5. den po ET

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:24
5 den po ET

Ahoj, jsem 5 den po ET prsa co mě zezacatku boleli bolest už odezniva test co jsem zkoušela byl negativní dělala jsem mamatest 10, někde sem četla ze už 5 den by mohl být duch a furt nic :( není to ztracené už? Bojím se ze budu zklamaná je to moje první ET

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43616 příspěvků 23.09.18 14:34

Jseš totálně nadopovaná stimulačníma hormonama, který vyprchávají, hormonama na uspání vaječníků, jejichž hladina klesá, těhotenským hormonem píchlým na vyvolání ovulace, do toho do sebe nejspíš cpeš docela dost progesteronu, jehož hladinu se snažíš držet, no a do toho to embryo uvnitř může začít produkovat vlastní hormony. A tělo na tohle všecko reaguje stylem nahoru dolů, jeden den se cítíš tak a druhý onak. každý tělo je jiný a zatímco někdo zvrací týden po transferu, jiný má první příznak těhotenství, až když ho mimino začne kopat. Prostě stav po IVF je na pozorování signálů vlastního těla fakt extra blbej :mrgreen: Test udělej tak 14 dní od odběru vajíček, ať máš trochu jasno, to už bude Pregnyl či Ovitrelle pryč a zároveň by těhotenské hCG mělo být dost vysoko na to, aby bylo na testu něco vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:41
@ugluk píše:
Jseš totálně nadopovaná stimulačníma hormonama, který vyprchávají, hormonama na uspání vaječníků, jejichž hladina klesá, těhotenským hormonem píchlým na vyvolání ovulace, do toho do sebe nejspíš cpeš docela dost progesteronu, jehož hladinu se snažíš držet, no a do toho to embryo uvnitř může začít produkovat vlastní hormony. A tělo na tohle všecko reaguje stylem nahoru dolů, jeden den se cítíš tak a druhý onak. každý tělo je jiný a zatímco někdo zvrací týden po transferu, jiný má první příznak těhotenství, až když ho mimino začne kopat. Prostě stav po IVF je na pozorování signálů vlastního těla fakt extra blbej :mrgreen: Test udělej tak 14 dní od odběru vajíček, ať máš trochu jasno, to už bude Pregnyl či Ovitrelle pryč a zároveň by těhotenské hCG mělo být dost vysoko na to, aby bylo na testu něco vidět.

Ovitrelle už vyprchalo :) ale je pravda ze do sebe cpu estrofem , utros, plus půl tabletky predninson no tak uvidíme snad je ještě moc brzo dělat závěry , jen mě zarazilo ze plno lidem po 5 denní kultivaci už třeba ukázal test 5 den dusik a mě furt nic :D

ugluk
Hvězda diskuse 43616 příspěvků 23.09.18 14:51

Nesrovnávej se s ostatníma, fakt ne ;) Mám za sebou x IVF a dokonce ani u mě bylo každé trochu jiné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:55
@ugluk píše:
Nesrovnávej se s ostatníma, fakt ne ;) Mám za sebou x IVF a dokonce ani u mě bylo každé trochu jiné.

A zadarilo se ? Napoprvé tomu moc nevěřím máme ještě 7 embriku zamrazeno naštěstí tak bych šla kdyžtak na další pokus :D výsledky jsme měly v pohode s partnerem hlavně oboum je 25 tak tomu docela dávají šanci no ale i tak napoprvé se malokomu zadari hlavně na to furt myslím ikdyz každý říká ať na to nemyslim tak to se proste nedá :D po 2,5 roku snažení se nám vůbec nedařilo tak tomuhle jsem dávala maličko větší nadej no , ale to čekání je šílený …

Kafifi
Stálice 64 příspěvků 23.09.18 15:17

Na dělání testu (i když po 5idenní kultivaci), je skutečně ještě brzy, mě doporučili nejdřív 10 dní po transferu (mám taky prodlouženou kultivaci) a i tak to ještě nemusí být z moči vidět.
Každé z nás se její tělo vyrovnává s hormanama a lékama trošku jinak, takže nelze úplně srovnávat.
Taky si myslím, že není pravda, že to nevychází na 1.pokus, stává se to, jen prostě sem přispívají více holky, kterým to nevychází a potřebují se poradit, podělit o myšlenky, povzbudit apod…

ugluk
Hvězda diskuse 43616 příspěvků 23.09.18 15:19

Ano, mám dceru, ten cyklus byl zcela bez příznaků. Testovala jsem 14 dní od odběru vajíček a naprosto zřetelné //. Dřív jsem to nezkoušela, mám zkušenost, že Pregnyl se u mě držel 11 dní. Ale počítej s tím, že po // už pak budš furt jenom na něco čekat, a nebudou to dny, ale týdny či měsíce :mrgreen:

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 23.09.18 15:44

Ještě nic nevzdávej, mně to třeba zrovna vyšlo napoprvé, takže zase tak vzácné to není ;) jinak já jsem zrovna jedna z těch co už pátý den měly hezky zřetelnou i druhou čárku … ale co tak pozoruji, tak takových moc není, takže ani tím bych se nijak nezneklidňovala :palec:

suzka1
Stálice 69 příspěvků 20.10.18 18:35

Jestli te to povzbudi, tak my se tesime z hned prvniho IVF na miminka (jednovajecna dvojcata) a mela jsem 5 dni prodlouzenou kuktivaci a testovala jsem 12 dni po ET a vypadalo to takto…viz foto.
Takze dej tomu cas a hlavne ver tomu, ze to muze vyjit!!! :srdce: :hug: i kdyz z transferu jednoho embryjka vysla 2 miminka, tak jsou naprosto ukazkova a vlastne si to uz ani jinak nedokazu predstavit :) a cele tehotenstvi naprosto ukazkove, bez zvraceni a jinych obtizi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 18:54
@suzka1 píše:
Jestli te to povzbudi, tak my se tesime z hned prvniho IVF na miminka (jednovajecna dvojcata) a mela jsem 5 dni prodlouzenou kuktivaci a testovala jsem 12 dni po ET a vypadalo to takto…viz foto.
Takze dej tomu cas a hlavne ver tomu, ze to muze vyjit!!! :srdce: :hug: i kdyz z transferu jednoho embryjka vysla 2 miminka, tak jsou naprosto ukazkova a vlastne si to uz ani jinak nedokazu predstavit :) a cele tehotenstvi naprosto ukazkove, bez zvraceni a jinych obtizi :D

Ahij jsem v pohode jsem v 7tt :D akorát sem zkoncila v nemocnici hyperstimulacni syndrom se mi mírně rozjel měla jsme bolesti tak tu od čtvrtka lezim ale už je to mnohem lepší těším se už domu mimco se zatím drží , jen mám strach sem si neuvedomila dnes ze jsem těhotná a zvedla jsem úplně v pohode židli tak se bojím abych o to nepřišla no a jinak moc gratuluju ti :srdce:

suzka1
Stálice 69 příspěvků 20.10.18 18:58

Tak super,ze to vyslo :dance: Kvuli zvednuti zidle snad jeste nikdo nepotratil,neboj!! Hlavne to chce pozitivni mysleni a nijak nad tim extra nespekulovat a prvni trimestr utece jak voda :) Drzim palce!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >