Severomoraváček č. ??? – Náš týden

Ostatní

Jelikož je náš deníček někde hluboko, tak něco písnu. Náš týden byl docela zajímavý.

V pondělí jsem jela uklidit na barák a na 1 jsme šli poprvé do školy. Těšili jsme se a jak jsem psala, Fifka byl nadšený, seděl, nevyrušoval byl moc hodný. Odpoledne na mě čekalo pečení a jelikož je to jednou za rok, tak mě to i baví.

V úterý jsme jeli na kontrolu na chiru - kuličky jsou kde mají být, ještě máme dál cvičit a přijít se ukázat za 4 měsíce. Zajeli jsme do Ikey na oběd, to klaplo, super, byly obsazené jen 4 stoly a odpoledne se jen patlalo, lepilo, zdobilo.

Středa den nic nedělání, našim měnili stoupačky, tak jsme si s mamčou pustily nahrané Cesty domů a balily dárky. Odpoledne nás čekal Disney a nezklamal, bylo to neuvěřitelné - ty prachy za to stály. Doma byla pohroma malovala jsem, drhla uklízela, ale byt je zase dokonalý.

Čtvrtek, hurá, po 3 dnech do práce, pohoda se sice nekonala, ale to jsem ani před Vánocemi nečekala. V 19 hodin mi přišla sms „zajdi si pro Fildu nahoru, šel jsem na pivo“ (jinak mi naši vodí Fifu k autu). Přijedu, zaběhnu pro Fildu, sedneme do auta a ono nic, to auto nevydalo ani hlásku. Připadala jsem si že jsem… za těch 10 minut to přece není možné, kontolovala jsem klíče, jestli sedím ve správném autě a nic prostě nejelo.

Akce 1, volám taťku - nevymyslel nic, volám ex, toho jsem vzbudila (jezdil celou noc a celý den), přijel, čučel a nevykoumal taky nic. Nakonec jel pro počítač, že to napíchne a žádná chyba, poradil mu extchán, ať zkusí kontakt ke startéru a BINGO, auto naskočilo.

Takže po 2 hodinách vše vyřešené - kdyby to byl startér, tak cca deset tisíc. Tak se mi oddechlo, že jsme šli za taťkou do hospody na panáka, když už jsme u nich spali. Nej radost z toho měl Filda, že už skoro jel domů a mohl zůstat u dědy.

Pátek pohoda jen praní, žehlení, uklízení.

Akce sobota, máti chtěla od Ježíška vytapetovat záchod, mají tak kachličky, ale né až do stropu. Taťka hrdina to v neděli udělá, předběhla jsem ho a nechci se chválit, ale povedlo se dokonalé začištění. Pochválil mě, i taťka, že on by to tak dobře neudělal.

No a dneska jsem si dali MHD jízdu na vánoční trhy do centra - žádná sláva, není tam nic a odpo pohoda, Filda v pokojíku a já nic nedělám s dvojkou vína.

Všem přejem krásný týden plný předvánoční pohody áček.

Lucie

Hodnotilo 2 lidí. Score 1.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 13.12.10 11:53

Tož nevím proč je něco tučně.

Market ja bych jiného domacího mazlíčka nezvládla, Fifa se všeho bojí. Křečka do ruky nevezme králíka taky ne. Ptáka bych nedala já kdyby mi v noci někde zařval tak zbyl Felix nebo želva. A želva od 3 tísíc nahoru. Snad to zvladnem mě uklidnuje dala jsem si ho na stůl a čučela jsem.

Ivi jak jsi na tom ve středu tak cca 14 hod?

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 13.12.10 13:08

Ahoj, Luci, díky za deníček, posílala jsem ti smsku, ale nevím, jestli mám dobré číslo… ve středu nemůžu, pak jedu až do pondělka pryč, tak to musíme vymyslet jinak.
Právě jsem přilítla z nákupů, už toho mám plné kecky, ale musela jsem se zásobit na ty lyže (kdo neví, tak jedu ve čtvrtek na 3 dny do Rakouska na lyže s kámoškou :dance: ) a taky něčím nacpat Jakubovi ledničku, at tu neumře hladem. Anežka bude u tchánovců, Jakub totiž jede na dva dny do Německa na služebku, tak se nám to sešlo… No a zítra ani ve středu už nemám čas se courat po obchodech, tak jsem to musela sfouknout dneska, doufám, že mám do svátků pokoj!!!
Ve středu odpoledne mám ve škole vánoční vystoupení s tím mým sborem pubrtálních děvčin, tak jsem z toho lehce nervózní, vzhledem k tomu, že jsme to cvičili fakt teprve někdy od konce října jen po jedné hodině týdně, no nic moc teda… už ted jsem orosená, že to tam zdupu bud já nebo ony a trhnem si ostudu :roll:
To tedka v sobotu, to bylo jiné kafíčko, měli jsme adventní koncert v kostele ve Svinově (že Romčo ;) - náhodou sjme se sešly s Romankou, ona hrála v tom komoráku, co nás doprovázel), koncert sice dlouhý jak 14 dní a v kostele byla taková klemra, že muzikantům málem umrzly prsty a nám se kouřilo od tlamiček, ale jinak se nám to myslím všem docela povedlo (i když já jako řadová členka sboru jsem tam ani co zkazit neměla, hehe). No bylo to fajn, dobře se zpívalo, program tentokrát kupodivu ušel, takže mi je trochu líto, že v sobotu nemůžu zpívat na dalším (ale na druhou stranu, radši budu brázdit sjezdovky :lol: )
Tak to je asi tak vše od nás, mějte se :mavam:

 
Annini  14.12.10 13:09

Luci já hlava děravá- dodatečně ke včerejšímu svátku vše nej!!! :kytka:

hlavně, že celý den přemýšlím, kterou já tu Lucku vlastně znám :pankac:

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 14.12.10 14:10

Jo to je fakt, tu je Lucka, já si vzpoměla na kámošku, ale tady ne, jinak na které poště vlastně Brumík pracuje? :think:

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 14.12.10 20:24

Holky díky za přání

Dajmo dělám na 30 Ostrava Bělský les je moje pracoviště

Ivi moc díky za flašky

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 14.12.10 21:58

Ahoj,

Lucko, díky za deníček a taky opožděně všechno nejlepší k svátku.
Ivo, tak už balíš, co? Hned bych si taky jela zalyžovat.
Dnes jsem si byla konečně vybrat svůj dárek - thajskou masáž s lávovými kameny. Naprosto úžasný zážitek, bylo to perfektní, naškudlím peníze a půjdu zas! Mají dárkové poukazy, takže kdybyste neměly inspiraci na dárek, tak můžete využít, fakt doporučuju.
Jinak už se moc těšíme na Vánoce, dárky nakoupeny (jenom sehnat někoho, kdo tu hromadu zabalí), byt máme vyzdobený (zásobil nás Filda), uklízet neuklízíme nikdy, napečeno máme 16 druhů :-) a ještě mám objednávku na 3 - to doděláme zítra. Stromek budem zdobit už v sobotu, ať si ho kluci trochu doma užijí, protože 25.12. odjíždíme až do Nového roku.
Letos se těším na Ježíška i já :-)

Zubříci

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 14.12.10 22:02

No já myslela, že když bydlíš v Porubě, tak tam i pracuješ… a houby, tož Tě tam můžu normálně běžně vidět, když si na Dubině -tos nemohla říct?
To jsem Tě tam včera tedy viděla, jenže nevím, kde jako máte jmenovky :?: :cert: Jsme tam naklusali všeci a stejně jsme nic nevyřídili, akorát se manžel dost rozhořčil u bank zony :roll:

tak pa pa

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 14.12.10 22:07

Martinko, tak to už se těším na ten čtvrtek -dostanu ochutnávku, že jo :?: :think:

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 15.12.10 09:16

Dajmo měla jsme ranní do 3 a seděla jsem na 4. Co jste vyřizovali že vás rozčilili, klidně můžete ke mě já umím taky naštvat :palec:
Jinak moje přepážka je 5.

Zatím mě poznáš ale v pátek bude změna do mého blond mi udělá holička černo fialový melír a budu mít čermo fialové zdobení na nehty. Se těším :lol:

No nic jedu ještě do šopinu snad tam nikdo nebude  :think:

Ivi užíj si lyže.

Já budu zdobit stromeček asi v něděli ať si to užijeme už 23 musíme byt u našich tak ať s toho Fifka něco má i doma

:mavam: :mavam: :mavam:

mějte se pá

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 15.12.10 12:23

Šopin byl v 10 poloprázný mám dokoupene co bylo potřeba

Jo a jmenovky máme nahoře na liště

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 15.12.10 17:59

No to je divné, ale my tam byli po 18h. takže Tě i tak nepoznám, protože to fakt vypadalo, jako Ty -podle foto tady :think: :oops: A chtěli jsme poslat někam peníze z mini účtu, a ono to nejde.. ani ovládání přes net-nic..hrůza

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 16.12.10 05:14

z mini účtu opravdu nejde udělat nic jen vybrat na šek

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 16.12.10 05:14

jo a krátké vlasy a brýle tan nám jen já :wink:

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 16.12.10 09:30

Ahoj,

do předvánoční nálady v deníčku nesu zprávy od nás. Byli jsme na tom vyšetření ve fakultce a závěr je, že je Štěpánek oboustranně hluchý. Pojedeme do motola a pak znovu a vůbec nás toho čeká moc. Víc k tomu psát nebudu. To co se děje ve mě se momentálně popsat nedá. Mám Štěpánka s postižením k tomu dvě zdravé děti…

Omlouvám se, že nebudu reagovat. Nečetla jsem.

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 16.12.10 10:04

No Ajko to je teda věc, kurnik :cry: :cry: a asi blbý dotaz, dá se s tím něco dělat? Jak se to vůbec může stát :think: A třeba i proto potřebuje pořád Tvou náruč, když má hlucho, tak aby Tě cítil..jej si to ani neumím představit, to musí být děsné :zed: Tak posíláme hodně síly :hug: ať to zvládne co nejlíp.

 
Fifik z práce  16.12.10 13:03

Ajko - to je mi strašně líto :-( Asi nemá smysl něco psát, držte se, myslím na vás všechny :hug:

 
Tatuanka
Povídálka 16 příspěvků 16.12.10 13:32

Ahoj Ajko,
i mně dovol připojit se k tomu, že s Tebou cítím. Vím, že to nepomůže, ale připomnělo mi to mou sestřenici - od narození je hluchoněmá a její máma (má teta) dokázala skoro nemožné a má sestřenice i přes svůj handicap studuje, má to malinko těžší, ale zapojuje se do normální života jako každý, má přátelé a na pohled krásný člověk.
Držím pěsti, ať se vše k dobrému obrátí a co nejdřív!
Pa
 T.

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 16.12.10 13:47

Tak zítra máme ten Vánoční koncert..začíná v 16:30, kdyby náhodou někdo chtěl dorazit :wink:

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 16.12.10 16:28

Aji na to nejde nic napsat je mi to moc líto, myslím na vás.

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 16.12.10 18:33

Ajko, cítím s vámi, vím, že nemá smysl nic psát, nemůžem tě žádná pochopit, ale aspoň ti třeba pomůže, že na tebe myslíme…posílám všechnu sílu, která jen jde…
V 9hod vyrážíme směr Kitzbuhl, držte palce, at nás řidič busu nikde nevyklopí a v pondělí se ozvu, pokud tam neumrznu - má být šílená kosa…
Mějte se, ahoj já sama (Anežka je u tchánů, Jakub netuší, jestli z Německa odletí kvůli sněhu - adrenalin se vrací - naposled to byl Detroit a sopka… aby nebyla nuda.)
 papa

 
Manulka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 17.12.10 13:01

Ahoj všem, tohle mi nedá nezareagovat. Ajko moc mě to mrzí. Přeju všem krásné svátky, vám Ajko taky a hlavně spostu sil v novém roce. Držte se!

M+děvčátka

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 17.12.10 13:59

Ajko, vydržte, je to zkouška. Štěpánek potřebuje moc lásky. Kdybys potřebovala s něčím pomoc, třeba s hlídáním, ozvi se.

Z.

 
Annini  18.12.10 17:59

Ahoj,
ajce jsem psala.....

Jinak dneska jsme i my navštívili popáleninové centrum ve fakultce… Bětuška totiž sáhla na žárovku a má spálené prsty a dlaň na ruce na 3% stupeň 3. V úterý převaz a uvidí se, pokud se jí to v meziprstí nezhojí, budou ji dělat plastiku.

Po obědě Adéla slítla ze schodů, má sedřené záda, jako co dneska se dělo…

Takže budou veselé svátky

AAA

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 18.12.10 21:18

Aničko, teda, to jsou jobovky - ať jsou obě holky dobré a nemusí Bětulka na operaci. Hlavně, ať ji to přestane bolet. Zřejmě zas byly nějaké erupce na slunci.
Tak nám v tomhle období špatných zpráv alespoň posílám trošku vánoční atmosféry.
 Z.

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 18.12.10 21:18

A ještě dnešní kolektivní dílo s chlapečky :-)

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 19.12.10 13:12

Ahojda,

teda Anni super konec roku. :zed: Držím palce ať se to Betušce hojí a nemusí se žádná plastika konat. Vzpomínky na loňské popáleninové centrum brrrr. Adélce foukáme záda. Co balík našel se?

Zubíci pěkný stromeček.

V práci jsem dostala krásný vánoční dárek 6 a 7. 1. dělám atestaci z banky takže seučit seučit :-(

:mavam: :mavam: :mavam:
 
Annini  19.12.10 19:41

Ahoj,

Luci, tak balík stále nedorazil, nicméně jsem ho vysledovala na webovce. Tam psali, že pokus o doručení neuskutečněn z důvodu upřesnění adresáta. Ptala jsem se odesílatele, napsal i správné PSČ, takže fakt nevím, co chce česká pošta upřesnit, váhu, výšku, věk…fakt jsem naštvaná na ten institut, hlavně, že mají na autech „Dneska podáme, zítra dodáme“ a balík z Prahy jde od 13.12., on jde totiž asi pěšky.

Dneska jsme s Adélou byly na Nohavicovi, koncert parádní, užily jsme si jej.

Dneska žádná nehoda, Bětulku to asi nebolí, normálně lozí, naučila se stoupat u kde čeho, lozit po schodech nahoru :cert: to všechno s tou jednou použitelnou ručkou, tu druhou má zabalenou jako kopýtko. V úterý se uvidí.

Tak pěkný vstup do vánočního týdne přejeme.

Páá
AAA

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 20.12.10 13:19

Aničko, já čekám na balík, který byl podaný 7.12. a stále je „přepravován k dodací poště“ … Tak to asi bere přes Košice nebo nevím.
Musím se s Vámi podělit - zjistila jsem, že Filip umí psát a tohle jsem našla zapsané v jeho sešitku :-) (má tam i jiná slovä - normální :-)
 Z.

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 20.12.10 14:47

Tak dnes píšou o české poště toto: http://www.blesk.cz/…-dodame.html

Je to síla, je to hlavně o tom, že nemejí konkurenci.

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 20.12.10 15:22

Budu se zastávat pošty padáme na ústa. Fakt se nestíhá

 
Annini  20.12.10 17:01

jéé marti, tak to jsi lepší jak já :mrgreen:

Ale já mám balík dneska doma, ptám se pána co teda znamená, že potřebují upřesnit adresáta, to mi sice neřekl, ale povídal, ať jsem ráda, že ho mám, že se taky mohl ztratit, já teda ztratila řeč.

Anulko- ráno o tom článku bylo na Nově, taky jsem se zasmála, změnili heslo na : Dneska podáte, my možná někdy dodáme :mrgreen:

Zase padá, fuj tajbl…mě už to házení sněhem fakt nebaví.


AAA

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 20.12.10 19:27

jo jo chápu, vánoce, ale já měla několikrát výstup na poště, kdy jsem byla doma, čekala na balík a on ve schránce lístek jen oznámenka-a nebyly to vánoce. Nebo kdysi jsem přišla na poštu pro balík a ženská na mě vybafne " a kdy si vyzvednete tu dobírku", já ji sice čekala, ale neměla tušení, že už je 4 dny na poště (byly to bylinky, na které jsme čekali. A to nebylo období vánoc.

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 20.12.10 19:39

Já myslím, že „veselé“ historky s ČP má snad každý. Balík na poště, oznámenka neznámo kde - to je náš evegreen :cert: Mi teď šel balík týden a půl, naštěstí jsem byla ledově klidná, páč jsem objednávala s předstihem. No nakonec přišel :mrgreen: A jako vánoce nevánoce, to je jak když se silničáři diví, když napadne první sníh… Jsou vánoce, mají víc práce (jako každý rok), logicky musí mít větší zisky, tak ať si kurňa naberou brigádníky, ne??? :zed:

Jinak zdravíme a Aničko, hlídej prosím tě to děcko 8-)

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 20.12.10 21:05

Hele holky na poště je bordel byl bordel a bude bordel.

Ale nedá se to chodím na půl 6 a domů jezdím po 9. A to je pošta otevřená od 8 do 19 hod.
Letos je to extrém a hodně věcí na poslední chvíli no o balíkach se mi i zdá.
Balikáři jezdí i soboty a neděle kolikrát zapadnou nabourají se ap.
Taky dělám na poště vítr teď mi 2× vrátili balík a bezdůvodně. Když je mezi lidma pár co je jim to šumák tak ti dobří to nezachrání a hodí se do pytle s těma na …

Nebudu se pošty zastávat ale někdy je to fakt náročné

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 21.12.10 20:06

Ahoj všichni, tak se pomalu konečně dostávám k tomu, abych vám popsala, jak jsem se měla parádně v těch Alpách :-D Vůbec nechci prudit, ale myslím, že to byl jeden z nejlepších nápadů za poslední léta, který jsme měly - nejen proto, že jsme s kámoškou vypadly od ploten a mopů, ale i proto, že u ploten a mopů zjevně všichni ostatní zůstali, a tak byly sjezdovky doslova prázdné!!! Jestli ještě kdy do Alp, tak jedině před Vánocema, fakt, to byla idyla ;) Navíc nám parádně vyšlo počasí, sněžilo jen v pátek asi dvě, tři hodiny a jinak bylo slunečno, sice kosa jak z nosa - od -6 do -12, v neděli fučelo, ale byla to nádhera. Fotky pomalu stahuju, takže až někde něco vytvořím, hodím odkaz… cesta byla taky v pohodě, zobla jsem si Kinedryl a uteklo to jako voda ;) No, Kitzbuhel a okolí (zvlášt přes kopec na druhou stranu) můžu doporučit!
Včera jsem si nechala Anežku doma, pravda, sice jsem toho už tak kolem 11 dopoledne trochu litovala, protože jsem byla docela nedospaná, ale nakonec to dobře dopadlo - slíbila jsem jí, že když bude po obědě hezky odpočívat, nazdobíme odpoledne stromeček :-d Vybrala si svůj oblíbený film Mamma Mia a nechala mě chrnět dvě hodiny, pak mě přišla zkontrolovat a bo si myslela, že ještě spím, zase mě zavřela a šla si hrát :srdce: jsem se tak dojala zase, že jsem vstala :-D Stromek jsme nazdobily, pustily si k tomu koledy, no romantika ;) sice nám díky klavíru v koutě nevešel tam, kde jsme ho měli každý rok, ale je na druhé straně a myslím, že mu to tam sluší docela. takže přihazuju fotku.
Dneska jsem ve škole měla vystoupení s mojím sborem puberťaček, měla jsem nervy, protože mi bylo zakázáno přetáhnout klavír :cert: tak jsem to musela odmlátit na keyboard, který z duše nenávidím a neumím na to hrát, ale musím nás pochválit, že to nakonec dobře dopadlo, všem se to líbilo a jsem ráda, že to mám za sebou. Ale konečně mě zas v té škole něco baví, sice to bylo náročné, 25 pubertálních sedmaček a osmaček ukočírovat, to chce napnout všechny síly, ale vyplatilo se ;)
Tak, to je zatím asi tak vše, sice jsem vás dočítala, ale nic si nezapamatovala, tak třeba příště :oops:

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 21.12.10 20:53

Ahojda

tak ještě zítra a snad se pošta vrátí do normáních kolejí.

Ivi super skce a krásný stromeček a nádherná Anežka moc ji to sluší.

Anni Bětuška je supr že bojuje s ručičkou zítra držím pěsti

Stromeček taky přihodím snad

Musím počkat až dopere pračka a padnu vstávala jsem ve 4 ať něco stihnu a už padá roleta :mavam:

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 23.12.10 17:40

Krásné vánoce přejeme my dva

 
Brumík2
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 23.12.10 17:42

tož nejde mi vložit fotka tak alespoň tato

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 23.12.10 17:59

Od nás taktéž, klidné svátky, zdravé děti a pevné rodinné vztahy vám všem :huban:

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 23.12.10 19:05

Ahojte,
my taky všechny zdravíme, přejeme hlavně zdravííí, což je v Ostravě bohužel nedostatkové zboží. Onďa dobírá antibiotika, budeme si namlouvat, že se ten jeho kašel aspoň o chlup zlepšil :nevim:

Já jsem letos holka šikovná, musím se pochválit, koupila jsem vlastnoručně stromeček, dneska jsme ho s klukama nazdobili a je velmi ehm pestrý :lol: Ozdoby máme dřevěné, slaměné, skleněné, hliněné vlastnoručně vyrobené, papírové, chichi, ale mooooc se nám to líbí. Dále jsem uňahňala bramborový salát, který jsem zatím vždy měla od babiček, kapr je naporcovaný v mrazáku, polívka nachystaná v sáčku ve spížce :dance: Dárky jsou rozvezeny na ta správná místa (doufám). Dneska nám zasvítilo slunko do kuchyně, tak jsem se zastyděla a umyla okno 8-) Máme pohodové vánoce :mrgreen:

Totéž vinšujem i vám :kytka:

Fifíci

 
Tatuanka
Povídálka 16 příspěvků 23.12.10 19:16

Ahoj holky,
taky se připojuji s přáním krásných a klidných vánoc a ať máte to, co člověk nejvíc potřebuje - zdraví, to, co člověk marně hledá - štěstí; a to, bez čeho se nedá žít - lásku.
Zdraví
Tana s rodinkou

 
Annini  23.12.10 19:29

Ahoj,
i my všem přejeme krásná Štědrý den plný pohody, pohádek a cukroví, ať Vám nezaskočí rybí kostička a pod stromečkem ať je dárek největší- rozzářená dětská očka :-D

AAA

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 24.12.10 09:43

Tak ještě jednou vám jdu popřát krásný Štědrý den, i těm hajzlům, co nám ukradli stěrače z Peugeota, at si je užijou, když jim to udělá radost, stejně byly už z toho věčného mrazu celé rozlezené a skoro vůbec nestíraly :cert:
Sice jsem nechtěla už zapínat pc, ale tolik přáníček mi přišlo, že musím chca nechca odpovídat ;)
Tak jsem taky jedno vytvořila, at nejsme náhodou pozadu :-D

Příspěvek upraven 24.12.10 v 09:45

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 24.12.10 09:44

Ha, kde je???

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 24.12.10 09:45

Tu :-)

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 24.12.10 10:41

Ahojte,

taky všem přejeme hezké Vánoce a vůbec pohodu.
Já je zahájila bolestí obou uší, umím si prostě vybrat :-(

Zubříci

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 25.12.10 19:22

AHoj všem, tak co, přežili jste všichni ve zdraví? Sice je mi jasné, že to ještě neskončilo, ale kapra už máme za sebou bez následků :-D
U nás Štědrý den proběhl v klidu a pohodě, jen škoda, že to počasí stálo za prd, An nebyla dva dny venku, tak už se trochu nudila, ale nakonec to bylo moc fajn, dárků kopa, ani nevím, že jich zas tolik ten Ježíšek nanosil, a to druhé kolo proběhlo dneska u tchánovců a třetí bude zítra u našich :pankac:
Dneska zůstala na vlastní žádost u babičky, tak jsem se konečně dostala ke zpracování fotek z Alp, tu jsou: http://ifkaa.rajce.idnes.cz/
Tak se mějte hezky i zítra, na kačenu a domácí hrnkové knedlíky naší mamky se moooc těším!

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 27.12.10 16:37

Zdravíme z Rýmařova, my přežili dobře, jenom já ve zdraví ne, neb jsem musela na Štědrý den odpoledne na pohotovost a mám zánět čelistních dutin :-( To jsem si do těch uší mohla kapat cokoliv a problém byl někde jinde … Tak teď asi po 100 letech zobu antibiotika, válím se na gauči a už jsem přečetla i celou knížku :-) Kluci už měli 2 Ježíšky a dnes mají třetího, co víc si přát :-)
Ivo, na fotky kouknu, abych se naladila na únor … Kamarádka teď byla v Itálii, měli -27 stupňů celý týden a ukradli jí lyže …

Zubříci

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 30.12.10 18:25

Ahojky, tu je mrtvo, teda… kde se všichni flákáte v takové zimě? že je Markéta na chalupě, to ji omlouvá, ale ostatní na to kašlete, baby jedny :cert: Mi neříkejte, že sáňkujete v -10 od rána do večera ;)
My jsme doma, průběžně chodíme po návštěvách, Jakub zase zvelebil náš skřítkov dalším úložným prostorem, včera jsme vyhnali Anežku na první zkoušku běžěk, byla to legrace, jen tu před barák, sice jí to klouzalo, ale brala to sportovně ;)
Zítra jedem ke známým, bude veselo, snad to přežijem ve zdraví!
Do nového roku přejeme všem jen to nej!!!
Iva a Anežka
P.S. jedna fotka naší běžkařky

 
Iffka
Echt Kelišová 9513 příspěvků 30.12.10 18:26

Tak dvě, no ;)
tahle je veselá :-D

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama