Přítel, svatba, dítě? Nuda!

O životě

Všichni nepochybně víme, jak dokáže být život nevypočítatelný, že v ten nejméně očekávaný okamžik nám do cesty přinese to nejméně očekávané, že ačkoliv si něco naplánujeme, tak stejně musíme improvizovat a plány měnit a do toho všeho tu ještě existuje přísloví „Odříkaného chleba největší krajíc“.

jedna z prvních společných fotek
3 komentářů

první fotka naší holčičky
5 komentářů

my tři
16 komentářů

no lumpice je to
4 komentářů

prstýnek s našimi srdci
2 komentáře

Pocházím z velmi „urychlené“ rodiny. Babička měla mamču v 16, mamča mě v 18 a já, ač si nestěžovala, že mám mladou babičku a ona už si vůbec nestěžovala, že je tak mladá babička, jsem se zařekla, že si chci řádně a pořádně užít života, dodělat školu, kariéru, a pak až někdy kolem 30. roku života si pořídit nějakého sviště. No jo, člověk míní, ale život…

Na vysokou jsem sice nastoupila, ale vzhledem ke smrti mamči a následně i babičky jsem se školou sekla a vrhla jsem se na pracovní dráhu a dráhu holky z vesnice, co se dostala do města a chtěla si to náležitě užít. Střídala jsem zaměstnání, dnes bych za peníze v prním zaměstnání ani nevylezla z postele. Raději jsem šla o místo dál, než bych ze sebe nechala dělat idiota, než bych po sobě nechala šlapat či se podvolila nechutným choutkám svého nadřízeného, a tak jsem se během několika málo let dopracovala do jedné z nejlepších firem našeho okresu a svůj plat jsem oproti začátkům více než ztrojnásobila.

Psal se rok 2009, bylo mi 24 let. Nedávno že? A přesto tak dávno. Můj tehdejší život byl jako život bohéma, vymetala jsem nejen bary, večírky, ale i postele, alkohol tekl proudem, život byl fajn, žádné starosti, žila jsem sama pro sebe a za sebe. Výplatu jsem poutrácela za nové hadry, mejdánky atp. Samozřejmě mi do té doby prošly životem i stálé vztahy, ale po několika pádech jsem se rozhodla být nezávislá.

Pak jsem ale jednoho krásného květnového dne potkala v místním klubu známou tvář. Místní doktor černé pleti, se kterým jsem se znala jen zběžně. No zkrátím to, večer skončil naším sblížením, ale nikoliv tělesným. Začali jsme se vídat, náš vztah byl pouze o tom jediném, bylo nám spolu fajn, neřešili jsme, co kdo dělá v nepřítomnosti druhého. Volný vztah, to je to správné slovní spojení. Avšak po krátké době mi začal být víc než jen sexuálním partnerem, začal se mi dostávat pod kůži. Stačilo vidět jeho úsměv a přešly mě všechny chmury. Chtěla jsem to ukončit, ale nějak jsem v sobě nenacházela sil. Začal ze mne být opět monogamní člověk :-D

Ooops! Jenže pak jednoho krásného dne, přesněji 6. července, se nám stala zdánlivě drobná nehoda, prostě kondom i se svým obsahem se ztratil. Nejdřív nastal šok. Co teď? Ale pak to přešlo v uklidnění, že by to byla příliš velká náhoda, kdyby z toho něco bylo. Takže jsem za pár dnů na incident zapomněla a žila dál svým pohodovým životem. Samozřejmě, že se stalo, to bych jinak nepsala tento deníček :-) Ještě před očekávanou MS jsem na sobě pocitovala změny, pak jsem si udělala test a na něm byly prokazatelně //. Pocity se ve mě mísily. Na jednu stranu jsem byla šťastná, vždyt ve mně vzniká nový život. Na druhou stranu jsem nevěděla, co dělat, jak mu to říct, zda vůbec, vždyť jsme se spolu vídali pouze měsíc a půl, když k incidentu došlo, nevěděla jsem, co dál se svým životem a potřebovala jsem si v hlavě utřídit veškeré myšlenky.

Dnem s // jsem přestala pít, kouřit, nezdravě žít, život se mi otočil vzhůru nohama. Svěřila jsem se kamarádkám a ty mě tlačily k tomu, abych mu to řekla, ale já pořád nenacházela ani příležitost, ani slova. Lékařka mi tuto radostnou událost potvrdila. Já si v hlavě rovnala věci a připravovala se na to, že budu svobodná matka s malým mulátkem v malém městě. Budu mít dítě s člověkem, kterého tu všichni znají. Jeho pověst zrovna také nebyla svatá.

Jde se na věc! Jednoho rána, kdy mě vezl domů a sám jel do práce, jsem mu před domem oznámila, že mu musím něco říct. Zhluboka jsem se nadechla a začala:
„Pamatuješ, jak jsem ti říkala, že mám nějaký problém? Tak ti to musím říct, stejně by ses to dříve nebo později sám dozvěděl.“
vzala jsem mu ruku, položila ji na břicho a řekla:
„Tady je ten problém“
Jenže on bud dělal blbého, nebo byl vážně natvrdlý a nevěděl. Tak jsem se nadechla podruhé a jasně mu řekla, že jsem těhotná. Začal se smát a ptal se mně, zda jako vážně. Tak jsem mu řekla, že to mám potvrzené i od doktorky. Smát se přestal. Řekla jsem mu, že po něm nic nechci, že mu to říkám, protože si myslím, že má právo to vědět a že je jen na něm, jak s informací naloží. Pak jsme se rozloučili. Já šla domů, on do práce a upřímně jsem v tu dobu litovala pacienty, kteří za ním byli.

Sešli jsme se za pár dnů. Probírali jsme všechno. Zeptal se mně, zda jsem si jistá, protože se to pozná :-D Necítila jsem se uraženě nýbrž pobaveně.
Pak se mně zeptal, zda souhlasím s tím, abychom to spolu zkusili, že si myslí, že by to mohlo fungovat. Souhlasila jsem. Po čase jsem se k němu nastěhovala.
Nebylo to jednoduché. Moje těhotenské hormony, moje tvrdohlavá dominantní povaha, naše kulturní rozdíly, jeho tvrdohlavost… to všechno stálo v cestě harmonii a klidu. Hádali jsme se často až do krve, ale zároveň jsme se měli rádi. Nespočetněkrát jsem chtěla sbalit kufry a odejít, ale jen párkrát jsem dospěla k tomu sbalenému kufru a nikdy jsem s ním neopustila dveře.

29. března 2010 se nám narodila naše holčička :-)

20. listopadu 2011 se má narodit náš chlapeček :-) Ač to v našem vztahu nebylo ideální, tak jsme druhé mimí plánovali.

Minulý měsíc, na mé narozeniny, jsem od něho dostala největší dárek, jaký jsem dostat mohla. Pro někoho málo, pro mě hodně. Dostala jsem prstýnek od Swarowského s dvěma srdíčky, s jedním tmavým a druhým světlým, srdíčka charakterizují nás dva. Dostala jsem vyznání. Po dvou letech se mi přítel konečně otevřel a konečně jsem od něj slyšela ta krásná slůvka „miluji tě“ a vím, že ta slůvka vycházela ze samého nitra jeho duše.

Takový je můj obrácený způsob života :-)

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
BabyNicole
Kecalka 388 příspěvků 07.09.11 05:47

Krásný , gratuluji všechno zlé je vlastně k něčemu dobré. :kytka:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 07.09.11 07:16

Život se Ti zrychlil,změnil,asi to chvílemi bylo jak na tobogánu-jedeš rychle dolů a nejde přibrzdit…Ale myslím,že jste to zvládli na jedničku.Chtělo to dosti síly a lásky skloubit život dvou lidí,kteří se skoro neznají,jsou odlišné kultury-ale láska dokáže hodně.
Jen je smutné,že maminka i babička již nežijí.Byly mladé a určitě by si vnoučátek rádi užívaly.

 
alda
Kecalka 290 příspěvků 07.09.11 07:53

Gratuluju!!! Máte nádhernou holčičku a určitě budete skvělá čtyřlená rodinka.
Někdy se věci dějou tak jak se mají dít. Já jsem taky první dítě se svým mužem neplánovala, bylo to překvápko a to, že se milujeme jsme si poprvé řekli až po porodu syna. A bylo to od srdce.
Už jsme spolu dvanáct let, mezitím jsme se vzali a narodily se nám další dvě děti a máme se moc rádi. Prostě jsme spolu měli být a já jsem za tu prvotní nehodu moc ráda. Kdo ví jak by to skončilo bez ní, osud nás trochu pošoupnul vpřed :wink:

 
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 07.09.11 08:09

Mala si toho na krku hodne, a zvladla si to najlepsie ako sa dalo. A mimochodom, ja Ti tu slecnu cokoladovu taaaaaaaaaaaak zavidim :oops:

 
didinky
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 07.09.11 09:14

Moc hezky napsané, přeju vám dlouhý a šťastný společný život… :srdce:

 
asha
Nadpozemská drbna 29534 příspěvků 07.09.11 09:45

Hmm a ten chlap taky nevypada spatne, coz? 8-)
Hodne stesti a v listopadu budu drzet palce :kytka:

 
kamikaa
Kelišová 5345 příspěvků 07.09.11 09:46

Ta je úúúžasnááááá :huban: :huban: .hodně štěstí vám všem :hug: :hug: :hug:

 
Nerine
Kelišová 5317 příspěvků 07.09.11 10:05

Mio, moc krásný deníček :potlesk:
A druhé mimi bude tedy chlapeček, to je super :palec: Gratuluji a držím palce na listopad :kytka:

 
Brunifid  07.09.11 11:10

To je krásná holčička! :srdce:
Moc vám to spolu sluší, black & white, to nemá chybu. Přeji všechno nej :kytka:

 
zelle
Povídálka 34 příspěvků 07.09.11 11:18

Moc krásný příběh! Gratuluji k rodince a přeji hodně štěstí v listopadu :kytka:

 
Flooa
Extra třída :D 10623 příspěvků 07.09.11 12:01

Krásný deníček, přeju mnoho štěstíčka :huban:

 
marra  07.09.11 12:29

Boží deníček,ještě luxusnejsi cokoladkova panenka(ja ji chciiiii)a co si budem nalhavat,nechces mi pujcit na jednu noc tveho chlapa :mrgreen: :lol: :lol: Matee nadhernou rodinu,a urcite budete mit i nadherneho cokoladkoveho synacka, :hug:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 07.09.11 14:04

Krásný deníček :kytka: Gratulace k malé, je naprosto úžasná :srdce:

 
k acka
Kelišová 6918 příspěvků 07.09.11 14:23

:potlesk:, přeju Vám hodně moc štěstíčka :potlesk:

 
Pipet
Generální žvanilka 23425 příspěvků 07.09.11 14:43

Pamatuju tu tvou první diskusi, jsem byla napnutá, jak to dopadne… Dopadlo krásně :kytka:

 
harpyje
Extra třída :D 10393 příspěvků 07.09.11 15:30

máš krásnou rodinu.

prstýnek znamenal žádost o ruku?
kdyžtak gratuluju a do manželství hodně lásky a tolerance.
mrzí mne, že ti maminka a vlastně i babička zemřely tak mladé…

 
Laddmie
Závislačka 2953 příspěvků 8 inzerátů 07.09.11 16:42

Miarei, moc gratuluji k zatoulanému kondomu s obsahem, myslím, že krásněji to dopadnout nemohlo :-D

 
Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 07.09.11 17:14

Děkuji moc za všechny komentíky :-)

Dlouho jsem zvažovala, zda deníček napsat, někteří si mě určitě vybaví pod diskuzí, kterou jsem zde začínala …

Muže nepůjčím :mrgreen:

Prstýnek nebyl žádostí o ruku, bylo to „jen“ vyznání a posunulo náš vztah dopředu, nechceme věci uspěchat, už takhle jsme všechno dost uspěchali :lol:

 
Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 85 inzerátů 07.09.11 19:24

Mio, krásně napsané :palec: sice už jsem z naší diskuse věděla, jak to dopadne :lol: , ale moc ráda jsem si tvůj příběh přečetla a hezky se četl. Moc Vám přeji ať Vám to vyjde :hug:

 
Alficek
Kelišová 5542 příspěvků 07.09.11 21:49

NÁDHERNÉ,AT VÁM TO KLAPE :palec:
JÁ MÁM TAKY MULATÍ DCERU EGYPTANKO ČEŠKU

 
S.maya
Závislačka 4142 příspěvků 07.09.11 22:06

Miarei…jak se bude chlapeček jmenovat? Pokud to není tajný. :-)

Edit: Už to vidím :-) Nádherný jméno :-) :kytka:

Příspěvek upraven 07.09.11 v 22:10

 
Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 08.09.11 08:01

Sumayo
zkráceně je to Tobi .. takže budeme mít Teminku a Tobiho :-)

 
Munenka
Kecalka 145 příspěvků 08.09.11 14:27

Krasna holcicka, ma sestra ma taky mulatku, zije v Londyne a tyhle miseny slecny byvaji fakt kocky a jak koukam na fotecku, tak mala je fakt rozkosna…
preji hodne stesti…a gratulace k chlapeckovi…

 
S.maya
Závislačka 4142 příspěvků 08.09.11 15:33

Jéé ty jména se k sobě hezky hodí. :palec:

 
Bianka75
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 09.09.11 11:47

moc krásný… :hug:

 
Trhnisinohou
Povídálka 21 příspěvků 10.09.11 12:12

Máš tedy máte nádhernou holčičku :andel: od miminka je opravdu kouzelná a chlapeček bude jistě úplně stejně krásný :palec:
Nedávno mi genetička říkala že míšenci jsou nejkrásnější děti (můj přítel pochází z Maroka)a dozajista má pravdu :-)
Tak hodně štěstí vám čtyřem :hug:

 
awalancha3
Kecalka 460 příspěvků 10.09.11 19:37

budes to mat tazke v zivote..... viem, ze maloktore manzelstvo je absolutne stastne… ale ty si musis davat na svoje stastie velky pozor; je jedno aky mam nazor na zmiesane manzelstva aj to ci som alebo nie som „rasista“, proste si dávaj na seba pozor a aj na deti a nikdy sa z ciech nestahuj.........do iných krajín..... na každom kroku počúvam ako boli deti unesené a ako bola manželka, priatelka, milenka zohavená či ubodaná čiernym manželom, priatelom, milencom........
držím palce :kytka:

 
Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 11.09.11 18:44

awalancha
nesmíš tolik číst a koukat na filmy :-)
Když nějaká hlupačka podlehne kouzlu exotiky a za svým vysněným se vydá přes půlku světa bez ohledu na to, aby ho znala a žene ji jen slepá zamilovannost, tak se nemůže divit, že když zamilovannost opadne, tak zjistí, že její muž je vlastně někdo jiný.
Mimochodem zmlácená může být jak od českýho Papíka, tak od africkýho Abdula ;-)
Právě naopak, v této zemi zůstávat nehodlám. Není nic, co by mne tu drželo a tato země mi ani mým dětem nemá co nabídnout

 
daloula
Echt Kelišová 9441 příspěvků 11.09.11 19:20

jj … miraei, velký pozor si dávej - veškeré únosy dětí, bití příp. vražda jsou u nás způsobené černým (příp. jino-barevným) manželem :mrgreen: . to by čech, slovák ani žáááádný jiný chlap kromě (afričana) nikdy neudělal - ti si svých žen 100 % váží a všechno zlo dělají jen ti odjinud :wink: .

Příspěvek upraven 11.09.11 v 19:28

 
lucineeccka  11.09.11 22:15

Trhnisinohou: s genetičkou souhlasím i já mám doma malého míšence :-D

Miarei, opravdu si dávaj pozor.Aby tě neodtáhnul za vlasy někam do Afriky,víš jak to černoši běžně dělaj ( viz."chytrá literatura) :lol:

 
eshta
Nadpozemská drbna 25007 příspěvků 11.09.11 22:17

krásně napsané miarei :srdce: moc vám držím palce, aby vše pokračovalo tak jak má :wink: nj 2 tak odlišné kultury, vztah na rychlo, ale zvládáte to suprově :kytka:
malá je kouzelná, ale to se tu už budu opakovat :lol: už z fotek je to děsná rošťanda :mrgreen:
no a k jednomu z posledních příspěvků jen dodám, že já si taky musela různě vyposlechnout, co mě v manželství na 100% čeká, aniž by ti chytří dotyční vůbec mého manžela znali :roll:

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 11.09.11 22:51

Teda moc hezký, moc rychlý :lol: né ale vážně, někdy to tak prostě bývá a většinou je to tak dobře :palec:

my se s mym mužem k sobě nastěhovali po 14 dnech známosti :lol: a už je to přes 12 let co spolu žijem a máme spolu 2 krásné syny .....

za mě osobně teda černocha mám jenom kamaráda (děti má moc hezký), jak si nejsou můj typ :lol: ale zas mám kamarádku, která s černochem žije, má taky krásnou malou mulatku a bydlí v Paříži .....každopádně jako vždy je to jen o lidech .....mohu se zaptat, kde se hodláte usadit, když z toho co píšeš Čechy to nebudou …

Příspěvek upraven 11.09.11 v 22:53

 
Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 12.09.11 07:46

brumdinko po 14ti dnech? Taky krásný a tleskám vám :potlesk: K čemu se x let vodit za ručičku že? Alespon za chvilku vidíte, zda to cenu má nebo nemá :-)

Těžko říct, kam nás vítr zanese, přítel je lékař a at si říká kdo chce co chce, v této zemi jsou lékaři těžce nedoceněni a celkově co slyšíme za stížnosti na naše zdravotnictví, tak za spoustu v něm můžeme být vděčni, dle toho co nabízí zdravotnictví ve světě.
Takže možná UK, kde má spoustu příbuzenstva, možná USA, kde má bratra i sestru, možná časem skončíme v NIG … kdo ví :-)

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 12.09.11 09:58

mia - jo přesně, on se stejně nejvíc vztah prověří společnym bydlením …mno jinak už to bylo v minulym století (r.99) tak si to přesně nepamatuju :lol: ale seznámili sme se 31.7., v půlce srpna spolu bydleli v jinym bytě (co se ted´pronajímá) a v září už sme dávali spolu dohromady jinej v domě kde bydlí i tchánovci, kde bydlíme dodneška .. mezitim r.2004 se narodil první syn, r.2009 byla svatba (za pár dní výročí) a letos druhý syn …první kus nábytku co sme objednali byla postel :mrgreen:

o ocenění doktorů v ČR psát nic nebudu, jelikož mám opačnej názor a zkušenosti, ale nerada se hádám a je to momentálně nepodstatný ............

ale Vám přeju at´se daří a to at´ zakotvíte kdekoli, hlavně abyste byli štastný a spokojený :palec:

Příspěvek upraven 12.09.11 v 10:03

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Pro dobrotu...

Dneska by to šlo!


Reklama