Pro tebe. Pro mou dceru!

Jak jsem se nečekaně stala potřetí maminkou.

Pro tebe. Pro mou dceru!

Moje milá,
už to bude rok, co se tvoje dušička objevila na těhotenském testu. Ačkoli jsi nebyla plánovaná, věděla jsem, že jednou přijdeš. Ta předtucha se nade mnou vznášela už od té doby, co se narodil tvůj druhý bratříček a mně řekli, že další dítě už mít nemám. Ta předtucha tu byla vždy, když mi tvoji bratříčci řekli, že si přejí sestřičku. Ta předtucha se objevila pokaždé, když se mě někdo zeptal, jestli plánuji ještě holčičku.
Loni na jaře jsem měla krásný sen. Narodila se mi holčička a dokonce v termínu! Ten sen byl tak živý a nádherný, až mi bylo líto, že to není pravda. Rozum si ťukal na čelo, ale srdce si myslelo svoje. A za měsíc to byla skutečnost. Přišla jsi k nám.
Tolik jsem se bála, že opět přijdou potíže, ale mně bylo tak dobře! Dokonce jsem nemusela ani na amniocentézu! Zvládla jsi se mnou první vlnu covidu v práci. Nehodu, při které nás smetla dodávka. Moje včelařské začátky.
Pořád jsi mi o sobě dávala vědět, že jsi u mě. A já byla tak vděčná za to, jak dobře mi je. Mohla jsem cvičit, otužovat se, jako bych ani těhotná nebyla!
Pak ses narodila a já tě mohla mít hned u sebe! Díky Tobě pro nás Vánoce zůstanou kouzelné už navždycky.
Již tři měsíce nám děláš samou radost. Každé ráno nám rozzáříš svým milým úsměvem. Vnesla jsi k nám tolik lásky! A já si moc přeji, aby se ti ještě mnohokrát vrátila zpět.
Tvoje maminka

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
75
8.4.21 22:30

Krásný optimistický deníček, úplné pohlazení po duši :-)

  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.4.21 13:37

Moc hezké :-) A přeji Vám, ať Vám holčička dělá samou radost :-)

  • Zmínit
  • Nahlásit