Únor 2019 porod

Anonymní
11.6.18 19:21

Únor 2019

Únor ještě moc rozjetý není, protože je to poměrně čerstvé, ale kdyby si chtěl někdo popovídat, tak se můžete připojit.
Akorát teda zatím radši ještě anonym, protože je to poměrně hodně čerstvé
S.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.6.18 19:36

Zdravim :mavam: moc rada se pridam :) My v unoru cekame treti miminko :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.18 19:43

Tak to moc gratuluju. My druhé po mnohaletém snažení, takže takový malý zázrak.
S.

• Citovat
  • Nahlásit
11.6.18 19:59

Případně je tu soukromá skupinka TP leden/únor :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
30.7.18 11:39

Ahojda :mavam: , také mám termín porodu začátek února. Tento týden mě čeká velký UTZ. Tak jsem napjatá :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.18 09:10

Unorcatka na FB

Holky je i Facebookova skupinka unorcatka 2019 :) kdybyste chteli :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
11
27.9.18 09:25

Ahoj, tak ja mam termin 31.1., ale může to být driv i později, takže nejspíš patřím sem.. A kdy máte termin vy ostatní? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
27.9.18 09:28

Ahoj, tak ja mam termin 31.1., ale může to být driv i později, takže nejspíš patřím sem.. A kdy máte termin vy ostatní? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
27.9.18 10:46

@Vodnari
Ahoj, já mám termín 3.2. , ale jak píšeš může to být dřív nb později :) . Mohu se optat copak čekáš zdali holčičku nb chlapečka? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.9.18 20:13
@RadaHa píše:
@Vodnari
Ahoj, já mám termín 3.2. , ale jak píšeš může to být dřív nb později :) . Mohu se optat copak čekáš zdali holčičku nb chlapečka? :)

Ahoj, jj, až se ten malý človíček rozhodne prijit na svět, tak tu prostě bude a bude to prekvapeni kdy. Čekám chlapečka a ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
1.10.18 13:01

@Vodnari Já budu mít holčičku tak snad se to už nezmění :D . Bude to naše první miminko. Vy už nějaké máte nebo také čekáte první? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.10.18 21:52
@RadaHa píše:
@Vodnari Já budu mít holčičku tak snad se to už nezmění :D . Bude to naše první miminko. Vy už nějaké máte nebo také čekáte první? :)

Taky první.. Chteli jsme holčičku, ale když nam rekli, ze to bude chlapeček, byla jsem najednou moc šťastná a hlavně ráda, že je malý v pořádku????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.10.18 21:53
@Vodnari píše:
Taky první.. Chteli jsme holčičku, ale když nam rekli, ze to bude chlapeček, byla jsem najednou moc šťastná a hlavně ráda, že je malý v pořádku????
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.10.18 21:54
@Vodnari píše:
@Vodnari píše:

Ups, davam tam smajlika a misto neho mi tam pak nabehnou otazniky, no nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
3.10.18 22:12

@Vodnari Já si zase přála moc holčičku, ale od prvního pozitivního testu jsem měla dojem, že to bude chlapeček. :D I na velkém utz ve 20tt jsem říkala paní doktorce, že to je kluk že to prostě vím a ono prd holčička jak vyšitá tak snad tam nic do příští kontroly nedoroste :D . Chlapečka bych také chtěla, ale jako první jsem si prostě vysnila holčičku. Každopádně ať je to holčička nebo chlapeček obojí je radost o tom žádná :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat