IV.ROČNÍK PROJEKTU

Ostatní

Dovolte, abych Vás pozvala tuto sobotu 16.6.2007 na Horní náměstí v Olomouci. Od 10 hodin se zde uskuteční již 4. ročník projektu Život rozkvétá v tvých rukou. Bude to takový velký jarmark, kde děti z Dětských domovů z celé republiky budou prodávat své výrobky.

Přesvědčte se na vlastní oči, co dokáží. Šikulové z dětských domovů pro Vás opět vyrobili spoustu krásných věcí. Kupte si pro radost perníkové srdce, vyšívanou dečku, keramiku, tričko nebo obrázek. Pomozte dětem poznat, že práce přináší koláče.
Co hodnotím opravdu vysoko je to, že peníze nepůjdou na anonymní společný účet, ale zůstanou právě tomu domovu, který si své výrobky prodal. Takto nedáte jen peníze dětem, ale dostanete za ně i dáreček, který vám bude dělat radost.

Celý projekt je realizován pod záštitou Nadace Terezy Maxové.

Vemte svoje dětičky, strýce, tety, babičky a pojďte se pobavit do Olomouce. A máme pro Vás ještě více - jarmareční taškařice! Písničky a houpačky pro Jendy a pro Kačky.

Doufám, že se příjemně pobavíte, a pokud se rozhodnete tam jít, napište sem, jak se Vám to líbilo. Ráda to dám přečíst dětem z Dětského domova ve Frýdku-Místku, které se jarmarku taky zúčastní.

Zde se dozvíte více o projektu :
http://www.nadacetm.cz/stranka.php?…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek