10 týden těhotenství

8.10.19 15:55

10 tyden tehotenstvi

Ahoj, jsem v 10 tt…nevolnosti mi trvaji cely den i noc jsem hotovo :,(…dr nic moc nedelaji jen mi davaji prasky, ktere stejne nepomahaji a navic jen co se napiju vody, nebo se rano najim udrzim to v sobe max 15 sec. a uz bezim :nevim:..nedokazu vubec nic snist, zaludek to vubec nebere
cely dny jen lezim:nevim: nic jinyho mi nejde…
jsem v zahranici, takze dr nic moc
myslite ze by v cr udelali neco vic? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.10.19 16:01

Tak pokud v sobe neudrzis ani vodu, tak si myslim ze u nas by te treba na chvili hospitalizovali. Hrozi ti dehydratace a teoreticky to klidne muze byt nejake strevni onemocneni jestli je ti vazne tak zle a taky nemusi samozrejme, ale neprijde mi ok ze se nedokazes ani napit vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
8.10.19 16:01

Neudělali. Max když neudržíš fakt ani Tekutiny, tak tě pošlou do nemocnice na kapacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:11

Dehydratovana jsem byla..byla jsem na kapackach 1 noc a rano me pustili…ne nejde mi vubec nic polknout :mask: kdyz vypiju vodu citim strasnou tezkost…a dneska jsem nejedla jen rano jogurt, kterej ve me vydrzel par sec.
ja vazne nevim co delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
8.10.19 16:15

No jogurt po ránu bych nedala ani jako netěhotná. Zkoušelas zázvor? Colu po lžičkach? Musíš vychytat co tu sedne, u každého je to jiné. Hodně lidí doporučuje třeba pár piškotů ještě než vůbec vstanes, prostě nebýt úplně nalačno. Mě hodně pomáhal třeba studený meloun, u prvního syna zas citrony, ale u druhého mi z kyselého bylo zas zle :D prostě zkoušet a vychytat co udrzis. Já tedko se druhým žila víceméně o Cole, tom melounu a čokoládě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:18

Mě pomáhala ledova kola a sladké. Jednu chvíli jen coko zmrzlina, naskrabnout na lžičku jen aby se rozpustilo na jazyku… Ale prozvracela jsem obě těhotenství do 5. Měsíce a někdy nezabralo nic. Musíš zkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:25

Zkousela jsem vsechno :,( :,( :,( jedine jogurt mi rano sel snist

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
8.10.19 21:40

Banán je dobrý proti nevolnosti… to jediné jsem ráno jedla… ale to že ani pití je hrozné.. :( snad ti bude brzy lip… já spíš trpěla na kolabování a velkou slabost… zvracela jsem jen jednou a jsem v 15tt… ale nevolnosti byli cca do 11 týdne, ale udržela jsem to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 22:41

Je to vazne hruza, uz skoro dva mesice :nevim:
dokazu jen lezet, spat, zvracet…modlim se aby to uz prestalo :oops: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu