je to chlapeček nebo holčička. Samozřejmě chceme obojí, ale nějak vnitřně cítím, že budu mít kluka. A také nám celou dobu na ultrazvucích doktorka říká, že to vypadá na kluka. Posledně jiný doktor řekl, že na první pohled by řekl holku, ale že když se na to zaměří, tak kluka. Tak ve středu jdu na 3D ultrazvuk a jsem moc zvědavá.

Hlavně, že je miminko zdravé a moc se na něj s přítelem těšíme. Co se dá, to nakupujeme. Bojím se porodu, ale tak to asi každý, dokud to sám nepozná. Pokud to bude chlapeček, tak se bude jmenovat po tatínkovi, Vašík, pokud holčička, tak Sofinka. Takže zatím pracovní název má Vašík. Tak mu říkáme. Tak pokud to půjde, tak ve středu napíšu.

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kissi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.07.11 10:06

Když se na miminko těšíš,tak porodani nebolí:-) :palec:

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9810 příspěvků 24.07.11 12:28

no tak ja som tešila a teda bolelo :mrgreen:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 24.07.11 14:07

přeji aby tě vnitřní pocit nezklamal :lol: a byl to ten chlapeček :hug:
určitě napiš, jsem zvědavá :wink:

Příspěvek upraven 24.07.11 v 14:08

 
saiiimona
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 24.07.11 17:54

Ahojky, máme docela podobný příběh, je mi stejně jako Tobě, přítelovi je 32, rozhodli jsme se asi tak ve stejnou dobu, že se do mimi pustíme, podařilo se nám to na konci března. Jsem moc šťastná a moc se těšíme. Závidím Ti ty pohyby, zatím žádný nemám :-) Přeju bezstarostné těhulkování a hlavně zdravé miminko! :kytka:

 
NikolinkaK
Stálice 77 příspěvků 01.08.11 19:59

A v jakém si týdnu?

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama