Oznámení

Těhotenství

Rozhodla jsem se, že něco napíšu, tak jako to dělá spoustu dalších maminek. Oznámení proto, že o mém těhotenství nevěděla moje rodina až do nedávna, a to do soboty 22. 1. 2011. Spadla ze mně obrovská zátěž a moc se mi ulevilo, protože tajit to v 17. týdnu pro mě nebylo zrovna jednoduché.

Celé dny před tím jsem byla jako na trní a už mě to docela psychicky dožíralo.
Před tím jsem nemohla nic říct, protože jsem si sama nebyla jistá, jak na tom jsem a jestli je všechno v pořádku. Když se ukázalo, že je to jisté a že je to v pořádku, tak jsem pak musela čekat na to, až za mnou a mým přítelem přijedou obě naše maminky na návštěvu do Británie.

Když nastal den D, tak jsme měli rozhodnuto, že vyzvednout na letiště je pojede Mirek, ale během dne se to změnilo a jela jsem já s kamarádkou, která mě tam odvezla a on se staral o jídlo :-) Jak mě mamky viděli,tak si hlavně moje řekla, že jsem se vyprsatila teda :-D

Domů jsme dorazili během dalších asi 40 minut po cestě autem z letiště. Přivítání bylo veliké. Maminy rozbalovaly svoje věci a dávaly nám všechno, co jsme chtěli přivést a pak se převlékly do něčeho pohodlnějšího a uvelebily se na gauči. Řekli jsme, že pro ně máme taky dáreček a obě dostaly obálku, ve které byl dopis a fotka z ultrazvuku.

Mirova maminka si začala číst dopis, který začínal slovy: Moje milá babičko…
jak to tak četla, tak celá roztekla a začala plakat. Zato moje maminka obálku trochu neohrabaně otevřela a do klína jí spadla fotka z ultrazvuku, tak ji zvedla a dostala nezapomenutelný šok :-), ten její výraz mě znervózněl, až jsem cítila svoje srdce někde v krku a tváře mi musely zrudnout až za ušima.

Koukala chvíli na mě a pak na tu fotku a pak zase na mě a znovu na fotku.
Dostala šok,ale prý krásný šok. Jenom, co se nedávno znovu vdala a stala se paní, tak my z ní uděláme rovnou babku :D Myslím, že si zažily obě úplně ten nejlepší způsob, jak se dozvědět, že se stanou babičkami. Co následovalo potom, tak to může být jasné každému. Hrdá babička se musela pochlubit dál a to každá zbytku rodiny :-)

A s gratulacemi se roztrhl pytel…

Hodnotilo 4 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 02.02.11 08:54

Moc pěkný deníček, myslím si, že lépe jsi to oběma babičkám ani oznámit nemohla :-). Přeji hodně štěstí v těhulkování a krásné, zdravé miminko.

 
mayacz
Kelišová 5588 příspěvků 02.02.11 09:54

děkuju.. Ja jak jsem si pročítala ty deníčky, tak občas jsou hodně smutné, tak jsem napsala něco veselého :-) Kdyby jste ten večer ty naše maminy viděli.. Za prvé si obě moc dobře rozuměli, protože mají stejný humor a jsou stejně naladěné a za druhé se navíc docela dost opily :D, že jsem je ve 4 ráno tahala všechny tři do postele,at už jdou spát… i Mirka, který se na sebe dověděl tolik věcí, které prý ani nemusel :Da na mě též

 
Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 02.02.11 11:14

To je krasny…dojalo me to :-) Ja uz se tu bojim cist denicky prootze nektery me (6 tydnu pred porodem) dost vydesi, ale ten tvuj je vesely a opravdu krasny…hezky jste jim to rekli…
My jsme svoje tehu oznamili v den kdy jsem se brali a svatba byla tajna a kdyz sem jim oznamili ze sme se vzali mamky brecely a veer sme se sesli aby sme to zapili tak jsem jim rekla ze kdyz uz jsem u toho sdelovani tak jim chce rict ze sme tehtony tak dalsi radist :-D ale u nas to teda bylo o hodne driv :-) Drzim palce a preju hdone zdravicka :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 02.02.11 12:17

Je to je hezké.Já to tajila až do nějakého 21 týdne ale jen jeho rodině :cert: Drřím palečky :hug: :andel: :kytka:

 
Macinkaa
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 02.02.11 16:04

Moc pěkné, že jste to tak dlouho vydrželi 8-o :potlesk: Já to hned vyslepičila i když dneska už bych to udělala také jinak tedy alespoň na jedný straně rodiny…
Přeji moc krásné těhulkování :-D

 
mayacz
Kelišová 5588 příspěvků 02.02.11 19:54

Jojo je to možná lepší,že se to dověděli ted.. ja jsme aji rada.. můžou alespoň ne dlouho čekat na narození :-) :-D

 
Mondík1984  02.02.11 20:08

Tak to byl originalni zpusob oznameni :-). A kde presne jsi? Ja jsem taky v UK.

 
Jachula  02.02.11 20:11
stejný přístup

Ahoj, tak jsem si s radostí přečetla tvůj článek a zjistila jsem, že jsi stejná povaha jako já a můj manžel. Taky jsme před rodinou dokázali tajit až do 17. týdne, že čekáme rodinu - slavnostně jsme to oznámili všem maminkám, tatínkům, babičkám a dědům den po Vánocích-obdrželi obálku s fotkami z UTZ a s textem:" Milá babičko, milý dědečku, přeji Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2011, Váš vnouček" a to překvapení a radost všech, které jsme mohli v tu chvíli vidět v jejich očích, bylo k nezaplaceni :)

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 03.02.11 00:32

No ja se samozrejme ke gratulaci pridavam a preji pohodove tehulkovani s krasnym koncem :hug: Budes i rodit v UK?

 
Vasp
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 03.02.11 13:43

To jako kdyby z oka vypadlo tomu nasemu oznamovani, my tam meli i dedecky a vsichni spolu buleli u stolu (a to se spolu znali teprve hodinu). Je to stejne i s tim sokem moji maminky :)

Preji Ti stastne tehulkovani a zdrave miminko i Tebe.

Příspěvek upraven 03.02.11 v 13:43

 
mayacz
Kelišová 5588 příspěvků 03.02.11 16:37

No tak koukám, že mile překvapit umí spousta maminek :D to jsem ráda..
Těm co se ptaly, kde jsem v Uk, tak žiju v Anglii a to ve městě Aylesbury.. to je kousek od Londýna a i kousek od Oxfordu,ale myslím, že Oxford je blíž..:-)
Jinak budu rodit v Anglii,takže už ted z toho mám hlavu v péru.. :zed:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Císař v Anglii

Strasti v těhotenství


Reklama