Těhotná ?

Těhotenství

Ahoj , tak jsem se dnes k Vám také přihlásila , jelikož jistě patřím mezi VÁS. .. a to asi 2 měsíce. Někdy na jaře letošního roku se ve mě objevil takový ten zvláštní pocit při pohledu na dětský kočárek,...

Tak jsme po domluvě vy:,–(ily HA. Brala jsem jí 8 let,…

Vzhledem k touze jsem samozřejmě očekávala vše hned 1. měsíc po vysazení. Byly i pocity, spíše jsem si je asi vsugerovala, jako zvětšování prsou, vadily mi některé pachy atd. Nicméně po 33 dnech se "TO " dostavilo…

pár slziček ukáplo, ale záhy jsem objevila tyto stránky a dozvěděla se, že takových jako já je plno.

Nyní už mám koupené ovu testy a tak čekám.

Chtěla jsem se proto Vás zde zkušenějších zeptat… začala jsem testovat 14. den cyklu a objevily se 2 čárky- kontrolní a ta testovací slabě. Další den to samé.

Před HA jsem měla cyklus pravidelný, ale abych řekla pravdu nevím přesně jak dlouhý, je to už dávno, myslím že kolem 30 dní.

Tak by mě zajímalo, zda to mám brát jako že se bude hodnota LH v moči zvyšovat a čekat kdy se objeví oba proužku stejné, nebo to opravdu je negativní?? ono to přesně z toho návadu není pochopitelné.

Děkuji všem za případnou odpověď.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
andela  14.10.06 19:27

Ahojka, určitě sem patříš, neboj :-)) Na testu by se samo měly být čárky obě stejné, pěkně tučné. Ale spousta holek ti tu potvrdí, že zpočátku, když je ještě docela „brzo“ na testování, se ta druhá ukáže zcela slabě. Zkus pár dní počkat a uvidíš :-)). Já ti přeju, ať je tam máš obě a pořádně tlustý :-))  

Andělka

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 16.10.06 10:43

Andelko-)
a nova Prichozi!
ja myslela ,ze jsou mysleny ovu testy.co vim, tak holky psaly,ze je ta druha carka videt mene a berou to ze probehla ovu.ale uctie ti poradi zkusenejsi-ja jsem ovu testy nikdy nedelala,vyckavala jsem a pak testovala uz tehu testy:-)
VALLI 19tt-MArtinek 15m.3t

 
sonetaj
Nováček 6 příspěvků 24.10.06 22:49

Ahoj lidičky jsem tady dnes poprvé a mám také problém,jsem a nebo nejsem těhotná?Jsem už rok snažilka ale zatím bez úspěchu.No tak docela vlastně ne…5den se mi nedostavila mns,doktorka dělala utz prý mám hodnotu vysokou tak prý jestě počkáme…dala mi vitamíny E a B.Na tři mesíce dopředu.Dělala jsem si test ale bohužel bez úspěchu,mám jestě jeden tak ho zkusím až za dýl jsou to nervičky mám strach že se opět ukáže jen jedna /.Prsa mě bolí a i v kříži tak nevím jestli se nedostavi mns. :o( Po léčbě jsem měla mns pravidelně až do tedka,že by svitla naděje?:o))Testům moc neveřím, mám už dvě děti a u každého mi žádný test neukázal //.Krev mi brali nejméně na 3-4krát až pak se ukázala hodnota HCG…Nic jiného mě asi nečeká než opět se nervovat jak to dopadne.:o(( Také jste někdo v prvních měsících šly s váhou dolu?Ted jsem docela pár kilo zhubla zničeho nic,prý to také může být k těhotenství­.Ahoj Sona

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama