Vzpomínka na andělíčka

Prázdná náruč

Ahoj všichni,  Chtěla bych Vás moc a moc požádat o vzpomínku na našeho syna. 21. Tomu bude přesně rok co nás opustil a nyní je v nebíčku spolu s dalšími anděly a věřím že se tam má moc dobře. Chtěla bych Vás požádat o zapálení aspoň malého světýlka, aby ten náš andílek viděl co lidí na něj myslí a aspoň tak mu popřát k jeho narozeninám nenarozeninám.

Byl to moc dlouhý a smutný rok bez našeho miminka v náručí ale dokázalo nám to zlepšit manželský vztah, držíme víc při sobě a víc si vážíme i maličkostí nad kterými jsme před smrtí našeho syna jen mávly rukou a braly jsme to úplně automaticky.

Věřím že to na světě chodí tak, že máme svůj osud již napsaný a nemohly jsme to nijak ovlivnit, prostě to tak mělo být. I teť když Vám píši, taktu bulím jako skoro každý večer, pořád myslím na to jaké  by to bylo kdyby byl maličký s námi, jak bysme mu právě kupovaly dort s jednou svíčkou, chystaly mu dárky pod stromeček, těšily se z každého jeho úsměvu,  třeba by už měl za sebou své první krůčky…

Musíme být hodně silný a statečný už kvůly miminku které mám u sebe v bříšku. JIž brzy se snad dočkáme a budeme ho mít u sebe, ale čím víc se blíží datum porodu, tím mám větší strach aby se to všechno neopakovalo a aby nás i tohle miminko neopustilo.

Chtěla bych poděkovat všemz emimina kteří nás podporují a vždycky mě dokážou zvednout z toho dna. Nevím jak bych ten rok bez Vás holky zvládla, vždycky potěšíte a dokážete člověka zahřát u srdíčka.

Takže holky: DĚKUJU!!!
Vaše Anlea

Hodnotilo 2 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kacenka001
Kecalka 157 příspěvků 20.12.07 02:18

Mila Anleo!  

Zapalim za Tveho andelicka svicku. Vim z vlastni zkusenosti, cim jsi si musela projit…
Preju uz jen same stesti a mnoho radosti s novym miminkem.
 Jana.

 
tygr
Kelišová 5264 příspěvků 20.12.07 06:09

Milá Anleo,
také jdu zapálit svíčku. A neboj. Váš andělíček dá určitě na svého nového sourozence pozor a vše bude v pořádku a vy se budete těšit z malého miminka.

 
Fik  20.12.07 07:38

Anleo,
u nás už taky hoří..
Přeju Vám všem jen to nejlepší!!

 
Ann
Echt Kelišová 9977 příspěvků 20.12.07 08:07

Anleo,
jste moc stateční a další svíčka zahoří i u nás… A neboj, tentokrát si svůj uzlíček už odnesete! Moc Vám to přejeme
 Ann

 
DanaCe
Echt Kelišová 8701 příspěvků 20.12.07 08:20

Anleo, i já měla svůj smutný den D - 6.2.2002. A za rok 27.2.2003 se nám narodilo nové miminko, které je naším sluníčkem. Úplně si dovedu představit, že tohle těhotenství, není úplně normální, že Tě skličují obavy. I já jsem to prožívala a musím upřímně říct, že se mi potom strašně ulevilo.
Moc držím palce, všechno už bude dobré, neboj!!! Snaž se si svoje nové těhotenství užít, ať nemáš nervozní mimčo!
Dana (Maminkou s emimi už pár let…)

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.12.07 10:29

Milá Anleo i já se přidávám k těm,kteří svíčku zapálily. Vím jak se cítíš, protože i já mám v nebíčku svého andílka Kačenku. Už ti totady holky psaly i když je tvé těhotenství plné obav neboj všechno dobře dopadne - tvůj andílek se o to postará. Já už dneska taky mám kromě andílka zdravou princezničku:-O) Hodně sil a štěstíčka a nejvíc ze všeho zdravíčka přeje Monika s Barunkou 2,5 roku

 
sasa.grepi
Nováček 2 příspěvky 20.12.07 13:45

Mila Anleo,
i my se pripojime a zapalime svicku.
Verim,ze tento rok byl pro Vas hodne obtizny a slozity…Preju Vam i Vasemu manzelovi,at je ten pristi rok naplneny jen samou radosti z maleho drobecka,ktery se na svet teprve chysta.Budeme Vam drzet pesticky.Sarka+Te­rezka

 
Kikija
Echt Kelišová 8426 příspěvků 20.12.07 16:58

Anleo, i u nás bude hořet svíčka za vašeho andělíčka. Je moc smutné, co vás potkalo, ale věř, že tentokrát to už bude dobré - bráška andělíček na to dohlédne.
Držím vám moc pěsti

 
vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 20.12.07 20:16

Anleo,
svíčku za tvého andělíčka zapálím, je mi moc smutno, když čtu takovéhle věci, co se lidem dějí. Andělíček dá pozor na miminko, které se narodí, neboj. Přeji krásné vánoce, rychlý porod a krásné a zdravé miminko.
Vyky a Janýsek

 
anlea
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 21.12.07 10:27

Holky,
moc a moc Vám děkuju za podporu a za zapálenou svíčku pro našeho syna. MOC TO PRO MĚ ZNAMENÁ .
Děkuju
 Anlea

 
lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 22.12.07 20:55

Přeji hodně štěsti!!!Jdu zapálit svíčku za Vašeho Andělíčka.Lucka  

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

andělíčkov-andělíček Venda


Reklama