Brusinka - 42.týden

Těhotenství

Ahoj všechny, Ještě jednou gratulace k holčičkám z minulého týdne ? Kristýnce a Vendulce od Barbana a Gagrielly!!! Holky se nyní chopily štafety :)) No další holčička ? Myšinčina tento týden jistě také vykoukne a možná, možná.........pokud to bude Kuklinka tak se tento týden doufám též přidáme. Usuzuji z následujícího vývoje :))

Míšo-L: pěkný itinerář. To by se mi lííííbilo :-))) Budeme se s Kuklínkem snažit. Situace tomu ?lehce? nahrává...... aneb.......

hlásím se od minulého týdne mezi hlemýždě. Již se s Kuklínkem ?odzátkováváme? :-)) Začalo to minulou středu, kdy jsem po ránu zaznamenala změněný bělavý výtok v gelovitou konzistenci. Pozorovala jsem to zhruba každé ráno, v množstí menším než malém. Jen tak trošku, aby se neřeklo. Též jsem čas od času pocítila slaboulinký náznak zabolení v podbříšku. Chvilkový slabý tlak.

No a v neděli a v pondělí ráno už bylo hlenu trochu víc a i narůžovělý. Teď (v pondělí)se k tomu přidávají zřejmě i poslíci :-)) Při ztvrdnutí břicha mě v podbřišku zabolí více, jde to trochu i do kyčlí a zad, ale myslím, že ?kontrakce? to ještě nebudou, protože to je faaakt ještě brnkačka bolest. Takhle, pokud by aspoň z poloviny trvání I.doby porodní kontrakce vypadaly takto, tak bych měla abnormálně vysoký práh bolesti :-))) To však stopro nehrozí.

To by byla psina, kdybych se tu otvírala, otvírala a pořád si myslela, že jsou to poslíčci. Spíš to bude případ odchodu hlenové zátky několik dní před porodem a rozjede se porod třeba až o víkendu.
Zatím to vypadá docela nadějně :-))

A největší sranda je, když jsem dnes psala Myšince o ?aktuálním stavu?, tak ona se před pár hodinami též ?odšpuntovala? podle popisu zřejmě poněkud více :-))) a cítí se všelijak.
Možná se v Krči nakonec sejdeme :-)))

Jéééje to je napínavý :-)

Ještě k tomu Míšininýmu plánovanému prasknutí vody kolem půlnoci, švagrová mi včera říkala, že prý často porody skutečně nastávají v nočních hodinách. Nevím, jak dalece je to statisticky pravdivé, každopádně by se mi ta vidina docela zamlouvala. Na výjezd Praha docela prázdná, manžel při ruce, no…to berem :-)))

Poslední týden se v noci na toaletový nájezdy budím s ?vlčím břichem? tj. s pocitem, že jsem sežrala kopu kamení. Tvrdé břicho a docela i bolavé. Představa, že tam jsou Kuklíni dva, měl by manžel stejně jako u Natálky o noční život postaráno :-))

Jo a na stovku přes pupík jsme se již dostaly/i :-)

Úterní ráno mě čeká kontrola, tak pokud nevyrazíme dříve, snad se dozvím nějaké pozitivní zprávy, či si mě tam třeba rovnou nechají.

Porodu zdar....... nazdaaaar!!!!

Nééé opravdu nechci lámat rekordy a psát těhuděníček s číslem 43 :-)))

Opatrujte se a vy, které to máte ještě ?za pár? ať vám to rychle utíká!!!!

Do té doby načítejte, naspávejte a nalenošávejte do foroty!

Pa Martina
(41+5 a 40+3-dle posl. UZV)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 07:57

Ahoj Martino,

úplně jsem si po přečtení Tvého příspěvku vybavila moje dubnové čekání na porod.
Taky jsem porodila ve 42.týdnu. Takže vím, jaký jsou poslední dny nekonečný, hlenová zátka odcházela týden, každé ráno jsem pak už chodila do porodnice na monitoring.Moje těhotné kolegyně z emimina i z plavání těhotných jedna po druhé rodila a já pořád nic … :-) Nepomáhaly osvědčené metody - chůze do schodů, mytí podlahy, i záclony jsem pověsila.
Potom jsem si v pátek večer pustila Cimrmany, u kterých se vždycky pobavím a při smíchu mi praskla voda.

Musím Ti jen popřát, aby ses brzo dočkala a věř, že to opravdu stojí za to !

Držím palce.
J+V ( už sedmiměsíční ) !

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 09:18

Ahojky všem!!!

Brusinko, myslím na tebe a držím palce!!! Myslím, že za pár dní už výjde najevo, co je Kuklínek zač!!!

U nás nic nového :o(. Pár ztvrdnutí bříška za den je veliký úspěch!!! Kdybych psala deníček já, tak určitě bych se dostala k číslu 52 s hlášením, že ještě pořád nic :o(.

Dávejte na sebe pozor a těším se na novinky
Gábi 39tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 09:25

Gábi, já bych řekla, žeto vyjde najevo už dnes, Brusinka už je v porodnici
ahoj
Claudie

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 02.12.03 10:41

Aloha berušky,

Jessica Flatcherová je podle Brusinčiného deníčku úplný outsider. Mám takový pocit, že ani vlastní porod nebudu prožívat tak intenzivně, jako ten Brusinčin.

No Marty - oblékni se, nakopni MHD a setkáme se v Krči u Kuklínka - tak se mi to líbí, vse jde podle plánu :o)))

Brusinko - teda ty mě tady pěkně strašíš, ty porodní příznaky mám už druhý den taky, až na zátku. Já tvrdnutí břicha neustále zaměnuji za pohyby prcínka, protože se mi od rána do večera neustále mele - porodím asi perpetu mobile :o(

Brusinko - vzala sisi k porodu zapisovatelku? Holky umíte něktrá těsnopis, ať to máme v přímém přenosu?

Dnes jdu na kontrolu, tak snad si mě tam nenechají, stále ještě nemám sbaleno, vypráno, vyžehleno, připraveno ..... fakt dokonalá matka. Jdu se polepšit.

Brusinko moc moc držíme palečky a strááášně na tebe myslíme.


Míša 36+6 tt

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 02.12.03 10:59

Brusinko, moc na tebe myslím. Jsem moc napjatá. Těším se na zprávičku jak to proběhlo a dopadlo .

Ajka+Lenička 15 měs.

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 02.12.03 11:36

Brusinko, moc držím palečky, aby jsi Kuklínka držela v náručí co nejdříve.
Pepigaba+hemžát­ko(snažilka, teda teď už těhulka od Fantagiro)

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 02.12.03 11:57

Brusinko - tys nás teda napnula, tak ať už se kuklínek brzo vykuklí :)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 12:14

Ahojky!

Moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale první dny po návratu z porodnice byly malinkato nacpané, takže jsem se prostě dříve k psaní nedostala - jestli se nebudete zlobit, trochu se rozepíšu a vezmu to malinkato podrobně - pro jistotu připomínám, žč jsem všechny termíny měla na 17.11.2003.

9.11.2003
Partner slouží pohotovost - jsem u něj v nemocnici na návštěvě a domlouváme se, že by nebylo naškodu zajít si prohlédnout porodnici. No byli tam na nás úžasně milí, všechno nám ukázali a povídali, že už se na nás těší …

12.11.2003
Primář gyndy se dozvěděl, že jsme byli na prohlídce a při náhodném setkání s partnerem pravil, že mě chce vidět, a že mám 14.11. přijít na monitor.

14.11.2003
Jsem na monitoru, poté následuje vyšetření - tak pan primář povídal, že prý porodím za 3-5 dní a že to vidí na úterý /18.11./ takže mám přijít v 9,00 na další monitor a kontrolu. To, že mi řekl, že se porod tak pěkně blíží mě úžasně povzbudilo, docela jsem se bála, že budu přenášet a musím přiznat, že poslední dny s bříškem už mě pořádně unavovaly.

17.11.2003
Můj termín je tady a přestože se bříško ozývá, jsou to pořád jen poslíčci - výrazná změna je pouze v tom, že se cítím tak mizerně, že se mi ani nechce na procházku (předtím jsem musela každý den aspoň na hodinku). Celý den si čtu posedávám polehávám, jediná výprava je za roh do videopůjčovny.

18.11.2003
Kolem třetí hodiny ranní mě probouzí nutnost použití WC - jen drobná změna, nejde o čůrání, ale o to druhé (to mě během těhotenství nikdy neprobudilo). Po návratu do postele to konečně začalo - okolo půl čtvrté nastoupil první stah a ihned se dostavila pravidelnost po 8 minutách - do 6,20 hod, kdy vstává partner jsem už byla pevně přesvědčená, že už je to začátek porodu. Takže jsme se rozhodli, že se mnou partner bude doma do půl deváté a pak mě odveze do nemocnice na tu objednanou kontrolu a monitor (tušila jsem, že bych sama tu cestu nezvládla) mezi 6,20 a 8,40 jsem si pěkně hopsala na balonu, stahy přicházely po 5 minutách.
V pohodě jsme dojeli na gyndu, nechala jsem si natočit monitor, poté následovalo vyšetření - tam mě pan primář opět nesmírně potěšil, neb pravil, že to vypadá výborně a že porodím mezi třetí a čtvrtou odpoledne, a že mě sestra doprovodí do porodnice. (ambuilance je v přízemí, porodnice v patře). Tak jsem najednou byla v porodnici - partner se m¨nou počkal, než si mě vzali do parády sestry - takže jsem absolvovala tvrdý výslech, změření tlaku, klystýrek (mimochodem příjemná záležitost, vůbec nevím proč jsem se bála). Po umytí mi pak píchli vodu a odvedli na sál a po:,–(ili na míč, abych hopsala a připnuli na břicho monitor - to bylo 11 hod. Do 12,00 jsem hopsala - stahy úplně přestaly, byla jsem naprosto v pohodě - příjemně natěšená na miminko. V 12,00 opět další kontrola - vyteklo ze mě opět děsně moc vody - poté šupky hupky opět na míč. NO a to už se to rozjelo - stahy přicházely pěkně rychle za sebou, byli patřičně dlouhé - začínala jsem na půlminutových a ke konci už byli hodně přes minutu. Hopsání jsem střídala s pocházením po sále, stahy jsem v pohodě rozdýchávala - kolem 13,15 přišel partner, takže jsme si spolu povídali, plánovali jsme dovolenou s miminem a tak vůbec nám bylo fajn - někdy po 14. hodině opět další kontrola - to už nastoupila směnu doktorka, která mě poté rodila - mimochodem mladá, milá úžasně hodná, pořád usměvavá a pohodová - už jsem byla otevřená na 7 cm - takže pohoda, divili se tam, že mám pořád úsměv na rtech - pravili, že v 15,00 zkusíme tlačit - tak jsem zase sedla na míč a hopsala - je pravda, že k té třetí hodině už stahy byly opravdu hodně silné a netlačit bylo skoro nemožné, ale dýchání fungovalo, takže jsem pořád byla v pohodě a pořád jsem čekala, kdy to začne být bolestivé - někdy po třetí hodině jsem si vyhopla zase na porodní křeslo nechala si nastavit optimální zdvihnutí zad a jen tak, že zkusíme zatlačit jak to vypadá. Tak to vypadalo dobře, jen jsem se z toho tlačení trochu zadýchala a nedokázala jsem popadnout dech - tak mi šupli kyslík a hned byla pohoda. Pak mi dali nohy do těch opěrek, a že tedy jako už začneme naostro - po druhém zatlačení se bohužel miminko přestalo ozývat na tom monitoru, tak se rozhodli, že je třeba porod urychlit - doktorka mě předem nastřihla, sestra mi píchla něco na zkvalitnění stahu a pravili, že zachvilku porodím, tak abych pěkně tlačila - no tak jsem teda tlačila co to šlo - a bylo to opravdu šíleně rychlé od té chvíle co jsem slyšela, hlavička už je venku tak jestě ramínka neuplynula ani sekunda a už jsem Janka viděla venku a slyšela jeho první nesmělý pláč - to bylo 15,20. Pak jsem viděla, jak partner přestřihl pupeční šnůru a pak Janka odnesli pryč na omytí - ani ne za pět minut mi ho přinesli a položili ho na mě - vážil 3770 g a měřil 51 cm a byl úžasně krásnej. Pak ho zkusili přiložit, ale byl z toho zážitku tak unavený, že se nechytl - tak řekli, že ho odnesou na chvilku zahřád a po šití, že mi ho zas přinesou zpátky. Porodila jsem placentu, nechala si ji předvést, pak mě sešili a pak mi opravdu Janka přinesli - to už se měl k světu a pěkně si z prsa potáhnul, mohla jsem se s ním i chvilinku pomazlit. No a pak řekli ať pěkně dvě hodinky odpočívám, tak jsem teda odpočívala - většinu doby s partnerem.
Potom následoval přesun na pokoj - večeře a odpočinek - v devět večer jsem mohla konečně vstát a v doprovodu sestry využít sprchu - no a pak hurá na kutě. Byla jsem totálně unavená, protože jsem v noci moc nespala a porod taky člověka malinko vyčerpá, ale stejně jsem neusnula, byla jsem tak plna dojmů a tak moc štastná, že to nějak nešlo. Nosili mi Janka na krmení - poprvé se nacpal tak moc, že pak po zbytek noci musel držet dietku, tak jsem se s ním mohlůa pěkně mazlit. No a ráno jsme si poslechli přednášku na téma péče o miminko a už jsem dostala Janka na pokoj a mohla jsem se na něj dívat a mazlit se a kojit a bylo to prima.
Celkově jsem z porodu byla moc nadšená - bolesti se nedostavily, proběhlo všechno rychle a pohodově v příjemné atmosféře - no a Janek je samozřejmě top nejúžasnější miminko na světě - to si o svých mazlíčcích myslíme každá.

V porodnici jsme byli do neděle a pak hurá domů - hnedka první den s kočárkem na procházku, neustálé kojení a přebalování a převlékání - Janek má oblíbené představení „zlatý déšť“ takže už nás mnohokrát pokřtil, baví nás koupání, houpíní na míči, vožení v kočárku a v autě, vypiju hektolitry fenyklového čaje probdím spostu nočních hodin, ale jsem děsně šťastná!

Přeji všem, které porod čeká, aby byl co nejpohodovější a miminka co nejkouzelnější a miminkům již narozeným přeji spoustu zdraví a lásky a jejich maminkám pořádný pytel trpělivosti a co nejvíce urvaných hodin na spaní.

Ještě úplná aktualitka z dneška - byli jsme na kontrole po 14 dnech - to je panečku výročí!!! tak Janek přibral - už má 4120 g a měří 53 cm - roste opravdu jak z vody!!

Zdraví Sýkorka a Janek

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.12.03 13:14

Brusinko,

přeju ti moc síly v následujících hodinách a krásné první chvilky s vaším kuklínkem.

Lea

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.12.03 13:22

BRUSINKO, myslím na Tebe a držím palečky ať máš bezproblémový porod. Kuklínku, kulkínku rychle vykoukni na svět! :-).

snažilka Jitka od Montičky

Natalka2
Stálice 100 příspěvků 02.12.03 13:34

Ahoj holky,
předem velká gratuläce všem novým miminkům (slečinkám). Ať přinášejí maminkám samé štěstíčko.
Tak Brusinko, holka zlatá, co? To nejde abys nosila Kuklínka (u), než půjde do školky. Tak ať je všechno v pohodě a ať už to máš za sebou.

Sýkorko-moc dojemné psaní (chtěla jsem napsat spaní). To bys asi potřebovala, co? Jsi úžasná, jak to zvládáš všechno v pohodě.

Co se týká šklebounů, tak se poslední dva dny chovají, jako že mají maminky dost zevnitř a teď by jí zase chtěli zlobit zvenčí.
Tak je jdeme za to zase dneska potrápit do divadla.
Taky jsem minulý týden dostala u doktora kufříček, který se dostává u porodu, tak jsem chtěla dva, když mám teda dvě děti, tak mi bylo řečeno, že sice mám dvě, ale jenom jeden porod. To mi teda připadá nespravedlivý (ten kufříček, né ten porod, proboha). Já už jsem totiž vyplňovala ty papíry, které si dostávají po nástupu do porodnice, protože rodím na soukromý, tak mě tím pak nebudou otravovat.
Těch papírů je asi milión a nejvíc mě pobavilo co si sebou vzít do porodnice. Že chtějí plenkové kalhotky pro miminko, to bych ještě pochopila, ale nevím co si mám představit pod „plenkové kalhotky pro maminku“. Zkusím se zeptat v Tescu, jestli nedělají nějaké nad 70 kg. Už se těším. To budu zase za blba.....
Jsem se zase rozkecala. Mám rozpečené cukroví, tak jdu zase makat.
Všem přeju všechno nej, nej
Natálka +šklebounci (34+5 podle UTZ)

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 02.12.03 13:48

Ahojte holky od Brusinky!
Brusinko,moooooc hezké čtení.Já přesně před rokem nastupovala na porodnici na vyvolání porodu,ve 12 h.mi zavedli vyvolávací tabletku a touhle dobou už jsem cítila,že se konečně po 12 dnech přenášení dočkám svého vytouženého miminka.Takže tenhle den je pro mě takový vzpomínkový a při pohledu na tu naši už velkou slečnu se mi do očí vkrádají slzičky.
Takže Ti přeju,ať máš Kuklínka už brzy v náručí(třeba už tam je)a ať všechno brzy přebolí a Ty máš na porod tak krásné vzpomínky,jako já.

Sýkorko,moc hezky jsi to popsala a porod byl v pohodě,že jo??

Všem maminkám přejeme hodná a zdravá Brusinčátka.
Hanka a Klárka(zítra 5 minut po půlnoci jednoletá)

Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 02.12.03 14:03

Cau holciny!
Teda to jsou novinky...... to vypada ze tenhle denicek je na delsi dobu posledni. :) Ale to je dobre, aspon se kuklinek podiva uz mezi nas. :)
Teda brusinko, ty nas napinas..... :)
Tak taky preju vse nej a pohodovy porod.

Natalko: Ty si me zas rozesmala… musel jsem to precist i manzelovy a ten se taky smal. :)) Tak u toho bych chtela byt az se budes v Tescu ptat na ty plinky nad 70kg. :))) Aby te neposlali do zdarvotnich potreb ze si mas koupit ty pro duchodce. :)))

No, mejte se fain a ja se sem zas pekne mrknu, abych byla v obraze.

Asi bohuzel budu muset byt na rohliku a cernym caji protoze jen co neco pozrim, tak je to zachvili venku. :-/ Ani ryzi streva neudrzeli dlouho. Jestli to bude pokracovat takhle, tak tech 8 kg mam zas za chvili dole. :)
Tak papa Darka + pidalka 31tt

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.12.03 14:11

Přeju moc a moc štěstíčka a ať Kuklínek(ová) brzo vykokne na svět. Držím palečky a tisknu co mi síly stačí. Papá

Štěstíčko přeju i ostatním těhulinkám.

Mišinko budeš následovat Brusinku??? Myslím na Vás ahojky Maru od Montičky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 14:23

Brusinko, to bys nevěřila, co je nás teď nalepenejch na emimino a čekáme, kdy kuklínek vykoukne na svět. I já Ti moc držím palečky a přeju krásný setkání s kuklínkem - kuklínkovou a málem jsem kvůli tobě chtěla odříct jednu pracovní schůzku :-))) , ale omluva „nestihnu porod“ by asi zněla klientům divně.
Sýkorko-krásný popis porodu, pozdravuj Jeníčka

Ahoj
Claudie
vytrvalý šmírák :-)

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 02.12.03 14:23

Ahoj Natálko,
moc ráda čtu tvoje komentáře a dobře se při nich bavím. Šklebounci, ale i ty jste úžasní! My v rodině z obou stran měli dvojčata a tak, když jsem objevila na TT // trnula jsem, že budou taky dvě miminka v bříšku. Je jenom jedno (teda pokud není holčičák slepý, ale problížel to dlouho) a mi spadl kámen ze srdce dolů. klobouk dolů před tebou a tvým humorem.
Pepigaba+hemžátko

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 02.12.03 14:33

Ahoj ,

Brusinkoooo moooc držím palečky a přesně jak píše Claudie jsme všechny moc netrpělivé a furt sem čumíme kdy se už něco dozvíme !!! At je to kuklínek nebo kuklínka, tak hlavně hodně zdravíčka !!! :-))) Docela se mi to rýmuje.. hiihi

Claudie : Máš pravdu. Furt sem čučím :-))) a je mi jasné, že nejsem jedinná.

Páá Fantagiro

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.12.03 14:34

Ahoj Brusinko a ostatní maminky:)

Přesně - taky jsem nalepená jak to jen jde na monitor a sleduju cvrkot u vás:) Je to nádhera, mám díky vám projasněný skoro každý den, dneska například jsem ráno, když jsem si četla Brusinku, štěstím až brečela, krásně jsi to popsala a já na Tebe a Kuklínka moc myslím a držím všechny palce, co mám:) A víš, že asi rozhodneš o tom, že si také překvapeníčko nenecháme vzít? Nějak je to do konce napínavější, když nevíš, jestli je to Kuklinka, nebo Kuklínek:) Uvidím, jestli nás ta zvědavost nepřepere:) Dneska, když jsem četla tvůj deníček, tak jsem říkala bříšku : co bude Kuklínek, budeš i ty:))) Tak jsem zvědavá o to víc:)

Sýkorko, krásně jsi popsala svůj porod, Jeníček musí být kouzelný a já úplně koukám, jak super jsi to zvládla:) Teda, porod s úsměvem, to bych taky moc chtěla:)

Tak já jdu nakouknout k nám do deníčku, ale tam je nějak ticho po pěšíně…ale co se divím, všichni žijou Brusinčatama:))))))

Gratuluji všem už maminkám a zbývajícím těhulkám přeju krásný zbytek těhulkovství a my vás budeme pořád sledovat a držet palečky:)

Diny od Jarních miminek (17 tt)

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 02.12.03 14:40

I ja jsem jako na trni, skoro kvuli Brusince a Kuklinkovi za nedbavam svyho uz 7 mesicu vykuklenyho zlobilka:-))) Moc drzim pesti, at to vsechno dopadne co nejlip! Sakra, ja jsem ale zvedava!!!:-))) Sarka

Slunnicko
Povídálka 44 příspěvků 02.12.03 14:58

Zdravím všechny spolupracanty zaneprázdněné Brusinkou,

kdyby mi dneska někdo vyjel moje přístupy na net, tak tam bude co pět minut eMimino ? Brusinka a poletím, jen se mi hlava bude třepat! S každým novým komentářem k tomuto deníčku se zvyšuje můj tep a při tom posledním „BRUSINKO!!!!“ už to opravdu nebylo daleko ke kolapsu. To je taaak napínavý??! Holky, co tipujete? Já osobně si myslím, že je tam slečna kuklínková! Brusince teď asi není moc do smíchu, tak držím pěstičky, ať to všechno dopadne co nejlíp a přeju jim hodně síly, co nejmenší bolesti a hlavně happy end. Doufám, že nás nebude napínat moc dlouho!

Sýkorko: nádhera, přeju hodně zdraví a štěstí celé čerstvé rodince!

Ahoj, Jana (předsnažilka, další z tajných a vytrvalých agentů-špiónů ;-))

kairo
Kecalka 115 příspěvků 02.12.03 15:11

Hojky holky,
tak tady je ale dneska živo.

Brusinko a Myšinko držíme palečky.

Moc zdravím Sýkorku a Janka. Hned to Vaše psaníčko musím prostudovat.

U nás se dneska rozhodlo, že půjdeme na svět císařským řezem. Prdelka je dolů a pod ní je ještě jedna z nožiček, tak to by asi opravdu nešlo. Operace je naplánována na 5.12., tak nám držte palečky. Hned pak pošlu info. Příznaky, co popisuje Brusinka jsou přesné. Hlavně s tou cihličkou a bolením bříška v noci.
Musím přiznat, že mi to je moc líto, že nemůžeme přijít na svět přirozeně, ale hlavní je, aby bylo mimi v pořádku.

Pa Leni 39tt+0

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 15:14

Přidávám hlas pro holčičku kulínkovou, co vy, holky??
Claudie

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.12.03 15:26

Brusinko! Číslo 42 moc deníčků v názvu nemá :o)))
Já jsem taky rodila v noci. Přesně o půlnoci jsem sedala do auta, v půl jedné byla na porodnici a v jednu se strhla venku šílená letní bouře. Bylo to jako v hororu :o)))
No a přežila jsem a Valuška je na světě!
Přeji,ať uz se Kuklínek vykuklí! A taky, ať brzo deníček pokračuje!
Zuzka od Cipísků

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 02.12.03 15:45

Ahoj nedočkavky,

od rána nedělám nic jiného než že visím okem v deníčku. V poledne jsem si na rychlo odskočila na gyndu, kde mi neřekli nic nového, jen ať si vyberu porodnici a že se uvidíme až po šestinedělí.

Můj typ je chlapeček Kuklínek. Brusinka těsně před vypadala moc pěkně a holčičky prý vysávají šťávu a krásu.

Tak držme pěstičky ať všechno dobře dopadne

Pa

Míša 36tt

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.12.03 15:48

Čau Claudie,

já se taky přikláním k holčičce. A ty seš s Brusinkou nějak ve spojení? Pokud jsem si dobře všimla, tak zpráva, že je Brusinka v porodnici byla od tebe. Ale co se divím, když ty seš vlastně ta špionka:-)))

Měj se Lea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 15:57

Ne néééé, zpráva „tak vyrážíme“ do porodnice je přímo od Brusinky, je na konci minulého deníčku, tento napsala, ale než byl uveřejněn, tak jí to přepadlo a ve 4 ráno jeli … jo a ještě jsem jí ale neobjevila já, ale byla na ní upozorněna jiným, ještě důkladnějším agentem špionem, který je tu taky mezi pozorovateli.
Ahoj
Claudie

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.12.03 16:03

Ahaaaaa, tak takhle to je, já jsem totiž už v minulém deníčku nešpiónila. Myslela jsem, že když vyšel další, takže je všechno v klídku a že se jako nic neděje:-)

Čau Lea

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 02.12.03 16:35

Sykorko,

hodne stesticka tobe i Jenikovi a at vam to spolu krasne klape!!!
Tvuj popis porodu byl skvely, cisi z neho pohoda a radost od pocatku az do konce.

Sulanek a Verunka 10M

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 02.12.03 16:44

Brusinko,

no to je prekvapco, taky jsem napnuta jako struna … tak at je Kuklinek brzo venku a at to ani moc neboli … holky ti to krasne naplanovaly a ty se toho planu koukam drzis:-)))

Muj tip je holcicka Kuklinka … jsem zvedava jak to dopadne…:-))

Sulanek+Verunka 10M

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 16:53

Brusinko,dneska je to napinavejsi nez detektivka:-)) drzim palce a doufam,ze se dneska kuklinek dneska vyklube:-))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:10

Gratulujůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů, počkala jsem si v práci a doufám,že jsem prvnííí, to je supéééér, Brusinko všechno nejlepší Tobě i slečince kuklínce, juchůůů
Claudie

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 02.12.03 17:16

Milá Brusinko a Janičko,

přeji vám oběma hodně sluníčka, zdravíčka a pohody do života.

Brusinko jsi ta nejstatečnější ovečka na světě.

Přeji vám krásné seznamování a brzské zotavení.

Pa

Míša 36tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:17

Brusinko!!
Moooooooocc gratulujuuuu:-)))
Je to takováá krása!!
Lenka + 19tt

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.12.03 17:19

Brusinkooooo,

to je nádhera. Tak gratuluju ke krásné holčičce a přeju ať vám přináší samou radost. Těšíme se na tebe na emimču.

Ahoj Lea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:29

Brusinko a Janičko:)

Jak jsem čekala na tuhle zprávu:) A nejen já, kolik těhulek, snažilek, předsnažilek, maminek … nádhera:))))))

Pořád překlikávám na e-mimčo a najednou nevěřícně koukám do levého sloupečku a JE TO TAM!!!!!:)

Kuklínková Janička je na světě!:)

Slzy mi tečou štěstím, tenhle den si budu dlouho pamatovat, ani nevím Brusinko, proč jste mi tak přirostli k srdíčku, váš deníček … jsem tu pár měsíců a jsem tu mezi vámi šťastná:) A moc moc se těším, až jednou budu taky někomu odsud psát sms, že … jsme na světě:)

Přeju Tobě, maličké, celé vaší rodince moc moc moc štěstí, ještě víc lásky a zdravíčka, a víš, že mě máš na svědomí? Co budeš mít Ty, budu mít i já, řekla jsem si ráno u čtení tvého deníčku s číslem 42:)

A rozhodla jsem se, že pokud to sama na monitoru při utz nepoznám (ale mě se plete hlava s placentou, tak to nehrozí:)))), tak si jako ty chci nechat překvapeníčko až do konce, dokud si ho sama nepochovám:)

Ještě jednou gratuluju moc moc moc a těším se na pokračování tentokrát už deníčku maminkovského:)

Diny od Jarních miminek (17 tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:38

Brusinko - tak to je uplne uzasna zprava dnesniho dne.Hrozne moooc gratuluji a preji vse nejlepsi tobe i Janicce:-)))
pa Magrata z jarnich miminek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:51

Milá Brusinko,
i já se připojuji ke gratulacím k holčičce Janičce, těším se na další zprávy a podrobnosti jak vše probíhalo, je to náááádhera, další živůtek mezi náma. celý den jsem sledovala co bude…

Mějte se oba krásně
MartinaV a Matěj

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 17:55

…GRATULUJI!!!!!! To je úžasná zpráva!!!
A jak sis to pěkně naplánovala na fnešek 2.12-úplně přesně!!!

Tak přeju hodně zdravíčka celé rodině a z Janičky samou radost!!!

Gábi 39tt

Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 02.12.03 18:09

Slaaaaaavvvvva­aaaa!!!!!! Tak Janicka je na svete! Taky jsem si myslela ze to bude holcicka. Tak vse nejlepsi a hodne zdravicka Vam obouuuuummmmm­....... Jakpak je to davno, co si hlasila II a uz si drzis holcicku v naruci!! :)
Uz aby byl unor a taky sem si mohla tohle rict. :)

Pa Darka + Pidalka 31tt

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 02.12.03 18:13

Milá Brusinko,

tak už je to tady :o) A taky holčička - bylo jasné, když si přebírala štafetu snažilkovského deníčku, tak tě potom musel nakazit stejný těhu bacílek jako mě a je to jasná holčička :o)))

Strašně moc GRATULUJEME, takové krásné zprávičky vždy zahřejí u srdce a dnes to tedy opravdu bylo napínavé - myslím, že pro nás sledující víc než pro tebe :o)
Když se ohlédnu zpět co se odehrávalo zhruba před 10 týdny u nás doma, tak jsem ani nechtěla věřit že rodím a ostatní si u monitoru ohryzávaly nervozně nehty :o))))

Přeju ti brzké zotavení (těším se na popis porodu!) a Janičce do života jen zdraví a nekonečnou horu štěstí. Věřím, že je krásná, ale musíš se pochlubit fotečkou hned jak nějaká bude!!!
Má krásné míry mimochodem, krásně jsi si ji v tom bříšku hýčkala těch 42 týdnů :o)

Pááááá a opatrujte se
Ed s Polinkou a Daisynkou xxx

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 02.12.03 18:25

Brusinko,

mooooc gratulujeme k Janicce a prejeme vam nadherne spolecne souzneni celyyyyy zivoooooot!!! Ma nadherne miry a ten porod byl pekny frmol, uz se mooooc tesime na vypraveni. A mam radost dvojnasobnou, muj tip mi vysel!:-)))

Jeste jednou hodne zdravicka a stesticka se svym uzlickem neznym preje

Sulanek+Verunka 10M

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.12.03 19:08

Brusinko a Janičko, posílám Vám oběma moc velikou gratulaci a taťkovi samozřejmě taky :-)). Konečně jsi se dočkala svého vytouženého štěstíčka. Přejeme Vám s Tomáškem a s pasažérkem hodně štěstíčka do života a hodnou a krásnou dcerušku. a tobě Janičko hodné, trpělivé a starostlivé rodiče, ale to určitě jsou, protože sis je přece vybrala.

Tak se těšte jedna ze druhé a brzy se k nám vraťe na emimčo - jsme napnuté jaký byl porod.

Pusinka a pasažérek (13+6) -10až14 dní

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 02.12.03 19:13

Moc a moc gratuluju, Brusinko, je od Tebe pekny, ze jsi nas nenechala dlouho se trapit zvedavosti:-) Preju Tobe i Janince co nejvic stesti, uzivejte si prvni spolecny chvilky i cely zbytek zivota…
 Sarka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 19:38

Brusinko, moc gratuluji, odpoledne když jsem četla deníček, říkala jsem si že to bude dneska, ale že hnedka dopoledne toto byla rychlost :-)

Janičce přejeme jen samé štěstí a krásná život.

Peg a Vavřa z jarních miminek

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 02.12.03 19:53

Ahojky Brusinko,
teda na jeden den jsem pryč a tady se děje takový drámo, to je pech :-))))))
Posledních pár dní neustále sleduju Váš deníček a čekám, jestli UŽ a takhle mi to uteklo - no jo, měla jsem být důvěřivější, vždyť jsi to hlásala jasně, že to bude 2.12. :-))) Určitě jste to zvládaly levou zadní, už se těším na nějaké ty podrobnosti.
Takže holky, oběma Vám přejeme hoooodně štěstí, zdraví a pohody a naopak co nejmíň prdíků, bolístek a slziček.
Mishicka + Barborka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 20:14

Všechno nej nej nej a už se nemůžu dočkat až budu číst o tvém porodu, měla jsi moc krásný těhulkovský deníček, doufám, že bude pokračovat jako miminkovský!
Moc štěstíčka - zase je na světě víc ženskejch! :-)

Peta a Rokytňátko (11.tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.03 20:14

Brusinko, velká gratulace k holčičce Janičce. Ať jste obě zdravé a spokojené. Kuklínka si dala trochu na čas, ale určitě to stálo za to čekání:-). Úplně se mi vybavila doba pře 3 měsíci, kdy se nám nardla taky holčička. Mahi od Cipísků

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 02.12.03 20:22

Ahojdá MAMINKO BRUSINKO!:)

Z celého srdce gratuluji a Janičce přeji jen a jen štěstíčko do života. Ať se jí na tomhle světě líbí! Vám ať dělá jen a jen radost!

Pá Montička

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 02.12.03 20:23

Veliiiiiiiiká­áááánská gratulace!!!!!!!!
Brusinko a Janičko Brusinková,máme velkou radost,že jste se „vykuklily“,bylo to opravdu napínavé,souhlasím s Ed,spousta holek má teď ohryzané nehty:o))))).
Přejeme Vám hodně zdraví,lásky,štěs­tí,prostě všechno nej,nej a těšíme se na další Váš deníček,tentokrát už od Brusinčat.
Hanka a Klárka

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 02.12.03 20:30

Martino, moc gratuluji! V poslední době jsem nedělala nic jiného než myslela na Tebe, kdy už bude mimi na světě! Těším se stejně jako ostatní na podrobnosti!! A na fotku čerstvé Janičky!!! :o)

Hezky odpočívej a kdyby byly problémy s kojením, napiš!!

Alice + Verunka + bobík 18 tt

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »