1. trimestr - nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:24
1. trimestr nevolnosti

Ahoj holky, jsem v 9tt a už od méně jak 6tt mám šílené nevolnosti. Nezvracím, ale je mi pořád na zvracení, nedokážu se najíst, pořád sw mi vrací průjem, do toho mám migrény.. No šílené. Tohle je moje druhé těhotenství a je ještě horší jak první a to je teprv začátek. Nevíte co by zmírnil ten pocit na zvracení a „plnosti“? Budu vděčná za každou radu. Takhle špatně se mi dělá i venku a proto teď raději moc ven nechodim :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 9. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kristencupcake
Stálice 69 příspěvků 09.05.19 19:27

Mě pomáhá pravidelně jist a nebo cumlat bonbóny nebo něco takového :). Jak jsem začala jist pravidelně, tak už mi je o něco lépe, ale jakmile se nenajim včas, většinou jim tak po 3 hodinách, tak je mi neskutečně zle

sediza
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 09.05.19 19:28

Mně pomáhalo nenechat klesnout hladinu cukru v krvi mic nízko. Taky jsem přibrala v tehotenstvi 25kg. Nastesti jsem zacinala na 47kg. Jedla jsem i bonbony, sušenky, vsechno. A nejhorsi to bylo dopoledne. Po obede to uz bylo lepsi. Dneska bych se uz snažila jist slozitější cukry a rano k sacharidům ibilkoviny, ale plany muzou byt a vzpominam si, ze jsem byla rada za vycucany bonbon a nepoblila se :lol:

pikola
Generální žvanilka 20882 příspěvků 09.05.19 19:28

Mě to přešlo ve 14.tt
Radu nemám, přežít. Zkus jíst malé porce častěji.

7.straka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 09.05.19 19:29

Měla jsem tohle v obou těhotenstvích. Zvracela jsem několikrát denně. U druhého jsem hodně ztratila na váze a pak mi doktor napsal čípky proti nevolnosti, to trochu pomohlo. Krom čípků nic. Respektive úleva vždycky tak na jeden, dva dny - kola, láká od okurek, zázvorová lízátka, hemeopatie, nic. Jen se můžeš uklidňovat, že silné nevolnosti vyvolává silný, dobře se vyvíjející plod. Držím palce :hug:

Annabela11
Závislačka 3649 příspěvků 09.05.19 19:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 9tt a už od méně jak 6tt mám šílené nevolnosti. Nezvracím, ale je mi pořád na zvracení, nedokážu se najíst, pořád sw mi vrací průjem, do toho mám migrény.. No šílené. Tohle je moje druhé těhotenství a je ještě horší jak první a to je teprv začátek. Nevíte co by zmírnil ten pocit na zvracení a „plnosti“? Budu vděčná za každou radu. Takhle špatně se mi dělá i venku a proto teď raději moc ven nechodim :(

Me nepomahalo vůbec nic :,( casem to přešlo…nerada na to vspominam..

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 09.05.19 19:43

Me pomahalo jist… pribrala jsem 28 kilo… ale zjistila jsem, ze pomahaji i zvykacky. Vydrz, je to humus. Ja teda blila 3 mesice v kuse. Jak 3 mesicni nechutna kocovina…

M-A
Kecalka 287 příspěvků 09.05.19 19:43

Me je blbe furt, 30 tyden, nahore 5 kilo za cele tehotenstvi zatim. Me teda nepomohlo nic, trpela jsem a trpim porad, me ale nejvic vadi piti, ne jidlo. Je to hnus a uz se tesim az porodim a bude mi, douuufam, dobre uz po pul roce…

09Veronika09
Kecalka 378 příspěvků 09.05.19 19:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 9tt a už od méně jak 6tt mám šílené nevolnosti. Nezvracím, ale je mi pořád na zvracení, nedokážu se najíst, pořád sw mi vrací průjem, do toho mám migrény.. No šílené. Tohle je moje druhé těhotenství a je ještě horší jak první a to je teprv začátek. Nevíte co by zmírnil ten pocit na zvracení a „plnosti“? Budu vděčná za každou radu. Takhle špatně se mi dělá i venku a proto teď raději moc ven nechodim :(

Já měla to stejné, bylo mi takhle zle každý den celé tři měsíce, jediné co trošku pomáhalo bylo pořád mít něco v puse, neustále něco malého ujídat a hlavně žvýkačky, ty mně zachránily. měla jsem hroznou pachuť v puse takže po každém jídle mě pomohla žvýkačka. Jinak nesnášela jsem pach koupelny a ovocné sprchové gely. Pokud jsem šla do koupelny, tak jsem kápla trochu octa do vany nebo do umyvadla a tahle „vůně“ mi pomohla, abych v té koupelně přežila :-D ale jednou tohle přejde neboj :-)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10156 příspěvků 09.05.19 19:51

Buď ráda že nezvracis :D mě bylo zle od nějakého 8tt, ale zvracela sem i čistou vodu. Jediné co jakz takž pomohlo byla zazvorova lízátka a ledová Cola. Bohužel u mě to nepolevilo ani v druhém trimestru, postupně se to teda lepsilo, ale i tak je mi občas špatně a to už sem pár dní před porodem :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 20:06

To mě nestrašte, že to nepřejde ani v 2. trimestru :D :D v prvním těhu mě to přešlo ani sama nevím jak.
Já se ráno nemůžu najíst, to mě natahuje ze všeho co vidím :D sladké pití nemůžu ani vidět takže cola nepřipadá v úvahu :( zkusím ty lízátka, to mě ani nenapadlo.
Nejhorší je když mám fakt hlad. To sním ani ne čtvrtku a už je mi zle. No budu to muset přežít..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 20:35
@pikola píše:
Mě to přešlo ve 14.tt
Radu nemám, přežít. Zkus jíst malé porce častěji.

A mne to zacalo ted AZ ve 14. tt :roll:

Uživatel je onlineVenesí
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 09.05.19 20:40

Mě to přešlo v 19tt. Pomahal mi meloun z lednice, cumlat kostku ledu, ruská zmrzlina…Jinak suchej chleba s vodou… Jinak lizatka, zazvor, antimetil, nux vomica… vše k prdu.. musi se to přežít :?

Zuzkazbrna
Stálice 55 příspěvků 09.05.19 20:46

Taky jsem nezvracela, ale na zvraceni mi bylo 2 mesice v kuse, ze vseho, diky bohu ze to v nejakym 16. tydnu preslo :dance:
Me pomahalo kazdy rano nez jsem vstala z postele si dat par susenek, pak pocucavat Colu cely den, na bliti mi nebylo jen z bananu, gumovych bonbonu a ze zmrzliny..pak jsem pridala i kompoty broskvi a merunek. Na nicem jinem jsem nefungovala, no zivotosprava silena, ale v tu chvili mi to bylo fuk :pankac:
A ano, jist kazde snad 2 hodiny..staci si neceho kousnout..drzim palce, byl to fakt des :hug:

Kiminkkka
Kecalka 209 příspěvků 09.05.19 20:47

Mě nepomáhalo vůbec nic..
Vždycky jsem byla úplně ráda, že jsem se najedla a že mi dokonce něco i chutnalo a za 20 minut jsem běžela zvracet :'( Potom jsem spozorovala, že musím hned jak otevřu oči, něco sníst a pomáhaly mi horké čaje hned ráno (ale zase - měla jsem ráda mátové a potom mi najednou bylo šoufl i z nich - takže jsem musela střídat a prostě přetrpět.. zkončilo to nějak kolem 16tt..
Ale měla jsem i stav, kdy jsem nemohla vůbec do obchodu, protože jídlo kolem mě mi dělalo zle. Doma jsem se zavírala v ložnici, když chlap vařil, abych to necítila atd.. :D Mazeec, naštěstí už je po všem a máme se dobře. Tak držím palce aby jsi z toho taky rychle vybruslila :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama