Začínáme 4. měsíc

Těhotenství

První návštěva v poradně, genetický screening a lepší nálada.

Tak jsme začali 4. měsíc, pupíček malinko povyrostl, ale i tak si připadám stále sexy :) Včera, 16. 11. jsem byla poprvé v poradně a až na to čekání v čekárně, vše proběhlo hladce, dostala jsem kufříček plný vzorečků a letáčku, KONEČNĚ těhotenskou průkazku a opět jsem viděla to mrně. Kdybyste jen viděli, co tam vyvádělo, leželo na zádíčkách, nožičkama se odrazilo od spodní stěny, hlavičkou narazilo do horní stěny, pak pomalu spadlo dolů a znovu a znovu a pořád dokola.

Takže ono si to tam takhle skákalo, zatímco já vybuchla smíchy, což bylo slyšet až do čekárny. To mi povídal přítel. Hihi… Po obědě do Fakultní nemocnice na genetický screening, byla jsem objednaná na 13 h, asi půl hodiny tam čekáme, pak vyleze sestřička a všem oznámí, že tam mají cosi akutního, že ještě nebyli ani na obědě, a pozve nás na 15 h. Bóóóže, co teď? Tak jsme se šli alespoň najíst do nedaleké restaurace.

Po návratu mě konečně pozvali dál do ordinace, lehla jsem si a pak jen zastudil
ten gel na bříšku. Potom jsem konečně uviděla to mrně :) Tak si to tam hajalo, sem tam se to hýblo, ale když jsem viděla budoucího tatínka, musela jsem se začít smát. Stál a civěl na ten obraz a nezmohl se ani na jedno slovo. Chlap za všechny prachy :) A jak jsem se tak smála, tak se mi rozhýbalo bříško, a potom jsem zjistila, že jsem to malé tím pohybem bříška probudila.

Co tam najednou začalo dělat… To byla SALTA a SUDY a pak na nás vystrčilo prdelku. Tatínek šťastný, já unesená a dojatá. Přišel druhý doktor, kontroloval orgány, žaludek, močový měchýř. Zeptala jsem se, jestli není náhodou vidět pohlaví. „Ano, je, zatím to vypadá na HOLČIČKU!“ Jupí, začnu se radovat, až se rozbrečím, takže to už není „jen mrně“, je to „ta maličká“! Víme, že to není 100%, ale i takový odhad mi stačil a výsledky screeningu také v pořádku :)

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 17.11.10 16:38

Moc gratuluji k těhotenství! Užívej si to, je to nádherné období. Já už se blížím na jeho konec a myslím si, že se mi bude po bříšku ještě stýskat, i když na miminko se samozřejmě moc těším :-).

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 17.11.10 18:21

Gratuluju k těhulkování!!! :kytka: Moc si to užívej, i přes drobné obtíže je to báječný období ženy… :srdce:

Jo a mimochodem, já říkala skoro celé těhotenství tomu drobečkovi Adámku :lol: A máme Verunku :lol:

Mirka a malá Verča

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 18.11.10 09:47

Moc krásný! Tím, jak jsi to popsala, popsala jsi moje pocity, když jsem byla na ultrazvuku. Cítila jsem se hrozně šťastně a byla jsem dojatá. To mrně taky dělalo sudy a vykopaválo nožižkama. Z ordinace jsem odcházela dobře naladěná. Ať ta maličká krásně a zdravě roste :)

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 18.11.10 10:40
:potlesk: :palec:
 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 18.11.10 12:10

Krásně napsáno :potlesk: :palec: my jsme našemu nejmenšímu říkali radši neutrálně Míša a máme Míšu kluka :wink: Já tajně doufala že to bude ta Míša a nic :-( Tak si všechno krásně užívej a zase něco napiš :wink: :mavam: :kytka:

 
šarinek
Povídálka 27 příspěvků 21.11.10 08:24

Velká gratulace k těhotenství,ať vše probíhá v pohodě a užívej si to. :-)

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 30.11.10 11:32

Maminy a tehule, dekuji vam za gratulace a krasne komentare :palec: Citime se stale nadherne… Brisko dal a dal roste a mala se vrti vic a vic, jsem z toho uplne cela mimo :dance:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama