Pro mou berušku

O životě

Deníček chci věnovat té nejdražší, nejmilovanější berušce k druhému roku, aby věděla, jak moc ji maminka miluje.

prochazka v parku

jeste miminko 1mesic

sklebik =D

Beruško moje, od první chvíle, co jsem Tě viděla, se mi navdy změnil život. Jsi to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Vzpomínám na Tvůj první úsměv, krůčky, slovo i na první hysterický záchvat. Ale stačil Tvůj šibalsky úsměv a vše bylo zapomenuto.

Když ses narodila, byla si tak malinká, bezbraná, nejkrásnější. Nikdy jsem nevěřila, že budu někoho tak moc milovat.

Ve Tvých dvou měsících mě potkalo to nejhorší, co se mi mohla stát - vzali mi Tě do nemocnice a mě za Tebou nechtěli pustit. Nikdo mi nedokázal říct, co s Tebou je. Když mě konečně za Tebou pustili a já Tě viděla, nikdy sem necítila takovou bezmoc. Jen si tam tak ležela, na sobě samé hadičky. Byl to hrozný pohled. Smutný. Ale nakonec si zabojovala a konečně Tě dali na normální pokoj, kde ses na mě poprvé usmála. A já byla nejšťastnější na světě.

Dnes je tomu dva roky, co mi děláš jen samou radost, beruško.

Miluji, když večer usínáš a já Tě mohu hladit po vláskách a šeptat Ti do ouška, jak moc Tě mám ráda. Ty pomaličku zavíráš očka a už mi utíkáš do říše snů. Miluji, když se v noci potichoučku přicouráš k naší posteli, vlezeš ke mně, obejmeš mě kolem krku a nechceš mě pustit.

Miluji, když mě ráno probouzíš pusinkou, pohlazením, pak dáš hlavičku ke mně na polštář čekáš, až otevřu oči a těmi Tvými krásnými rtíky řekneš máma.

Miluji i to, jak moc jsi hodná, že mi dokážeš pomáhat třeba pověsit prádlo. =D Sice musím to věšet znova, ale si moje šikulka.

Miluji, jak se má mě koukáš těmi krásnými velkými očkami a pak se snažíš ze mě vyvábit nějaké to kokino.

Miluji Tě v každou dění dobu. Když spíš, koukáš na pohádky, hraješ si, i když zlobíš.

Miluji Tě moc moc moc. Jsi naše sluníčko. Beruško, přeji Ti vše nejlepší k narozeninkam.

Máma

Hodnotilo 20 lidí. Score 3.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
fenny
Závislačka 4962 příspěvků 22.05.14 07:52

Gratuluju k úžasné berušce, nicméně deníček je o ničem :nevim:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 22.05.14 09:24

Všichni svoje děti milujeme a dali by jsme za ně život. Ale tento deníček, já nevím, mě z té přemíry lásky snad mrazí. Myslím, že toto je určeno dceři. Raději bych to strčila do obálky a příležitostně, třeba v dospělosti předala.

 
Marianna2
Kecalka 215 příspěvků 22.05.14 10:15

Holky vy to zas komentujete:-) To je po dlouhé době tady nějaký hezký, pozitivní deníček. Moc pěkně jsi to napsala:-)

 
Bibušenka
Závislačka 2738 příspěvků 22.05.14 10:31

Je to nádherný, chápu tvoje pocity, já mám svoji holčičku ještě v bříšku, ale miluju ji celým svým srdcem už teď :srdce: :) strašně moc se těším, až si ji poprvé pomazlím :hug:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 22.05.14 12:30

Já teda taky svoje dítě miluju, ale abych vypotila sem veřejně něco, co je psáno přímo pro syna a přečtou si to lidi, kterým je mé dítě putna a synovi ještě víc :lol: já bych si to sepsala a schovala mu to někam, kdybych měla tu potřebu a dala mu to někdy v dospělosti (no i když je fakt, že tohle kluky moc nebere). Ale sem asi ne… až jí to bude zajímat, tak bůhví jestli tenhle server bude existovat a stejně si to nepřečte. :nevim: ale proti gustu… ;)

 
svycarka
Kelišová 6881 příspěvků 22.05.14 13:24

Denicek se mi libi a moc :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Tereza1986
Kelišová 6652 příspěvků 22.05.14 18:25

Dcera si to ale asi nepřečte :lol:

 
petulagabi
Echt Kelišová 7760 příspěvků 22.05.14 20:42

No to je teda i na mě moc:-)) :lol:

 
Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 22.05.14 23:25

A co se maličké v těch dvou měsících přihodilo? :,( Já jsem zapálená bojovnice za to, aby se takhle malé děti neodtrhávaly od matky a to NIKDY. Radši na revers do jiné nemocnice. Ale dítě nemůže být bez matky. Separační úzkost a jiné problémy pak nestojí za to.

 
wewerka84
Kecalka 120 příspěvků 23.05.14 21:45

Mně se deníček líbil. Hezky se to četlo. :kytka:

 
dajka.11
Kecalka 265 příspěvků 23.05.14 23:49

Dekuji za prispevky jinak mala dostala horecky tri dny byla na jip a nikdo mi nedokazal rict co ji je… byla sem u ni prez den na noc sem nemohla nakonec rekli ze to ma reflux (moc se by ji vracela zpet do ledvin misto ven) ale po vysetreni se to taky vyloucilo takze dodnes nevime co to bylo kdyz ted mala dostane horecku okamzite odebrat moc a do nemocnice :-(

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Moje štěstíčka


Reklama