Vzpomínka :)

Těhotenství

V mých předchozích deníčcích jste se dozvěděli, že místo Adélky máme Honzíka a že já si roli maminky užívám úplně nejvíc. :) Teď bych si chtěla trochu zavzpomínat, jak to celé bylo.

Tady je Honzík ještě u maminky :)

Náš miláček :)
1 komentář

Už je tomu rok, co jsem na těhotenském testu našla //. Úplně si vybavuji ten den. Bylo ošklivé počasí, bylo pod mrakem a hrozná zima. Vzpomínám si, že manžel měl střevní chřipku a ležel doma. Mně bylo v práci taky nějak divně, tak jsem to přirovnávala k té začínající chřipce. Celý den jsem v práci byla jako mátoha. Chodila jsem od ničeho k ničemu a pořád mi bylo divně od žaludku.

Po práci jsem se rozhodla jít navštívit moji mamku do krámku s oblečením, kde brigádničí. Je to prostě PRDUCH. Nedokáže být jen tak doma a nic nedělat. Jsem tam tak koukala po tom oblečení a ani se mi nic nelíbilo, tak jsem se sebrala a šla domů.

Cestou domů jsem šla kolem lékárny a napadlo mě, že bych si mohla koupit těhotenský test. Miminko jsme plánovali a chtěli. Minulý měsíc se však nezadařilo a já jsem se rozhodla nespěchat a nechat to přírodě.

Když jsem si ten test koupila, říkala jsem si, že tam stejně ty dvě čárky nebudou, protože jsem minule nestihli mé plodné dny. Cestou jsem ještě stihla přislíbit účast na konferenci s Oriflamem ve Špindlu. :D

Když jsem došla domů, kopla jsem do sebe panáka rumu na žaludek a dala manželovi koupený stojánek na víno, který si přál. Pak jsem začala vařit kuřecí vývar, protože jsem si říkala, že nám oběma udělá dobře…

Asi za hodinu jsem si uvědomila, že mám v kabelce ten test. Můj drahý si hezky pochrupoval u televize a já si šla potichoučku udělat ten test. Pamatuju si, že když se mi tam ukázaly ty dvě čárky, tak jsem asi 10× stoupla a sedla :D a rychle jsem běžela se podívat na návod, jestli to opravdu znamená to, co si myslím. A ANO, bylo to to, co jsem si myslela. Čekala jsem miminko.

Běžím do obýváku a křičím na spícího manžela BUDEME MÍT MIMINKO. Chudák se probudil a vůbec nevěděl, která bije. Donutila jsem ho vstát a jet koupit do lékárny ten dražší test, jestli se ten levný náhodou nespletl.

A ne nespletl. Těch testů jsem si udělala asi ještě deset a pořád jsem byla udivená, jak čárka sílila a sílila. K doktorce jsem byla objednaná až za čtyři týdny. Ale hrozně jsem se těšila.

Další týden jsem jela do toho Špindlu a moc si to tam užila. Ale druhý den ráno jsem začala silně špinit. Nevěděla jsem, co mám dělat, jen jsem brečela, že o to miminko nechci přijít. Byla tam se mnou i moje mamka a moc mě uklidňovala. Po návratu jsme s manželem ihned jeli na pohotovost. Tam byla i moje kamarádka a následně i moje PA.

Když jsem viděla svoje maličké miminko na ultrazvuku, jak mu už v 6. tt bilo srdíčko, bylo to nádherné. Pan doktor mi ale řekl, že jsem opravdu hodně na začátku a stát se může všechno. Do papíru mi napsal hrozící potrat. Musela jsem brát Utrogestan a mít klidový režim.

Tak jsem týden ležela a pak jela na kontrolu ke své lékařce. Ta mě naopak uklidnila, že embryo je dobré, že odpovídá týdnu, a srdíčko, že krásně bije. Neměla jsem žádné nevolnosti, akorát jsem zrovna nemilovala čistění zubů po ránu. :D A špatně mi bylo je 3× z vitamínů. Pak už to vše běželo tak, jak mělo.

To už jsem psala v minulých deníčcích. Jen jsem si chtěla zavzpomínat, že tomu našemu štěstí je vlastně ROK. :D :D Teď tady vedle mě sladce spinká a já vzpomínám, jak jsem ten večer, co jsem to zjistila, hladila svoje bříško a říkala mu, jak moc ho už teď miluju.

Hodnotilo 15 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
tamikuc
Kecalka 170 příspěvků 29.03.15 03:34

Krasne :hug:

 
90-60-90
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 29.03.15 10:16

Vše dopadlo dobře, přeji mnoho zdraví

 
Halka
Ukecaná baba ;) 1706 příspěvků 29.03.15 10:24

Jsem ráda, že to dobře dopadlo.
Jen pozor, dnes už nejsou PRDUŠI, ale PRASATA - PRASE - pracující senior. :D

 
kaja00
Extra třída :D 12582 příspěvků 29.03.15 10:39

Krásný :) Dobře, že to vše dopadlo :hug:

 
Kacatko83
Závislačka 3552 příspěvků 29.03.15 12:22

Pekne napsano a hlavne to vse dobre dopadlo preji hodne stesti…ten cas leti a nevice to vidime na nasich detech:-)

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 29.03.15 20:09

Hezky denicek :kytka:,dobre vse dopadlo a Honzik je moc hezky klucina.. :srdce:
Jj cas leti s detma silene ;) ;)

 
Alušáček
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 29.03.15 20:36

Hezký deníček :-) Já taky takhle moc ráda vzpomínám jak to všechno začalo :-)

 
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 02.04.15 16:18

Úplně se umím vcítit do Vás. Moc krásný deníček, a jdu honem na další :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama