Nakonec mám tři děti, tři velké lásky

Deníček psaný o životě a rodičovství na plné obrátky.

Nakonec mám tři děti, tři velké lásky

Moje tři princezny jsou celý můj život.

Je večer a já mohu konečně spočinout a přemýšlet, jaký to šílený den jsme zase prožili. Mám tři děvčátka, první slečně je už devět roků. O druhé miminko jsme se strašně dlouho snažili a pořád nic, až jednoho dne jsem si řekla, že už to hodím za hlavu a najednou bum.. Byla jsem v tom!
Druhá holčička se mi narodila předčasně ve 31. týdnu, nicméně je naprosto zdravá, o tom už jsem deníček psala. Já si ji po dlouhé době konečně dovezla domů z porodnice a těšila jsem se, jak si užiji tuto roli rodičovství a jak mi starší dcerka bude pomáhat.

Neuběhla dlouhá doba a jako z čistého nebe jsem opět otěhotněla, což jsme tedy vůbec neplánovali. Při tom zjištění mě polil vlastní pot. Ale postupem času jsem si začala na tu myšlenku tří dětí zvykat, ovšem měla jsem teda velký strach, že zase předčasně porodím, což se nakonec nestalo a moje poslední děvčátko se narodilo týden před termínem. Prý je to zázrak, říkali doktoři.

Poslední dvě děvčátka mám od sebe o 14 měsíců a je to tedy pěkný záhul. Ze začátku jsem si musela celý den rozplánovat, šílený stereotyp, ale jinak bych to asi nedala, jelikož manžel je kamioňák. Domů jezdí jen na víkendy. Takže já jsem opravdu matka na plný úvazek.

Uběhly měsíce a náš klasický den už je o malinko lepší. Starší dcerka mi teda opravdu hodně pomáhá, ale i tak člověk musí být pořád v pozoru. Holčičky už nejsou žádná miminka a hrozně rády se bohužel hádají o hračky a koušou se. Vařit musím pouze když obě spinkají a uklízím hlavně večer. Ale věřím, že časem to bude jen lepší a lepší…

Všechny tři nesmírně miluji!

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
49
28.10.20 06:45

To musi byt zahul, zvlast kdyz jsna to povetsinou bez manzela. Mam 2 akcni deti 19 mesicu od sebe, manzel ma 12hodinove sluzby, takze pulku dni pryc a pul doma, ale i tak daji jodme zabrat. Doporucila bych odebirat obedy - my bereme ze skolky, maji i s rozvozem

  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.10.20 14:08

Klobouk dolů to musí byť zahulit Máme 3 deti manžela 12 h v práci mám dceru 14 dcera 11 syn 9 všichni aha holky 3 stupně syn 5 stupně ale musím to dávat :)

  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.20 23:34

Mám 3 děti, 2 zaměstnání, 1 chlapa (skvělého) a často je to dost náročné. Vzala jsem to ale jako svůj život, každý den si to děláme hezký. Někdy to je na palici, ale když se na mě ti tři raubíři usmějou tak všechny strasti světa odezní :-) Užívejte si jich.

  • Zmínit
  • Nahlásit
28
26.11.20 16:14

To musi byt mazec se tremi, ja mam dve deti a uz to mi da zabrat

  • Zmínit
  • Nahlásit

Všechny deníčky uživatele