Pohyby (termín 22.4.2009)

Těhotenství

Ahoj holky, tohle je pokračování průběhu mého těhotenství. Takže ...

… od 16 týdne což bylo minulý čtvrtek cítím pohyby.
A jak to začalo?

Měla jsem přijít ke svojí doktorce a pak na screening v 16 týdnu do Vinohradské nemocnice. O kterém jsem se informovala už dřív. Takže jsem věděla že v 12:30 už tam musím být. Přijela jsem o něco dřív,protože ke svojí doktorce na kontrolu jsem měla přijít před 11:00 hod.Sestra ve Vinohradech byla sice nepříjemná asi se jí nelíbilo že tam budu čekat hodinu,ale já počkala.

Na UTZ jsem viděla našeho potomka,který byl jak maličkaté miminko,které je umíněné a tvrdohlavé.A nechtě­lo paní doktorce ukázat hlavičku aby ji mohla změřit.Nakonec se,ale ukecat nechalo a hlavičku ukázalo.
Když jsem odcházela s nemocnice myslela jsem si že mi v kapse vibruje mobil,ale mobil jak jsem zjistila pak byl v kabelce.To jen maličkatý dával o sobě vědět :).

Doma když jsem řekla že jsem byla na UTZ mi přítel tak trochu vynadal že nemám fotky. Vyvedli mě s konceptu asi 3 medici co na mě koukali a tak jsem bla ráda že prcek už má 14 cm a UTZ se dělal přes břicho.

Přeju všem krásné potomky a kdo se o ně teprve snaží ať zapomene na to proč to dělá a jen si užívá blízkost druhé osoby ono to pak jde líp
(vím to mám s tím zkušenost).

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
verunielka
Extra třída :D 13118 příspěvků 13.11.09 22:33

Ahoj Meg, je hezké když se mimi začne hýbat, já sama děti ještě nemám, ale strašně ráda jsem ošáhávala každou mou těhu kamarádku :mrgreen: Je to zvláštní pocit když přes kůži cítíš jak se v ní něco hýbe, takový malý vetřeleček :mrgreen: To samozdřejmě nemyslím zle,je to úžasný :kytka:

 
Kajjka
Závislačka 3184 příspěvků 16.11.09 10:30

jejda :-D tak to já sem už moc těším až se mimi začne vrtět. Jsem v 10tt za 14 dní mě čeká velký UTZ tak sem zvědavá a tatínek už se taky moc těší až drobka uvidí :-D

 
HMarketa  16.11.09 11:35

Ahojky, já mám stejný termín jako Meg, ale pohyby stále necítím. A nebo je tam něco tak jemné, že si nejsem jistá, zda jsou to pohyby, či střeva. Tak snad se už prcek ozve, ať vím, že ho tam mám. :nevim:

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 16.11.09 14:30

verunielka tiše závidím.Stavíte dům a jste spolu už dlouho.My sme spolu teprve 3roky a 5měsíců tak snad se nic nepokazí.Ono je lepší mít kde bydlet pak až plánovat rodinu :).

Kajjka tak hodně štěstí ať prcka vidíte zepředu a nenatočí se zádama :).Mé mimčo v 16týdnu ba UTZ zakrývalo hlavičku rukama kdž mu ji doktorka htla přeměřit :lol: .Asi se sydělo nebo co :).

HMarketa já pohyb první cítila jen trochu třeba ve vaně a nebo kdž jsem ležela na zádech,ale teď jsem hlídala kamarádky mimčo a váží 5,5 kg a to prcek dělal kotrmelce :). A pohyby víc cítím od 16 týdne,ale každá nastávající mamča to má jinak.Určitě se taky brzo dočkáš uvidíš :-) .

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama