11+5 Krevní testy na choroby, Downův syndrom apod.

24
26.11.19 09:52

11+5 Krevní testy

Ahoj holky, ráda bych se Vás zeptala, komu z vás dělali krevní testy, ohledně screeningu na choroby a nemoci? Údajně každé druhé výjde vysoké riziko, na Downův syndrom i nám to vyšlo a jsme z toho špatní. Tak uvidíme co ukáže ultrazvuk v nemocnici, na který jdeme za týden. Jak jste to měli vy? Řekli vám také, že tam je riziko a teď máte zdravé dítko? :hug: Popřípadně jaká čísla hodnoty Vám vyšli?
Moc Vám dekuji a přeji hezky zbytek dne :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1580
26.11.19 10:22

@Verqa15 dá se tady na to najít milion diskuzi… Předně bych se ne trápila něčím co ještě ani nenastalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
26.11.19 10:36

@Verqa15 moc tomu nerozumim…byla jsi na krvi, ale na UZ jeste ne? A uz vis, ze mas vysoke riziko na Downuv syndrom? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
26.11.19 12:28

Me v minulem tehotenstvi taky vysla spatne krev, nizke Papp-a a vysoke hcg, ve 13tt jsme byla na ultrazviku tam vse v poradku ale NT bylo 2,9…takze nam vysel screening pozitivni…v 16tt odber plodove vody ktera vysla v poradku…zjistili mi ale ze jsem zdrava prenasecka cysticke fybrozy, nastesti malej to nema..ale ted jsem tehotna a zase vysla krev hure…ve ctvrtek jdeme na screening tak uvidime..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
26.11.19 18:33
@michy123 píše:
Me v minulem tehotenstvi taky vysla spatne krev, nizke Papp-a a vysoke hcg, ve 13tt jsme byla na ultrazviku tam vse v poradku ale NT bylo 2,9…takze nam vysel screening pozitivni…v 16tt odber plodove vody ktera vysla v poradku…zjistili mi ale ze jsem zdrava prenasecka cysticke fybrozy, nastesti malej to nema..ale ted jsem tehotna a zase vysla krev hure…ve ctvrtek jdeme na screening tak uvidime..

Taky mi vyšla blbá krev, tak uvidíme. Do nemocnice na screening jdeme ve středu pristi týden. Tak uvidíme…Přeju hodně štěstí ať je vše oka :kissing_closed_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
27.11.19 09:34

@Verqa15 dekuji, vam taky preji aby vse dopadlo dobre. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
28.11.19 08:05

@Verqa15 já měla riziko na Downa 1:89, zaplatila jsem si Panorama testy z krve, vše na jedničku, 1. Screning sono také a jsem už 35 tt, malý je zdravý. Plodovku jsem odmítla… panorama testy stačí :palec:. Drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 11:16

Já měla riziko 1:82 a dost mě to sebralo. Dva týdny jsem čekala na odběr plodové vody- vůbec jsem to nezvládla, bylo to peklo, ty nervy. Já měla horší krev a NT 2,5- prý hraniční hodnota :nevim: Plodová voda dopadla dobře a všechna ostatní vyšetření taky. Teď jsem 23 tt. Nevím, zda bych do toho prvotrimestrálního screeningu šla znovu. Přečetla jsem všechny možné diskuze tady i na MK. Je to jen pravděpodobnost, ale v mém okolí to vyšlo vždy všem na jedničku, jen mě ne, tak jsem byla na šlupky. Moc Vám držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama