Parazité u dětí

21.5.07 23:23

Parazité u dětí

Ahoj holky,
prosím mám na Vás takovou prosbu. Náš pes má pravděpodobně nějakého parazita (tasemnici, škrkavku nebo něco).Nejsem si tím jistá, ale bojím se,že ano i přesto, že pravidelně odčervujeme. Strašně se bojím, že mů malý ( 1 rok). Od něj něco dostal. Je úplně v pořádku, ale hrozně se bojím. Hygiena je u nás vysoká, ale přece jen někdy na psa šahá a pak si dá třeba prstíky do pusy a leze po zemi. To se fakt uhlídat nedá. Malý nemá žádné příznaky, ale myslíte, že se to dá nějak zjistit, abych měla jistotu? Četla jsem, že člověk tyto parazity může mít a několik let se to vůbec nemusí projevit.
Prosím napište jestli jste se s tím někdy setkaly.
Moc děkuji
Kubínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
22.5.07 08:46

ahoj, z čeho usuzuješ, že váš pes má parazity? A jak často ho odčervujete?
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
22.5.07 09:20

Pokud nenajdes nic ve stolici, u psa ani u ditete,a dite normalne pribira, myslim, ze plasis zbytecne. Dalsi parazit je mozne zjistit z krve, ale to je spis o exotickych druzich, ne skrkavky, a roupy. Pri tasemnici se hubne velmi velmi rapidne.
A pak mas skrecky a pod, a ty zase nejdou ze psa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5264
22.5.07 12:52

Aby člověk chytil parazita od psa je velmi malá pravděpodobnost. Byl o tom super článek myslím ve Světě psů. Jestli pravidelně odčervuješ (jednou za půl roku) tak se neboj. :wink:
U těchto parazitů by malej musel přijít do styku s infikovaným psím trusem :wink: Jinak se nepřenáší a nebo sníst infikované maso, ale hádám, že pejska do krve neokusuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jarca Hoskova
8.2.13 13:23

paraziti

Diagnostickým přístrojem Salvia. Doktoři to nezjistí, jsou nevědom a popírají to.
I přes odčervování psa to dítě může chytit. Vyhledejte si články od ing. Bláhové z Brna. Jarca

• Nahlásit
  • Citovat
153
8.10.13 20:33

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenosti s tím přístrojem Salvia na měření parazitů v těle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
8.10.13 20:36

Hrozna hysterie :roll: sahl na psa a pak si dal ruce do pusy?! Me asi omejou, navic ten pristeoj na mereni parazitu? Naco proboha, jestli to neni v ho*ne tak ho nema. Boze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
8.10.13 20:39

Parazity máme všichni v těle :))) i děti bohužel
http://www.moje-pravdy.cz/…odi-paraziti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.13 20:52
@Fascinante píše:
Parazity máme všichni v těle :))) i děti bohužel
http://www.moje-pravdy.cz/…odi-paraziti

tak co jsem četla názor několika lékařů tak toto je celkem velká snůška bludů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
8.10.13 20:58

@anickadomnik lékař popíral že tito parazité neexistují nebo co??
tomu nevěřím zase já

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
8.10.13 20:58

Dopřej ditětí pár škrkavek, aspoň nebude mít alergi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
8.10.13 21:01

A zkušenosti s tím přístrojem nikdo nemá??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.13 21:04

@Fascinante ne lékař nepopíral existenci parazitů ale četnost výskytu která je udávaná v tomto článku. Mě osobně zaráží třeba věta o tom jak klientka zhubla 6 kg za 14 dní bez diety, vysvětleno je to tím že v sobě měla takové množství parazitů, že když je vyloučila tak zhubla. Stejně jako nevěřím tomu že když své dítě odčervím tak ho uzdravím z jeho nemoci… takových pokusů už tu bylo hodně a někdy bohužel i tragické

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
8.10.13 21:10

@anickadomnik já odčervovat dítě nebudu :)
ale chtěla bych minimálně detoxikovat sebe :)
pokud se podíváme na knihy od Sergeje Lazareva ten taky popisuje jak jsme zanesení parazity celá populace a jaké z toho plynou nemoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
8.10.13 21:10

Tragické? například?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu