Já a Toníček v bříšku

Těhotenství

Rozhodla jsem se napsat další deníček o průběhu mého těhotenství. Není moc dlouhý, ale potřebovala jsem to všechno napsat. Se svým nynějším přítelem jsem se poprvé sešla ve středu 28. 4. 2010. Nezamilovala jsem se do něj hned, šlo to všechno pomalu, asi kvůli mé dřívější zkušenosti s kluky, tedy s jedním klukem, který se ke mně choval tak strašně jako nikdy nikdo. Na minulost radši zapomínám, strašně chci zapomenout...

Bez svého přítele si už ale život nedokážu představit. Miluji ho, strašně moc. Že nemůžu v 17 letech vědět, co je láska? To jsem si dřív taky myslela, než jsem ji potkala. Nedokážu si život bez něho představit, bez něho a našeho chlapečka, který je ještě v bříšku.

15. 3. 2011 byl dnem, kdy jsem našla na těhotenstkém testu dvě čárky. Hrozně jsem se bála toho, jak to všecho bude (viz můj předchozí deníček), ale všechno se zdá být s miminkem v pořádku.

12. týden - screening v pořádku. Ve 20. týdnu na 2. screeningu také všechno v pořádku, řekli nám, že to bude chlapec. Nebyli jsme s přítelem překvapení, protože jsem to už ze začátku tušila a on tak nějak taky. Přítel si kluka přál, mně to bylo jedno, jsem hlavně strašně šťastná, že je podle všech vyšetření v pořádku.

23. 8. mě ještě čeká zátěžový test na cukrovku, snad to taky dopadne dobře. Dnes začínám 27. týden a malý se má čile k světu, celý den kope a já sem šťastná.

26. 11. 2011 mám termín porodu, už se nemůžu dočkat, až malého Toníčka poprvé uvidim, pochovám. Až mu řeknu, jak ho miluji a že ho nikdy neopustím.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 22.08.11 09:01

proč bys nemohla vědět co je láska?já jsem se svým manžou od mích 16let a taky jsem to tak cítila a i po těch letech cítím.To člověk pozná a je jedno kolik ti je. Držím vám třem palečky,ať je vše OK! :palec:

 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 22.08.11 14:01

Gratuluji… Jsem ve stejném týdnu, TP mám jen o den později než-li Ty… a cukrovky se neboj, dá se v pohodce zvládnout… není to až tak hrozné, jak někteří povídají… Takže přeji krásný zbytek těhulkování, ikdyž nyní při těch pařácích je to super maraz… :mavam:

 
nba
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 24.08.11 19:50

Přidávám se ke gratulacím :palec:
Máme rodit o den později - TP 27.11. :-) Ta cukrovka fakt není tak hrozná, byla jsem na ní ve vojenské nemocnici v Pze a přidávají tam do toho roztoku citron s čajem. Hlavně, ať dopadne dobře.
Přeji příjemný zbytek těhotenství a žádné komplikace :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama