Reklama

PGD kvůli Li fraumeni syndromu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirenanda
Kecalka 200 příspěvků 17.09.18 14:49
PGD kvůli Li fraumeni syndromu

Ahoj, zajímalo mě, jestli tady někdo měl IVF s PGD kvůli Li fraumeni syndromu a hradila mu to pojišťovna, popř. která. Děkuji

Reklama

Reakce:

Martinka170492
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 09:42
Záleží

Záleží na genetičce, nám nabídli PGD a nemuseli jsme platit ůbec nic. Záleží jak si to genetik asi obhájí.

mirenanda
Kecalka 200 příspěvků 19.09.18 08:04

@Martinka170492 Právěže nám laborantka volala, že to vyšetření bude hodně drahý a zřejmě to pojišťovna nehradí, že to ještě zjistí. Ale trvá to už měsíc a pořád nic nevíme, tak mě zajímalo, jestli s tímto syndromem nemá někdo zkušenost.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >