// červen 2018

1080
25.6.18 18:10

// červen 2018

Ahoj, najde se tu někdo, kdo našel tenhle měsíc //? Já měla poslední ms 20.5. Čekáme třetí dítko. Budu ráda, když se někdo přidá a můžeme těšení sdílet společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3783
25.6.18 19:11

Huraaa, konečně :lol: nechtěla jsem být první :lol: :lol: já našla v sobotu //, po prvním měsíci snažení a taky čekám třetí ;) poslední MS byla 27.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
25.6.18 19:39

Ahoj. Tak to je fajn že jsi na tom stejně. Jak máš staré děti? Já má dva kluky 4 a 7 let. Tajné doufám v holčičku. My se teda chtěli začít snažit až v září… Ale co už. Budu mít další zimní ditko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
25.6.18 19:57
@admenL píše:
Ahoj. Tak to je fajn že jsi na tom stejně. Jak máš staré děti? Já má dva kluky 4 a 7 let. Tajné doufám v holčičku. My se teda chtěli začít snažit až v září… Ale co už. Budu mít další zimní ditko :lol:

Neee, jarní dítko! :lol: máme kluka 5 let a holčičku 2 roky ;) takže je to jedno, hlavně ať je zdravé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
25.6.18 19:57

Já našla dvě čárky minulou neděli. Poslední ms 19.5 a ditko čekám první. K doktorce jdu až 9.7, tak snad bude vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
25.6.18 19:59

@Magicstan :srdce: gratuluji. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
25.6.18 20:01

A jak se jinak cítíte? Mě dneska strašně bolí hlava. Prsa a pod neboli. Uvidíme až se to rozjede. Já jsem trošku plasan, mezi kluky jsem měla zt tak se více pozoruji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
25.6.18 20:03

@admenL děkuji a také gratuluji… asi jako zkušená matka nejsi tak vyplasena jak já… hlavně jsme se snažili 9 měsíců, takže je už trosku vymodlene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
25.6.18 20:08

Mě není teda nic kromě toho, ze mě trochu bolí prsa… ale ráno jsem se rozkaslala a málem se pozvracela, to mě teda docela překvapilo… myslela jsem, ze mám ještě alespoň týden čas na nějaké nevolnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
25.6.18 20:24

Já jdu k dr. až 17.cervence, má dovolenou :zed: no holky, prsa bolí, hlava bolí a druhý den je mi ráno a dopoledne pěkně zle :poblion: žaludek na vodě. Dneska jsem ještě dělala druhý test v balení a už úplný dálnice a to měla MS přijít až ve středu. Doufám že to nebudou trojcata :lol: :lol: předchozí dvě těhotenství byly úplně v pohodě a bez obtíží, když nepočítám poslední týdny před porodem :lol: takže to co teď zažívám vůbec nechápu :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14327
26.6.18 03:38

Dobrý den,

v první řadě – gratulujeme! :) A také připomínám, že v soukromých skupinách se už maminky se stejným datem porodu v soukromí a přehledně baví, dávají si tipy a rady a prožívají svá těhotenství společně. Nechcete se k nim přidat? :kytka:

Zdravím :mavam:
adminka Eliška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
26.6.18 07:11

@admin jj, skupina pro březen 2019 ještě není, protože je to hodně čerstvé, tak ještě počkáme :) i když @admenL a @Magicstan vám asi TP vychází na únor, že? :think: podle poslední MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
26.6.18 09:37

@Lainaire8 jj mě vychází tp na konec února.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat