Pocity a emoce

Těhotenství

Průběh mého těhotenství do 12. týdne.

Momentálně jsem v 11. týdnu těhotenství a přítelem jsme se už několikrát pohádali kvůli mým výkyvům nálad. Jakub mi něco řekne, a já, citlivka, se buď rozbrečím nebo naštvu, jak jinak, když neovládám své emoce a hormony pracují.

Co se týká mých pocitů, tak cítím jakési pohyby nebo škubání v podbřišku a pod pupkem… Je to krásné, když večer ležím na zádech, Jakub má položenou ruku na bříšku a já cítím, jak se tam něco děje, jak se hýbe, ale povrchově ještě bohužel nic cítit není, z čehož je partner zklamaný.

Tak moc bych si přála, aby to cítil, ale ještě není možnost. Chci, aby to prožíval se mnou, protože teď to vypadá, jako kdyby se o to vůbec nezajímal, což mě mrzí, i když vím, že on to tak nemyslí.

A mé příznaky? Zpočátku mi narostly prsa o tři čísla a hrozně bolela, teď už je to lepší, výkyvy nálad jsou samozřejmostí, nevolnosti, ale žádné zvracení, z toho mám radost :) Teď, v průběhu 3 měsíce závratě a nemotornost. Ale cítím se šťastnější.

Bříško už mi narostlo, takže jsem si musela předevčírem koupit těhotenské kalhoty. A když jsem byla u toho nakupování, tak jsem si koupila rovnou i dvoje dupačky, neutrální barvy, jelikož ještě nevím, co to bude :(

Když cítím, jak se hýbe, těším se na ten nový život, až bude plakat, smát se a koulet na mě očičkama. Už aby byl květen.

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 08.11.10 08:13

Krásně napsané :) já jdu zítra do 10 týdne :) tak držím pěštičky at to s přítelem zvládneš qa máte jen samé radosti :)

 
Petruska
Závislačka 2573 příspěvků 08.11.10 10:38

Moc držím palce a krásné těhulkování :-)
Já mám TP taky v květnu :srdce:, jak píšeš prsa teď mám, jak do pánského časopisu :mrgreen:

 
smajlicek90
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 08.11.10 20:35

já mám termín taky na začátku května. tenhle týden začínám už 15. týden :lol: výkyvy nálad u mě moc nejsou spíš jsem pořád unavená :think:
jak jsi psala o těch pohybech tak to asi nebude přesně to co si myslíš :-( já jsem si taky myslela, že už malý cejtim, proto jsem se tady ptala zkušenějších maminek a všichni se shodli na tom, že pohyby až kolem 18. týdne a že teď je to jenom z toho, že nám roste děloha přitom by jeden řek, že cejtí mimi :hug: je tady založená skupina právě pro těhulky, který mají TP v květnu, ale zatím bez členů :cry: :cry:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14423 příspěvků 08.11.10 22:13

Hezké :palec:

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 17.11.10 09:42

Dekuji za vase komentare holky… :palec:

 
lucylu31
Nováček 4 příspěvky 17.11.10 10:26
nálady a jiné

Ahoj holky, já se k vám taky přidám,jelikož čekáme taky „květňátko“. Jsem ve 13 tt a cítím se celkem fajn.Až na klasiku…změny nálad, jednou je vše skvělé,báječné, těším se…pak zase přijdou obavy a starosti..moc to nepitvám, beru to, jak to přichází. Přítele je mi někdy líto, protože jak to jistě znáte, je to člověk vám nejbližší,který je s vámi většinu času, takže se lehce stává takovým terčem a hromosvodem.Někdy, když už to fakt přeženu, tak se jdu omluvit a říkam si, že jsme fakt nesnesitelná a musím ho obdivovat…ale on je fakt skvělej a trpělivej, naštestí se nějak neuráží a vše bere..Jo a jedna rada…určitě je každá z vás zvědavá na pohlaví.Tak hlavně si nekupujte ten test z USA (cena kolem 1000kč, kde se zaručuje 90% určení pohlaví.Mám s tím veli špatnou zkušenost a za ty peníze je lepší koupit něco prckovi.Mějte se krásně! LucyLu

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama