Zůstanu sama

Těhotenství
  • Anonymní
  • 07.12.18

Pořád opakoval, jak už je připravený a chce miminko. Že se nemusím bát jeho reakce na těhotenství. Říkal, že se to povede na poprvé. Stalo se..

Minulý měsíc řekl, že už se nechce chránit. Pořád opakoval, jak už je připravený a chce miminko. Že se nemusím bát jeho reakce na těhotenství. Říkal, že se to povede napoprvé. Stalo se…

16.11.2018 – Na clearblue se objevilo + 2–3. Nakoupila jsem věci na báječnou večeři, uvařila a předala mu krabičku, kde byl test. Podíval se na něj, usmál se a zeptal se, co to je? Usmála jsem se… Ty jsi těhotná? Ano!

Dovečeřel a odešel do ložnice, kde chvíli ležel, a pak šel do vany. Nemluvil. Pak přišel a řekl, že to nečekal tak brzo.. COŽE???

Dny utíkaly a já začala ztrácet svého přítele. Náš vztah byl v minulosti komplikovaný, ale už dlouho jsme šťastní. Roky už žijeme spolu a před měsícem mi ukázal žádost o rozvod se svou ex. Netlačila jsem na něj, nespěchala na to, protože žil se mnou.. Měla jsem radost.
Jenže teď se mi začal vzdalovat..

27.11.2018 – Leželi jsme spolu v posteli a já se ho zeptala, jestli se těší – neodpověděl. Zeptala jsem se znovu – ticho.

Šla jsem si do jeho peněženky pro klíč a tam jsem našla 2 tisícové kolky, které mi posílal vyfocené na žádosti o rozvod s tím, že je podána… NENÍ!

Teď už mi to došlo – zůstanu sama. Jsem jediná, kdo se tiše raduje a kdo tu malinkatou tečku chrání a ochrání.

Je to moje miminko.

Váš příspěvek
truelly
Závislačka 3095 příspěvků 07.12.18 05:32

Co dodat…důvěřuj, ale prověřuj. Já sama jsem si děti pořídila až po svatbě. Na děti jsme byli připraveni oba a každé těhotenství bylo vnímáno s nadšením, láskou a těšením se na nový život a nového člena rodiny.
Je mi líto, žes nenašla nikoho lepšího, komu bys stála za „ztrátu svobody“......někoho, kdo by s tebou hrál čistou hru.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 07.12.18 06:35

No tak ten se odkopal hodně rychle. Co na to říct? Snad jen, že ty to zvládneš i sama. Cítí se, že jsi otěhotněla proti jeho vůli? Však hlásil, že se nechrání. Pokud chodil alespoň sporadicky do školy, mohl tušit, že se to stane. Možná by pro něj bylo brzy i za půl roku/rok. Třeba se to ještě srovná (i když od 16.11. už měl dost času se začít těšit a radovat, ne nekomunikovat). Držím palce, ať se nervuješ co nejmíň pro někoho, kdo za to možná ani nestojí :hug:

svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 07.12.18 06:45

To je silný.. :( je mi moc líto, že vás oba takhle podrazil. Přeji jen štěstí a zdraví pro vás oba, doufám, že to sami zvládnete a budete šťastní. :srdce:

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 07.12.18 08:42

Pořídit si dítě,když je ženatý s jinou..to nebylo moudré ..stalo se stalo.Sama nebudeš už nikdy,čekáš miminko.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 07.12.18 09:12

Roky žít se ženatým, to bych teda nedala a rozhodně bych na něj tlačila už dřív, vždyť z toho koukají i možné majetkové komplikace, nehledě na to, že on je teda asi zaháčkovaný i citově, jak jsem pochopila? No už se stalo, oceňuju, že hned neběžíš na potrat a stavíš se k tomu čelem, jsi statečná :kytka: Třeba se i tatínek ještě vzpamatuje :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 15028 příspěvků 07.12.18 09:19

Teď už sama právě nebudeš, jestli budeš maminka! A příště vybírej lépe, ne ženatého lháře :kytka:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 07.12.18 11:07

Starého psa novým trikom nenaučíš. Keď vieš ako sa muž správa k svojej prvej manželke, tak máš predstavu ako sa bude správať k tebe.

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:13

Přeji hodně sil do dalšího období, ale Ty to určitě zvládneš :kytka: a taky jsem roky chodila se ženatým, měli jsme se snažit o miminko ještě před jeho rozvodem, ale já jsem si to pak nějak rozmyslela a řekla jsem, že ne, že počkám, až bude rozvedený .. respektoval to, takže následoval rozvod a mezi tím rozvodem a otěhotněním jsme ještě stihli svatbu :) na jednu stranu bych Ti ráda napsala, že to bude dobré, že si všechno vyřeší a budete šťastná rodinka, ale vzhledem k tomu jak se zachoval si myslím, že Ti bude lépe bez něj :(

Kukacka123
Závislačka 3339 příspěvků 07.12.18 13:28

@Malike pises mi z duse :kytka: drz se, zakladatelko, tes se na miminko :srdce:

Uživatel je onlinejanny079
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 07.12.18 13:52

Mozna je na to lepsi prijit ted nez pozdeji. V kazdem pripade ti dal darek nejkrasnejsi. Miminko. Pokud je aspon trochu chlap nenecha te v tom uplne samotnou a pomuze ti aspon financne, kdyz ne osobne. Pokud ne, neves hlavu, zvladnout se to da. Nech nektere veci plynout a uzivej si broucka v brisku. At vsechno dobre dopadne! :hug: :srdce:

Leni_2019
Stálice 82 příspěvků 07.12.18 15:55

Třeba sama nezůstaneš.
Zkus si s ním o všem promluvit. Proč ti lhal ohledně žádosti o rozvod a proč chtěl, abyste měli dítě, když ještě není úplně připravený.
Než se ty sama jakkoli rozhodneš, vezmi na si to dostatek času.

Danulinka16
Závislačka 2551 příspěvků 07.12.18 19:25

Ahoj,pro chlapy to často bývá šok i když miminko chtějí,smířit se s tím,že najednou bude vše úplně a naprosto od základu jinak…Někteří to začnou vstřebávat ještě v těhotenství a někteří se s tím popasujou až když je mimčo nějaký čas na světě…Jinak,třeba ti nechtěl lhát,jen má na vše dost času,ještě se k tomu nedostal atd…Můj manžel mi taky tvrdil,že už je podaná žádost o rozvod,ale byla reálně podána asi až za rok,co jsme byli spolu (podávala ex,byli už rozejití,když jsme se seznámili).Ale to je trošku jiná situace,nechci se ho zastávat,ty musísš vědět,jaký je,jak se k tobě chová apod…Jen,že prostě ne vždy Ti chlapi reagují,jak bysme si představovali..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 07.12.18 20:05

Chybí mi tady nějaká sebereflexe ze strany zakladatelky. Źe ON jí řekl, že se nechce chránit a ON jí něco sliboval ji přece nezbavuje možnosti se zamyslet, jestli i ona chce mít dítě s ženatým chlapem, nebo jestli ona třeba raději nepočká, až budou skutečná rodina. Vždycky je to přeci hlavně žena, kdo se o dítě pak musí celoživotně starat bez ohledu na to, jestli si to tatínek rozmyslí nebo ne. Jestli je nějaká žena ochotná otěhotnět, protože ON to chce, pak je to především její problém nést za to následky. Zvlášť když žije se ženáčem, kterému věrnost až tak na srdci neleží, by měla být ostražitá a rozhodně si počkat, až si svoji rodinnou situaci vyřeší.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34287 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 21:06

:hug: :hug: To bude dobrý. Pokud se na tu malinkou tečku, jak píšeš, těšíš ty a raduješ se, tak je všechno v pořádku. Dárce se již projevil, že nedokáže svoji situaci řešit, žít stále nerozvedený roky s novou partnerkou… to už samo o sobě něco vypovídá. No čas ještě ukáže, třeba opožděný tatík půjde do sebe a nějakou tu otcovskou roli ještě splní. A pokud ne, tak se taky svět nezboří. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 21:41

@Danulinka16 my to meli treba naopak :lol: …Miminko jsme chteli, snazili se 8 mesicu a kdyz jsem videla dve carky,tak to seklo malem se mnou :mrgreen: … Ted jsme za polovnou oba se moc tesime :oops: …uplne se za mou reakci stydim, ale rikam si, ze v tom mohl byt nejaky prvopocatecni sok :mrgreen:

Danulinka16
Závislačka 2551 příspěvků 07.12.18 21:55

Anonymní slunečnice : Neboj,já to měla úplně stějně :D o první jsme se snažili 2 roky a docela dlouho jsem se s tím psychicky vyrovnávala,už jsem si málem hledala psychologa,ale po prvním trimestru to přešlo a já se začala těšit.A ted jsem si strašně další mimčo přála,manžel ani už ne a nastalo to u mě opět.Manžel se dokonce těšil dřív než já,ale minuly zase první tři měsíce a už jsem celá nedočkavá.30tt.Ale tentokrát mě ty moje psycho stavy nerozhodily,řekla jsem si,že to zase přejde :)

Keshi
Závislačka 3127 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 23:04

Nechal ti ze sebe to nejlepší co mohl. Opatrujte se…i s tečkou. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 02:30

:mavam:
Trošku mi to připomnělo můj „příběh“. Ve zkratce - Byla jsem s rozvedeným, co měl 6ti letého syna, u sebe na víkendy. Po pár měsících chtěl dítě, respektivě by mu nevadilo, kdyby přišlo a ještě lepší, kdyby to byla dcera. Po nějakém pátku se tak stalo. Přišly dvě || a nakonec to bude holka :oops: Vztah nám začal klopýtat, nebyl nijak nadšený… A to dceru vždy chtěl … ve 20týdnu mě opustil s tím, mě už nechce, k tomu malému nic necítí. A kde byl problém? Začal si zpět s ex manželkou a prý ho zajímal jen syn :lol: no… :lol: jsem v 8 měsíci a za celé těhu mi nenapsal důvod proč to takhle dopadlo a co dál. Řekl jen, že nechce být v rl a holku nechce! Jsem sama, kdo se na maličkou těší, vše mám zkomplikovaný, občas se bojím, že to nezvládnu, ale mé dítě je pro mě smyslem života. Nikdy bych na potrat nešla a nelituji, že jsem a budu na to sama. Za ten tlukot srdce, později objetí, krásných slov, mi to stojí a dokážu to!! A nervy, ty už jsem hodila za hlavu - nebudu přece trápit miminko :*

Přeji ti hodně zdraví, ať vše dobře vychází :srdce: Hlavně se nenervuj, zkus být v klidu a na něj se vykašli ;) Pokud sám nebude chtít, nepřinutíš ho ( to už jsem taky marně zkusila). Jen můžeme tiše doufat, že jim to docvakne a přiblíží se, alespoň k těm dětem, vždyť ty za nic nemohou :*

Vložit nový komentář