Roční prohlídka u lékaře

30.5.07 12:28

1 - roční prohlídka u lékaře

Ahoj holky mám na vás prosbu. Co všechno by měl lékař kontrolovat u dítěte na 1 roční prohlídce. Mám z toho smíšené pocity. Byli jsme u našeho lékaře a za 4 minuty jsme byli hotoví. Pouze si ho poslechl, koukl na zuby, pindíka a to bylo vše a řekl nám, že máme zase přijít v roce a půl. Myslíte, že to stačí?
Děkuji
Kubinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
30.5.07 12:34

Pokud se pamatuji, tak my tam byli tenrkát déle-kontrolovala fontanelu, oči(zda nešilhá), zuby, páteř, hmatem bříško, varlátka, zkusila malinko přetáhnout pindíka, a šlapky na nohou.
taky se ptala, zda říká aspoň tři slůvka, zda rozumí jednoduchým pokynům, předvedl tam paci paci, pápá, jak je velký a jak se má:) tot zhruba vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
30.5.07 12:36

tak u nas doktorka taky poslechla, podivala se na zub a do krku, prohmatala brisko, zkoukla sestoupla varlatka a na hlavicce velikost fontanely. Zvazila, zmerila celkovou vysku a zmerila „biceps“ a obvod hlavy. Kontorlovala zrak a sluch - jednoduse. K tomu se ptala , zda jeste kojime, jak nam jdou prikrmy. Taky na psychomotoriku - cili co umi (chodi, leze, jaka umi slova,…). Snad jsem na nic nezapomnela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
30.5.07 13:11

Tak u nás to probíhalo podobně jako u fontain, takže si myslím, že to Váš Mudr malinko odflákl :roll: , ale pokud jste s ním jinak spokojený ještě bych ho nezatracovala. Opatrujte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
30.5.07 13:12

Pardon u kristain, nevím na co jsem myslela, když jsem to psala. Omlouvám se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
30.5.07 21:04

:lol: fontain, to se ti povedlo Majčus :lol: :lol:

U nás to, co u holek a ještě měřila obvod hlavičky a myslím že i hrudníku :wink:
Nevím, jestli to ten váš lehce neodfláknul :roll: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
19.1.12 23:42

Na roční prohlídce jsem byla včera,syn má 80cm a 13150g,je to velký kluk :srdce:
Ale-nesedí,neleze-prostě se mu nechce,jen se plazí a to fakt rád,pořád a rychle,prošmejdí byt za minutu:-) Hraje si na bříšku,na zádech,nebo na boku,z boku už jsou náznaky,že by si i sednul.
Ptala jsem se doktorky(ona je super a mám v ní důvěru) a ta říkala,ať to neřeším,že každé mimi má své tempo a navíc manžel byl prý stejný lenoch,chodit začal až v 18měsících.. Já prý začala v roce..
Depku z toho fakt nemám,ale aspoň lézt by mohl začít(hodně péruje na kolínkách)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama