Vztek, lítost, pocit viny ... 2. část

Snažení

Ahojky všechny, jsem tu s druhou částí svého vyprávění.

Právě jsem se vrátila z posledního vyšetření, které nám zbývalo. Teda na vyšetření byl manžel - na spermiogramu a krvi - ale byla jsem s ním, protože jsme se museli také objednat do poradny. Jsem mírně v šoku, protože nejbližší volný termín byl až 3. ledna 2008. Takže nejen dlouhé dvouměsíční čekání, ale taky zrovna debilní leden, kdy mám jako daňařka nejvíc práce s daní z nemovitostí. Ale holt mimi je mimi a práce musí počkat. Jen doufám, že si něco podobného řekne i zaměstnavatel :) Jinak už jsme byli na genetice, a já ještě 2× na odběrech krve - kvůli hormonům a štítné žláze. Je to všechno hrozně na dlouhé lokte :( Ale snad v tom lednu už nám něco řeknou a začne se něco pořádnýho dít. Nevím jaké budou Vánoce, buď smutné tou nejistotou, nebo veselé nadějí. Ještě nevím co si moje pesimistická duše zvolí. Ale docela se na ně těším, napeču svých 20 druhů cukroví - teda doufám, poprvé mi bude asistovat náš krysařík (takže žádné plechy po zemi :))) Snad to zvládneme. Potřebuju přijít na jiné myšlenky - dnes proto jdeme s kamarádkou vyskákat splíny na koncert Divokýho Billa.
Přeju všem pohodové dny a hodně štěstí ve snažilkování. Pá Venďa

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 05.11.07 18:49

Ahoj.
Chápu Tě. Vánoce jsou takové svátky, které člověk nejlépe prožije s dětmi, nebo alespoň s mimi v břiše, když ne jinak. Zatím tě objednali až po svátcích. To je pechoň. No alespoň zase budeš ušetřena na svátky toho šílení, naděje a červeného zklamání. Tak holt mimi bude až 2008. Alespoň se na silvestra pořádně zleješ.  Pěkně s novým rokem do boje.

 
Elinda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 06.11.07 10:04

Ahoj,

třeba to s novým rokem dostane celé nový spád. :) Známí mají 2 děti narozené okolo Štědrého dne - takže počaté koncem března - prý: noci jsou ještě dlouhé, ale přípravy na svátky už pryč, tak není co jiného dělat… ;) Třeba se vám také tehdy zadaří. :-D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama