Reklama

12 den

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:34
12 den

Ahoj holky co myslíte jsem 12 den od Et dělala jsem si teh. Test ale měla bych dostat menstruaci cca další víkend mivam to nepravidelně, mám příznaky jako při ms bolest prsou obzvlášť v noci přes den to jde bolesti v podbrisku, tak mám strach abych to nedostala mivate taky po Et příznaky jako na ms a pak ste zo nedostaly? Zde příkladem fotku teh testu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 51914 příspěvků 30.09.18 10:39

Myslím,že mohu gratulovat.
A bolesti nenormální :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:40
@Petra Z píše:
Myslím,že mohu gratulovat.
A bolesti nenormální :kytka:

Bojím se abych to ještě nedostala :D a neodeslo to s ms … prave protože mám opravdu přesně jako na ms , příznaky …

Janli
Kelišová 5651 příspěvků 9 inzerátů 30.09.18 10:42

Příznaky ms jsem měla u každého prosperujícího těhotenství

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:44
@Janli píše:
Příznaky ms jsem měla u každého prosperujícího těhotenství

Tak to už jsem klidnější :D :*

Hvězda diskuse 51914 příspěvků 30.09.18 10:50

Taky jsem to tak měla po et,je to opravdu normální

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:52
@Petra Z píše:

Dobra , ja prave četla tady jak psalo plno ženských ze byli bez příznaků :D tak sem se lekla trochu nooo tak snad se zadari :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:53
@Anonymní píše:
Dobra , ja prave četla tady jak psalo plno ženských ze byli bez příznaků :D tak sem se lekla trochu nooo tak snad se zadari :srdce:

Byly*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 10:55
@Petra Z píše:

Jen ta čárka na testu se furt nějak tak drží ze není úplně silná , jak kontrolní tak sem i měla obavy aby neslabla už tYden ta čárka je furt tak nějak slabší od kontrolní a mám pocit ze moc nesili , dělám různé testy .

Baruunečka
Stálice 96 příspěvků 30.09.18 11:36

@Anonymní
Ja teda nejsem žádný odborník,ale myslim si,ze ta carka nemusí nijak zvlášť sílit. A hlavně je uplne zbytečný to porad kontrolovat a porovnavat. Akorat se tim stresujes… Důležitý je,ze tam ta carka je a ze je jasne videt,neni to žádný duch…Takze klid,nepozoruj to tolik a uvidis,ze to bude v pohode ;)

Hvězda diskuse 51914 příspěvků 30.09.18 11:40

Nepozoruj čárku ,taky jsem neměla přímo dálnici. Kdy jdeš na krev?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:43

@Petra Z dobre na krev mám jít do caru 8.10 ale ja to nevydržela minuly týden a už sem běžela jako samoplatce ve středu :D a hcg bylo 178 no teď jen zda roste :D

Hvězda diskuse 51914 příspěvků 30.09.18 11:48
@Anonymní píše:
@Petra Z dobre na krev mám jít do caru 8.10 ale ja to nevydržela minuly týden a už sem běžela jako samoplatce ve středu :D a hcg bylo 178 no teď jen zda roste :D

No to je hezký :D já měla 14 dní po transferu nějakých 350
Tak držím palce moc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:49
@Petra Z píše:
No to je hezký :D já měla 14 dní po transferu nějakých 350
Tak držím palce moc

Taky hezké :D mám maličko ale mám zavedeno 1 , 5 denní embrio

Hvězda diskuse 51914 příspěvků 30.09.18 11:56

Taky jsem měla 5 denní
A maličko,pak jsem měla nějakých 2500 a nedopadlo to.takze jedna hodnota nic neřekne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >