1 trimestrialni screening

1642
17.5.21 17:45

1 trimestrialni screening moje nervy .

Dobré odpoledne,
Dneska jsem absolvovala screening.

Vyšlo mi to na

Trizomie 21. 1 z 311
Trizomie 18 1 z 8693
Trizomie 13. 1 z 1565

Sijove projasnění je 2,35

Je mi 37 let a na příští týden jsem objednána na genetiku. Vůbec se v tom nevyznám. Doktorka mi řekla, že je to negativní…ale že jsem na hranici. Tak vzhledem k mému věku ještě genetiku. S nervama jsem úplně víte kde. Měli jste to holky taky takhle? Já nemůžu ani mluvit jak na to myslím. :,(

Díky za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1341
17.5.21 17:47

Tak on uz ten vek vsechny ty ukazatele zhorsi. Pockej na genetiku a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
17.5.21 18:10

Já myslím, že vzhledem k věku ty výsledky ještě nejsou tak špatné. Jakmile ti je víc než 35, tak to automaticky hází horší čísla, s tím se musí počítat. Ale neznamená to, že je nutně nějaký problém. Na genetice všechno podrobně vyšetří a budeš mít jasno.

Zatím se zkus uklidnit. Jsou ženy, které měly výsledky daleko horší a narodilo se jim zdravé dítě. Jestli byl ultrazvuk ok, tolik bych se nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
17.5.21 18:55

@annali googluji celej den a je to tak. Ale přesto. Nemůžu se spoléhat že takhle to budu mít i já. Ale jsem klidnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
17.5.21 19:25

@Marion84 vzhledem k věku je to v klidu. Měla jsem horší, genetiku jsem odmítla :think: věk dělá hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
17.5.21 21:36

Negativní…není třeba se tím dál zabývat…užívej těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
17.5.21 21:47

A jaké máš celkové riziko? Já měla v 37 letech 1:190. A je z toho 3,5 letá zdravá divoška. Neboj, na genetice Ti vše vysvětlí a jak tady píšou holky, ten věk to hodně zhorší. Mě tenkrát řekla genetička hodnotu bez započtení věku a bylo to úplně někde jinde. Takže já věřím, že to bude v pohodě. I když, co si budeme povídat, jsou to nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat