Reklama

1/10 zastaví - co na to říkáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LindaPraha
Extra třída :D 12697 příspěvků 12.09.18 11:36
1/10 zastaví

Tak co říkáte odhalení kauzy Kazma vs. Leoš Mareš? Ta písnička je chytlavá :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Meily
Stálice 73 příspěvků 12.09.18 11:38

Písnička je moc hezká :) to se jim teda povedlo.
Já jsem čekala, že to nebude jen tak a pořád jsem si říkala, kdy přijde to epický video, kdy si všichni sednou na zadek :)

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 12.09.18 11:50

Moc se mi líbil ten záběr kdy má Kazma v ruce telefon s videem Mareše, kdy na Instagramu téměř pláče a v pozadí záběry z ranní schůzky, kdy s ním Mareš suverénně vyjednává… Zajímalo by mě, kde to víc hrál. ;) Ale jinak se to Kazmovi povedlo. Musím se mu v duchu omluvit, že jsem si myslela, že je uplný trotl.

Celina
Závislačka 2885 příspěvků 12.09.18 11:59

Několik měsíců musel s týmem vymýšlet, jak ven z původní naprosto nepovedené akce. Vše, co udělal předtím, bylo super, ale tohle se prostě nepovedlo, kompars některých vyčpělých "celebrit " na tom nic nemění. Myšlenka 1/10 :palec: , ale to se muselo "dolepit " dodatečně.

LindaPraha
Extra třída :D 12697 příspěvků 12.09.18 12:01

@berusa.m Leos je dobra herecka, ze :))
Mne se libilo: „O Ferrari tu vubec nejde“ a ten zaber na nekolik kousku aut :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 12.09.18 12:05

O co jde?

Janee19
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 12.09.18 12:08

mně to přišlo celkem slabý, ale je fakt že ten boom pro mě byl prostřeno, kdy to fakt mělo šťávu a překvapení na konci…

tady už na začátku z toho číšilo to: hele, děláme něco pro dobrou věc, žádný překvapení, ani ten fórek s Marešem mě neuchvátil, protože i tak to mohlo být hrané. A asi jsem asociál, ale krom té bouračky jsem nic nezaregistrovala, žádné poutače atp., natož abych o tom měsíce četla v bulváru… Takže zas tak moc se asi o tom nemluvilo. A nehrabe se to na Kazmovy kousky jako výlet na mistrovství do Ruska, fiktivní Bieber atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:11
@Celina píše:
Několik měsíců musel s týmem vymýšlet, jak ven z původní naprosto nepovedené akce. Vše, co udělal předtím, bylo super, ale tohle se prostě nepovedlo, kompars některých vyčpělých "celebrit " na tom nic nemění. Myšlenka 1/10 :palec: , ale to se muselo "dolepit " dodatečně.

Až na to, že tohle byla původní myšlenka, hned jak se Leoš vsadil, tak to kluci s Kamilem vymysleli. O auto opravdu nešlo, Kamil jich může mít několik. Vím to z první ruky, manžel se podilel na přípravách. Vše bylo tak, jak má být, až na ten Leošův herecky vykon. Kdyby ten nebyl, tak by z neho byl ten hrdina, jaký měl být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:12

@Janee19 ať je to jak chce povedené nebo ne, to je úplně fuk. Podívá se na to každý a o to šlo. To je ten viral

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3279 příspěvků 12.09.18 12:13

náhodou, povedlo se jim to, jestli na ty stránky koukne byť jeden člověk a jestli zastaví u nehody, tak to smysl mělo. takovy boom jako u prostřena to nebude, to bylo jedinečný, ale i tak se mi to líbí. a písnička super.

jen by mě zajímalo, jestli o tom Leoš fakt nevěděl, ale to se stejně nikdy nedozvime.

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 12.09.18 12:15
@debra.morgan píše:
náhodou, povedlo se jim to, jestli na ty stránky koukne byť jeden člověk a jestli zastaví u nehody, tak to smysl mělo. takovy boom jako u prostřena to nebude, to bylo jedinečný, ale i tak se mi to líbí. a písnička super.jen by mě zajímalo, jestli o tom Leoš fakt nevěděl, ale to se stejně nikdy nedozvime.

Myslím si, že fakt nevěděl.

Janee19
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 12.09.18 12:15
@Anonymní píše:
@Janee19 ať je to jak chce povedené nebo ne, to je úplně fuk. Podívá se na to každý a o to šlo. To je ten viral

jo, na videa s Kazmou se podívá „každý“, takže kdyby jen seděl na hajzlíku a točil, bdue to mít ten stejný efekt :mrgreen:

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 12.09.18 12:16
@Celina píše:

To mě taky napadlo. Docela to mu i věřím. Dokonce jsem četla že doména 1/10 byla registrována až 14 dní po té fingované nehodě. Takže to vypadá, že si těch 14 dní Kazma vymýšlel, jak z toho vybruslit.

Celina
Závislačka 2885 příspěvků 12.09.18 12:22
@berusa.m píše:
To mě taky napadlo. Docela to mu i věřím. Dokonce jsem četla že doména 1/10 byla registrována až 14 dní po té fingované nehodě. Takže to vypadá, že si těch 14 dní Kazma vymýšlel, jak z toho vybruslit.

přesně tak…a nemusím na to mít "známé " ve štábu,jako anonym :lol:

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 12.09.18 12:25

Jinak když teda uplně vynechám proč a jak to Kazma dělal…statistika 1/10 zastaví u nehody je dost špatná. Ale upřímně, opravdu mi chcete tvrdit, že do teď lidi nevěděli, že u dopravní nehody musí či by měli zastavit? Že nevěděli, že by měli pomoct zraněnému člověku? Že po tomto videu si každý řekne: „Wow, tak to jsem netušil a příště zastavím.“? To asi těžko. Buď to v člověku je a pomůže nebo prostě ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama